بوفالو بازار اولین بورس دیجیتال مبتنی بر ماموریت محلی Hyper Local Nation را در سانفرانسیسکو راه اندازی می کند

سانفرانسیسکو، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بوفالو مارکت یک بورس دیجیتال است که مدل سوپرمارکت را با تحویل محلی اما با تمرکز بر مقیاس گذاری تأمین کنندگان و مزارع محلی ابداع می کند. در حالی که دیگران در سرعت تحویل رقابت می کنند ، بوفالو مارکت بر روی نیازهای نهایی مصرف کنندگان ، محصولات با کیفیت و قابل پیش بینی متمرکز شده است.

مدیر عامل بوفالو مارکت می گوید: “ماموریت بوفالو مارکت این است که با تمرکز بر طراوت ، مواد غذایی آمریکایی را کاملاً متحول کند.” آدام اولجنیچاک. “ممکن است به نظر برسد که بهبود مدل های موجود فروشگاه های مواد غذایی با تمرکز بر شادابی مزرعه باعث افزایش هزینه ها می شود ، اما در واقع عکس این عمل است.” بوفالو مارکت محصولات را در اطراف دریافت می کند ساعت 2 صبح هر روز صبح ، بعداً همان صبح آن را به مشتری تحویل می دهیم. این امر منجر به تولید کاملاً تازه ، هزینه کمتر و ارزش بهتر برای همه افراد درگیر می شود.

تا 40٪ از کل مواد غذایی موجود در ایالات متحده آمریکا به هدر می رود و مدل Buffalo Market برای کاهش این فرصتی برای ارائه ارزش به مشتریان است. تا از هر هفت کامیون یکی غذای تازه تحویل داده شده به سوپرمارکت ها دور ریخته می شود. به فروشگاه ها ، حمل و نقل و چیدن محصولات و سپس برداشتن و پرداخت هزینه دفع آنها فکر کنید. منبع اصلی پسماند سوپرمارکت ها ، انبوه فروشگاه های تولیدی هستند که برای جلب توجه مشتریان به آنها اعتماد می کنند. اینها برای ایجاد احساس فراوانی طراحی شده اند ، اما منجر به سفارش بیش از حد فروشگاه و بیش از حد حمل و نقل توسط مشتریان و کارمندان می شوند ، و در نتیجه پوسیدگی مواد پایین باعث فساد گسترده می شود.

بوفالو مارکت برای ایجاد پس انداز به یک قرارداد اجتماعی با مشتریان اعتماد می کند. س askال ساده است؛ مشتریان یک روز زودتر از موعد سفارش می دهند و بازار بوفالو پسماندهای خود را به صفر می رساند و پس انداز آن را به مشتریان منتقل می کند و طراوت را افزایش می دهد. این به بوفالو مارکت اجازه می دهد تا دقیقاً بداند که روزانه چه مقدار غذا از منابع محلی سفارش داده و ضایعات را کاهش می دهد. این نه تنها بر تولید محلی تأکید دارد ، بلکه نیاز به خرید محصولات محلی را ایجاد می کند.

آینده خرید مواد غذایی با تأکید بر ارزش های سازگار با محیط زیست که کاملاً هوشمند هستند ارزش ایجاد می کند. برخلاف بسیاری از امروز تحویل مواد غذایی بصورت آنلاین خدمات ، بوفالو مارکت خودروهای شخصی را به فروشگاه ها یا انبارهای مختلف نمی فرستد.

درباره بازار بوفالو

بازار بوفالو یک شرکت پیشگام است که مواد غذایی محلی و تازه را در کف دست شما قرار می دهد و مأموریت دارد که سیستم غذایی را برای همیشه اختراع کند. شرکت مستقر در Bay-Area تنها بقالی است که بر تولیدات محلی و ارزان قیمت تمرکز دارد. تجربه آنلاین بوفالو مارکت ساده ترین راه برای داشتن تجربه بازار کشاورزان است که هر روز هفته مقرون به صرفه است.

مخاطب:
آدام اولجنیچاک
(650) 337-0078
[email protected]

SOURCE بازار بوفالو

لینک های مربوطه

http://www.buffalomarket.com

اخبار مرتبط  Pingtan Marine Enterprise نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 را در 9 نوامبر 2020 منتشر می کند