کارشناسان کنترل آب و هوا نکاتی در مورد کارایی خانه ارائه می دهند

گفت: “ما به آن زمان از سال می رسیم كه خانواده ها آمادگی خود را برای تعطیلات آغاز می كنند.” جرمی اندرسون، مدیر کل خبرگان کنترل آب و هوا. “با تهیه غذا بیشتر و روشنایی فراوان ، به راحتی می توان آب و برق را هدر داد.”

اندرسون و تیم متخصصان کنترل آب و هوا نکات زیر را برای کمک به صرفه جویی در انرژی در ماه های پاییز و زمستان ارائه می دهند:

  • ترموستات خود را تنظیم کنید: تنظیم مجدد ترموستات یک روش ساده و موثر برای صرفه جویی در مصرف انرژی است. آن را در عالی ترین سطح که برای شما راحت است تنظیم کنید در حالی که در خانه هستید. البته ترموستات را بیش از پنج درجه خنک تر از دمایی که معمولاً استفاده می کنید یا ترجیح می دهید تنظیم نکنید زیرا برای گرم شدن مجدد مقدار بیشتری گرما لازم است.
  • پنجره ها و درهای پیش نویس را مهر و موم کنید: هوای سرد می تواند از طریق پنجره ها در زمستان وارد خانه شما شود. از یک ورق پلاستیکی سنگین بر روی یک قاب استفاده کنید یا یک فیلم پلاستیکی شفاف را به داخل قاب پنجره بچسبانید تا هوای سرد به خانه شما نفوذ نکند.
  • اجازه دهید خورشید خانه شما را گرم کند: در حالی که در محل کار خود نیستید ، پنجره ها یا پرده های پنجره های رو به جنوب را باز کنید تا خورشید بتواند اتاق را گرم کند. هنگامی که به خانه برگشتید آنها را ببندید تا گرمای داخل آن به دام بیفتد.
  • دما را روی بخاری آب کم کنید: دمای بخاری آب خود را به حالت گرم (120 درجه) کاهش دهید. این کار هم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و هم به جلوگیری از سوختن کمک می کند.
  • وسایل کم جریان را نصب کنید: وسایل کم جریان آب نسبت به وسایل استاندارد از آب کمتری استفاده می کنند. در طول یک سال ، این وسایل با قطع جریان فقط 0.5 گالن در دقیقه می توانند در مصرف آب صرفه جویی کنند.
  • لوازم الکترونیکی را از برق بکشید: فراموش کردن و گذاشتن دستگاه در برق متصل به آن آسان است حتی درصورت استفاده نشدن دستگاه. در بیشتر موارد ، الکترونیک به استفاده از برق ادامه می دهد حتی اگر از آن استفاده نکند – اتلاف انرژی ناخواسته ایجاد می کند.
اخبار مرتبط  100٪ ظرفیت و 40٪ افزایش توان برای Pet Lovers Center

اندرسون گفت: “ایجاد یک خانه کارآمدتر می تواند یک کار ساده باشد.” “اگر این نکات را رعایت کنید ، خانه شما در فصول تعطیلات از نظر مصرف انرژی بیشتر خواهد بود.”

درباره کارشناسان کنترل آب و هوا
برای اطلاعات بیشتر به https://climatecontrolexperts.com/ مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
(865) 977-1973
[email protected]

SOURCE کارشناسان کنترل آب و هوا

اخبار مرتبط  CME America به روزرسانی در مورد دو یادآوری داوطلبانه قبلی را که مربوط به پمپ ها و دستگاه های تزریق سرپایی است ارائه می دهد

لینک های مربوطه

https://climatecontrolexperts.com