skyn ایسلند حضور خرده فروشی را در سطح جهانی گسترش می دهد ، بخشی از زیبایی آگاهانه در Ulta Beauty می شود …

نیویورک، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – skyn ایسلند LLC ، شرکت خصوصی مراقبت از پوست مستقر در نیویورک ، امروز از گسترش ردپای خرده فروشی آنها در سراسر جهان ، با شرکای بزرگ ملی و بین المللی ، خبر می دهد: Anthropologie ، Bluemercury ، Lookfantastic و Nykaa. لاغر ایسلند همچنین مفتخر است که اعلام کند نام تجاری برای زیبایی آگاهانه در Ulta Beauty selected انتخاب شده است ، یک برنامه جدید توسط خرده فروش.

اوایل سال جاری ، skyn ایسلند با راه اندازی Dissolving Microneedle Eye Patches ، جدیدترین محصول مراقبت از چشم با نام تجاری ، انواع مختلف درب خود را با Ulta Beauty گسترش داد. مجموعه کامل این برند در مجموع در 820 درب Ulta حمل می شود. حالا ، اسکین ایسلند برای زیبایی آگاهانه در Ulta Beauty انتخاب شده است، یک برنامه تازه راه اندازی شده است که با ارائه محصولات پاک ، بدون ظلم ، گیاهخواری و بسته بندی پایدار به مصرف کنندگان قدرت شفافیت و انتخاب را می دهد و مارک هایی را که بر جوامع و کره زمین تأثیر مثبت دارند برجسته می کند. لاغر ایسلند محصولات در برنامه Conscious Beauty دارای مجوز وگان و بی رحمی هستند ، با برنامه ای برای به روزرسانی همه فرمول های محصول تا پایان سال 2021 تمیز شود.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Magda E. Crescioni ، «قدرت دانش» اثری شگفت انگیز در مورد استفاده از توان داخلی برای خودسازی است

علاوه بر این ، Bluemercury پوست را گسترش داده است ایسلند مجموعه ای از این پاییز با مفهوم نوار ماسک در هشت فروشگاه میراث فرهنگی. نمایشگر ماسک ها و وصله های پرفروش ترین مارک ها مانند ژل های چشمی Hydro Cool Firming Eye ، ژل های صورت Hydro Cool Firming ، و ژل های لب Plumping را نشان می دهد.

رشد بیشتر حضور نام تجاری در خرده فروشان اصلی سبک زندگی ، skyn ایسلند مجموعه در 200+ فروشگاه Anthropologie نیز در حال گسترش است و اکنون شامل تکه های حلال Microneedle Eye خواهد بود.

خارج از ایالات متحده، اسکین ایسلند در هر دو کانال خرده فروشی فیزیکی و دیجیتال در حال گسترش است. در سال 2021 ، نام تجاری در Nykaa راه اندازی می شود ، هند بزرگترین مقصد زیبایی omnichannel ، در فروشگاههای On-Trend آنها که شامل Skyn ​​خواهد بود ایسلند Hydro Cool Firming Eye Gels و سایر موارد دلخواه طرفداران. تابستان گذشته در انگلیس و اروپا، اسکین ایسلند محصولات به مجموعه تجارت الکترونیکی Lookfantastic پیوستند.

اخبار مرتبط  Cleaner زندگی می کند تا به همه کمک کند با خیال راحت به مدرسه ، کار و زندگی برگردند

این مشارکت ها نشان دهنده تمایل روزافزون مصرف کنندگان در سراسر جهان به اسکین است ایسلند محصولاتی ، که به دنبال راه حلهای بی رحمانه برای پوست های تحت فشار ، پیروان مشابه فرقه ایجاد کرده اند.

وی گفت: “ما از گسترش حضور خرده فروشی خود با این شرکا خوشحالیم.” آلیسون هفرنان، معاون ارشد فروش. “ما بسیار سپاسگزاریم که مشتریان با محصول ما طنین انداز می شوند و در فروشگاه و آنلاین به سمت آن گرایش می یابند – و امیدواریم که بتوانیم خط تولید خود را گسترش دهیم و آگاهی از برند خود را در سراسر جهان رشد دهیم.”

اخبار مرتبط  کتاب های روشنگرانه در مورد آموزش و پرورش برجسته در LibraryBub انتخاب برای ماه نوامبر

درباره skyn ایسلند

با الهام از منابع طبیعی خالص و بکر ایسلند، اسکین ایسلند اولین مارک مراقبت از پوست است که به طور خاص برای مقابله با اثرات استرس بر پوست تولید شده است. با مواد طبیعی طبیعی قطب شمال مانند آبهای یخچالی غنی از مواد معدنی ، توت های دارای آنتی اکسیدان ، جلبک ها و خزه های تسکین دهنده ایسلند محصولات باعث تسکین ، ثبات ، تقویت و تغذیه پوست می شوند و آن را به تعادل می رسانند و آن را به حالت جوان و درخشان برمی گردانند. با تعهد به طبیعت در همه چیز ، skyn ایسلند محصولات 100٪ وگان و بی رحمی هستند ، فاقد پارابن ، نفت ، روغن معدنی و سولفات ها هستند و در مواد قابل بازیافت بسته بندی می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت skyniceland.com مراجعه کنید.

SOURCE skyn ایسلند LLC