چونگ کینگ یوبئی چین غربی باعث می شود فرد احساس کند در خانه است و با دنیای خارج ارتباط دارد

چونگینگ ، چین، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – منطقه یوبی در غرب چین شهرداری چونگ کینگ مکانی است که در آن می توان مانند خانه بودن و ارتباط با دنیای خارج را احساس کرد. یوبئی سرشار از مناظر طبیعی است که یادآور خاطرات شهر خود است.

به عنوان بخشی از نمایشگاه چونگ کینگ 2020 ، یک کمپین پخش مستقیم برای تبلیغ گردشگری محلی و محصولات فرهنگی در 22 اکتبر. طبق گزارش اداره تبلیغات منطقه یوبی ، این اجرا از شانزده سکو به صورت مستقیم پخش می شود. غرب چین چونگ کینگ یوبی باعث می شود فرد احساس کند در خانه است و با دنیای خارج ارتباط دارد.

فرودگاه بین المللی چونگ کینگ جیانگبی در یوبئی یکی از این فرودگاه هاست چین هشت فرودگاه اصلی هاب منطقه ای. از جمله عزیمت و ورود روزانه ، اشتیاق مردم برای تعقیب رویاهای خود در خانه یا مناطق دیگر است.

اخبار مرتبط  مشاوران سرمایه G2 به عنوان مدیر ارشد بازسازی در فروشگاه کاغذ خدمت می کنند و در کمتر از 50 روز روند فروش 363 را با موفقیت انجام می دهند

از آنجا که چونگ کینگ به یک شهرداری تبدیل شد که مستقیماً توسط دولت مرکزی اداره می شود ، نزدیک به 1 میلیون نفر برای سرمایه گذاری ، راه اندازی مشاغل و استقرار به یوبئی آمده اند.

تولید هوشمند در این منطقه رونق گرفته است ، سیستم عامل های خدمات ، فضای نوآوری عمومی و پایگاه های نوآوری علمی برای پرورش کارآفرینی با هم همکاری می کنند. پارک های اکولوژیکی با نمایشگاه های گسترده و فعالیت های مختلف فرهنگی در همه جای کشور پراکنده شده اند. عناصر مد در اینجا فراوان است ، و راهرو مصرف مدرن به منطقه جدیدی برای مصرف شهری در یوبی ، شهری هوشمند و پر جنب و جوش تبدیل شده است.

مناظر یادآور مناظر شهر زادگاه در همه جای حومه شهر وجود دارد در حالی که احساس مدرن در شهر قوت می گیرد. در ماه مارس ، گل های آلو در Yinhe شکوفا می شوند ، شکوفه های گیلاس شکوفا می شوند کوه یونگویی و گلهای گلابی در Fangniuping کاملا شکوفا شده اند. پارک معدن سبز از شادابی مست می کند. منطقه دیدنی تونگجینگ که به عنوان یک موزه طبیعی شناخته می شود کوه ها ، آب ، جنگل ها ، چشمه ها و تنگه ها را پوشش می دهد. در اینجا می توان صحنه چشمگیر عبور میمون ها از رودخانه را تماشا کرد و از آرامش جسمی و روحی در چشمه های آب گرم لذت برد … این یوبی است ، جایی که می توان صحنه هایی از خاطرات کودکی را پیدا کرد.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال پیشنهاد پیشنهادی برای مناقصه نقدی عمومی برای همه سهام در نلس را اعلام کرد

خوراکی های معتبر بایو و تنقلات محلی معتبر را نیز می توان در حومه شهر یافت. طعم و مزه خانه را نه تنها در چشم انداز حومه شهر ، بلکه در نوک زبان و قلب نیز می توان تجربه کرد. در اینجا می توان گوشت صاف و لطیف ماهی پخته یوبی ، کشک لوبیای نرم محلی و یک برنج خاص مغذی را میل کرد. این یوبی است ، بهشتی برای افراد خوش غذا.

اخبار مرتبط  هنر و علم زندگی

یوبئی همچنین میزبان صنایع مختلف مدرن و همچنین میراث فرهنگی ناملموس است که از صد سال پیش گذشته است. می توان از رونق و آرامش شهر یا مناظر نوستالژیک و ایده آل لذت برد. Yubei دروازه اتصال است چونگ کینگ با دنیا و پنجره نمایش شهرداری. این سرزمین ایده آل برای تحقق بخشیدن به آرزوی فرد و استقرار در آن است.

به یوبی ، یک مکان ایده آل و مدرن خوش آمدید.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.cqybq.gov.cn/ مراجعه کنید.

منبع بخش تبلیغات منطقه یوبی