Asetek برای تحت پوشش قرار دادن گزینه های سهام کارمندان ، برنامه خرید مجدد سهام را آغاز می کند

اسلو، نروژ، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز Asetek از راه اندازی یک برنامه خرید سهام استفاده کرد. بازخرید سهام طبق مقررات بندر امن مقررات 2273/2003 اتحادیه اروپا انجام خواهد شد.

بخش 3-12 قانون تجارت اوراق بهادار نروژ ، مقررات کمیسیون اتحادیه اروپا (EC) شماره 2273/2003 را در مورد معافیت برنامه های خرید مجدد و تثبیت ابزارهای مالی در قانون نروژ اجرا می کند.

برنامه خرید با خریدهای بازار مطابق با مجوز اعطا شده توسط مجمع عمومی عادی سالانه به هیئت مدیره در تاریخ 22 آوریل 2020. سهام خریداری شده تحت این برنامه برای پوشش دادن تعهدات Asetek تحت برنامه های اختیار سهام سهام کارمندان استفاده خواهد شد.

اخبار مرتبط  BRF گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F برای سال 2019 تشکیل داد

حداکثر مبلغی که باید برای سهام خریداری شده تحت برنامه خرید بازپرداخت شود 4،000،000 دلار. حداکثر سهامی که می توان در برنامه خرید مجدد خریداری کرد 381000 سهم است. برنامه خرید مجدد امروز آغاز می شود و تا تاریخ معتبر است 05 مارس 2021. Asetek ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع بعدی برنامه خرید را تعطیل یا به حالت تعلیق درآورد.

اخبار مرتبط  سرگرمی Caesars از برنامه های بازگشایی لاس وگاس خبر داد

Asetek سهام را با قیمتی بالاتر از بالاتر از قیمت آخرین تجارت مستقل و بالاترین پیشنهاد فعلی مستقل در محل معاملاتی که خرید انجام می شود ، خریداری نمی کند. حداکثر تعداد سهام قابل خرید در هر روز به 25٪ از میانگین وزن روزانه سهام Asetek معامله شده در 20 روز معاملاتی قبل از روز خرید محدود می شود.

برنامه خرید سهام به مدیریت و توسط SEB به نمایندگی از Asetek اجرا می شود.

درباره Asetek
Asetek رهبر جهانی در راه حل های خنک کننده مایع برای رایانه های شخصی ، مراکز داده و سرورهای بازی و علاقه مندان است. دفتر مرکزی شرکت Asetek در سال 2000 تأسیس شد دانمارک و عملیات در کالیفرنیا، تگزاس، چین و تایوان. Asetek در بورس اوراق بهادار اسلو ذکر شده است (ASETEK.OL).

اخبار مرتبط  CPSC از انتصاب منصوبكننده مشتری جدید آژانس خبر داد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
پیتر دام مادسن، مدیر ارشد مالی
تلفن همراه: + 45-2080-7200 ، پست الکترونیکی: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/asetek/r/asetek-launches-share-buyback-program-to-cover-employee-stock-options، c3221548

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Asetek