White Castle® اولین سال موفقیت آمیز را در اسکاتسدیل جشن می گیرد

کلمبوس، اوهایو، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – قلعه سفید ، اولین زنجیره همبرگر فست فود آمریکا ، رستوران خود را در اسکاتسدیل ، آریزاز.، به خیلی سر و صدا در 23 اکتبر 2019، و هیجان هنوز فروکش نکرده است. طی 12 ماه از افتتاحیه بزرگ ، این رستوران با فروش بیش از 4.2 میلیون اسلایدر ، در بین بیش از 360 رستوران قلعه سفید بهترین عملکرد را کسب کرده است. در همین دوره ، 19000 مورد Crave Clay 30 Slider Crave را نیز فروخت ، بیش از هر قلعه دیگر.

اخبار مرتبط  iHerb گسترش عمده ای از تحویل های جهانی را اعلام کرد

(عکس ها و فیلم های قابل بارگیری از مراسم افتتاحیه بزرگ 2019)

علاوه بر فروش رکورد تعداد اسلایدرهای گرم و خوشمزه از هر نوع ، اسکاتسدیل محل استفاده از مقدار زیادی تخم مرغ تازه ترک خورده برای تهیه صبحانه دلپذیر خود ، که در طول روز به فروش می رسد. اگر انتهای آن روی هم چیده شود ، تخمهای مورد استفاده از اکتبر گذشته دو برابر ارتفاع کوه Camelback ارتفاع می گیرند.

“ما این همه طرفدار وفادار داشتیم آریزونا که مشتاقانه انتظار ورود قلعه سفید را داشتند ، اما پاسخ این سال گذشته بهتر از آن چیزی بود که می توانستیم پیش بینی کنیم. ” جیمی ریچاردسون، معاون رئیس جمهور در قلعه سفید. “همه در اسکاتسدیل منطقه بسیار گرم و دلپذیر بوده است ، و آنها یک هوس به اندازه گرند کانیون

قلعه اسکاتسدیل با 4589 فوت مربع بزرگترین مکان قلعه سفید روی زمین است. 93 نفر مشغول به کار است ، 200 مهمان را در خود جای داده و دارای تلویزیون ، WIFI رایگان و آشپزخانه ای است که کاملاً از اتاق غذاخوری قابل مشاهده است. کوکاکولا دارد® دستگاه آزاد که سال گذشته به اندازه کافی نوشیدنی سرو می کرد تا استخر 8500 گالنی Diamondback را در Chase Field 9-1 / 2 بار پر کند! این رستوران همچنین به نوازنده راک ادای احترام می کند و آریزونا ساکن آلیس کوپر، یکی از طرفداران قدیمی قلعه سفید و یکی از اعضای “تالار مشاهیر کراورز” ، با یک عکس بزرگ از کوپر که در یک گوشه آویزان شده است.

قلعه سفید ، یک تجارت خانوادگی 99 ساله ، دارای بیش از 360 رستوران در 14 ایالت است. قلعه اسکاتسدیل ، واقع در 9310 شرقی ویا د ونتورا در منطقه سرگرمی Talking Stick Community Sima River Pima-Maricopa ، اولین سایت متعلق به شرکت در غرب می سی سی پی و تنها کسی آریزونا. مانند اکثر رستوران های دیگر این زنجیره ، این هتل 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته باز است و صبح و ظهر و شب اشتیاق طرفداران قلعه سفید را راضی می کند.

“ما از داشتن قلعه ای بسیار خوشحالیم آریزونا“، ریچاردسون گفت.” “حتی با همه گیری همه گیر ، ما همچنان به تجدید آشنایی و ایجاد دوستان جدید هر روز می پردازیم. ما از اعضای تیم خود بسیار سپاسگزاریم و همه آنها برای ارائه طعم یک نوع و کباب بخارپز که مشتریان ما دوست دارند و اشتیاق آن را دارند ، سپاسگزاریم.

در پاسخ به محبوبیت قریب به اتفاق اسکاتسدیل مکان ، قلعه سفید با Kitchen United Mix ، یک آشپزخانه ارواح محلی ، همکاری کرده است تا گزینه دیگری را برای سفارش و تحویل و خدمات حمل ارائه دهد. اگر راحت تر از سفارش از محل East Via de Ventura باشد ، مشتریان می توانند مستقیماً از Kitchen United Mix واقع در 7127 East Shea Blvd. سفارش دهند ، اگرچه منو محدود است.

درباره قلعه سفید®
قلعه سفید ، اولین زنجیره همبرگر فست فود آمریکا ، تقریباً 100 سال است که اسلایدرهای گرم و خوشمزه ای را به عنوان یک تجارت خانوادگی تولید می کند. بر اساس کلمبوس ، اوهایو، White Castle شروع به خدمت به The Slider اصلی کرد® در سال 1921. امروز وایت قلعه بیش از 360 رستوران را دارد که به رفع رضایت مشتاقان صبح ، ظهر و شب اختصاص دارد و کرایه معروف خود را در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور به فروش می رساند. اسلایدر اصلی ، که در سال 2014 به عنوان تأثیرگذارترین برگر مجله تایم در تمام زمان ها نامگذاری شده است ، در کنار منویی از لغزنده های ساخته شده با خلاقیت و سایر گزینه های غذای آب دهنده ، از جمله White Castle’s Impossible اسلایدر ، که توسط Thrillist در سال 2019 به عنوان “بهترین برگر فست فود گیاهی” نامگذاری شد. تعهد وایت قلعه برای حفظ بالاترین کیفیت محصولات به شرکت دارای کارخانه های پردازش گوشت ، نانوایی ها و کارخانه های فرآوری مواد غذایی منجمد اختصاص دارد. قلعه سفید به وفاداری افسانه ای اعضای تیم خود مشهور است ، از هر 4 نفر 1 نفر حداقل 10 سال برای قلعه سفید کار کرده اند و طرفداران وفادار آن ، با مهربانی به عنوان Cravers شناخته می شوند ، بسیاری از آنها هر ساله برای ورود به تالار مشاهیر کراورز. برنامه رسمی قلعه سفید ، موجود در iTunes فروشگاه برنامه یا Google Play ، دسترسی آسان به معاملات شیرین و انجام سفارشات وانت را برای Cravers آسان می کند. آنها همچنین می توانند سفارشات خود را با استفاده از یکی از شرکای تحویل قلعه سفید تحویل بگیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قلعه سفید ، به سایت whitecastle.com مراجعه کنید.

منبع: White Castle

لینک های مربوطه

http://whitecastle.com