کتاب جدید Marisol de la Caridad García De Corte En el Umbral del Shaddai ، خلاصه ای از شعرهایی را که بیانگر پاسخ بشریت به لطف و عشق خداوند است ، ایالات متحده آمریکا – انگلیسی USA – español

ماریسول در مورد کتابش این را گفت: “En el Umbral del Shaddai کتابی است که در شعرهای خود اشک های عمیق و لکه های بی نهایت انسان را منعکس می کند. در سه فصلی که آن را تشکیل داده است ، نویسنده آن در دعایی خستگی ناپذیر برای همه کسانی که از قلب توبه کرده به او می آیند ، خدا را فریاد می کند. این آهنگی از بازتاب است که نور انجیل را از طریق نقل های کتاب مقدس که در اشعار وی آمده است نشان می دهد. با خواندن این آیات می توان پیام نجات را از طریق تنها راه یا مسیر ممکن یافت.

این کتاب فراخوانی است برای کسانی که از یک سفر طولانی خسته شده اند و هیچ پاسخی برای هیچ یک از س theirالاتشان ندارند و کسانی که به شدت به دنبال راهی برای حل هستند. این اثر دعوت برای عبور از آستانه آن دری است که عشق رسیدن به آغوش ابدی پدر ، الشدایی (متعال) است. در صفحات خود که در آن قافیه و دعا به هم می پیوندند ، فقط مسیح است که جواب می دهد. او راه ، حقیقت و زندگی است. مسیح همان در است. “

اخبار مرتبط  شرکت رنگ شبان تصویب کامل YInMn Blue را اعلام کرد

کتاب جدید Marisol de la Caridad García De Corte که توسط انتشارات صفحه منتشر شده است En el Umbral del Shaddai خوانندگان را با حکمت دلگرم کننده ای از رحمت خدا برانگیزاننده که رستگاری و زندگی را برای کسانی که قاطعانه در جستجوی او هستند و در او باقی می مانند ، فرا خواهد گرفت.

اخبار مرتبط  جدیدترین دانلود فیلم های خارجی

مصرف کنندگانی که مایلند قلب و ذهن خود را با بینش متفکرانه و تحول آفرین پر کنند ، می توانند خرید کنند En el Umbral del Shaddai در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:

انتشارات صفحه یک انتشارات سنتی با خدمات کامل است که تمام مشکلات مربوط به انتشار کتاب های نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین خرده فروشی های جهان و تولید حق امتیاز. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  RGF Environmental Group، Inc. آخرین توافقنامه توزیع انحصاری خود را برای انگلستان و ایرلند شمالی اعلام کرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1318553/Marisol_de_la_Caridad_Garc__a_De_Corte.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com