PAOG توافق نامه CRO را برای پیشبرد درمان شاهدانه تنفسی از طریق تصویب مقررات اعلام می کند

ساندوسکی ، اوهایو، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – PAO Group، Inc. (USOTC: PAOG) امروز اعلام کرد که توافق نامه خدمات اصلی را با یک سازمان تحقیقاتی بالینی در ایالات متحده آماده می کند تا PAOG را برای شروع یک برنامه کاربردی داروی جدید (IND) با سازمان غذا و دارو آماده کند ( FDA) PAOG دیروز توافق نامه را امضا کرد ، قبل از به روزرسانی جامع شرکتی که برای انتشار امروز برنامه ریزی شده و به طور کامل در زیر گنجانده شده است.

به روز رسانی شرکت

کمتر از نود روز پیش ، PAOG RespRx را از Kali-Extracts ، Inc (OTC Pink: KALY) خریداری کرد و شروع به تبدیل شرکت به عملیات توسعه دارویی بیوداروایی کرد. این شرکت خیلی سریع راه طولانی را طی کرده است و مدیریت معتقد است که پیشرفت سریع بر اساس شایستگی تحقیق پشتیبانی شده از RespRx امکان پذیر شده است.

RespRx یک درمان شاهدانه است که برای بیماری انسداد مزمن ریوی (COPD) مشتق شده از یک روش استخراج حشیش ثبت اختراع شده است – شماره ثبت اختراع 9،199،960 ایالات متحده با عنوان “روش و آپارتمان برای پردازش مواد گیاهی گیاهان علفی شامل گیاه کاننبیس”.

اخبار مرتبط  162.6 میلیون دلار صنعت مبلمان پیش دبستانی در سراسر جهان تا سال 2027

در ارزیابی علمی اولیه به عنوان درمانی برای COPD ، RespRx اثبات کرده است که افزایش قابل توجهی در میزان تنفس ، حجم جزر و مد و میزان جریان هوای تنفسی تأثیر دارد. داده های کلی ارزیابی نشان داد که RespRx می تواند به طور قابل توجهی عملکرد ریه های تنفسی را در موارد فیبروز متوسط ​​ریوی بهبود بخشد.

توافق نامه CRO که دیروز امضا شد ، یک توافق یک ساله است و یک گام بزرگ برای پیشرفت RespRx از طریق فرایند تأیید نظارتی است. PAOG قصد دارد هفته آینده با شرکت CRO اعلامیه مشترک کند.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، و علاوه بر توافق نامه CRO که امروز اعلام شد ، PAOG به توسعه روابط تحقیق و توسعه دارویی در ادامه می دهد پورتوریکو در حال رشد ، اخیراً صنعت دارویی را تقویت کرده است. اعلامیه قرارداد اصلی پیش بینی شده در پورتوریکو به زودی انتظار می رود

بخشی از استراتژی توسعه دارویی PAOG شامل توسعه یک رقم کنف اختصاصی است. علاوه بر دستیابی به RespRx از KALY ، PAOG اخیراً یک تجارت کشت کنف از Puration، Inc (PURA) به دست آورد. PAOG در حال ایجاد همکاری با PURA در رابطه با تجارت جدید شاهدانه کشت PAOG است. PAOG اعلام کرده است که کار با مرکز جدید پردازش شاهدانه PURA در فارمرزویل ، تگزاس جایی که این دو شرکت در ساخت گلخانه ای برای کشت شاهدانه درجه دارویی و آزمایشگاهی برای استخراج CBD شریک خواهند شد.

اخبار مرتبط  همکاران رستوران نقش ایمنی جدید با تمرکز لیزر را در اقدامات ایمنی و بهداشتی مرتبط با COVID-19 تشکیل می دهند

مشارکت PAOG شامل ایجاد سهامداران PURA ، سهامداران PAOG است. خرید PURA توسط PAOG شامل سهام PAOG بود که در تقسیم سود برای سهامداران PURA صادر شده است. زمان اجرای سود سهام تحت تأثیر حجم گسترده کلی کار پیرامون ادغام RespRx و عملیات کشت شاهدانه و اولویت بندی ایجاد قرارداد CRO قرار گرفته است. مدیریت PAOG و PURA هفته آینده وقت خود را متعهد شده اند تا روند تقسیم سود را با سرعت بیشتری دریافت کنند. اعلامیه پیشرفت مشترک برای امروز به مدت یک هفته برنامه ریزی شده است ، بعد جمعه ، 30 اکتبر 2020.

www.paogroupinc.com

اظهارات آینده نگر: برخی از اظهارات موجود در این خبر ممکن است حاوی اطلاعات آینده نگرانه به معنای قانون 175 تحت قانون اوراق بهادار 1933 و قانون باشد 3b-6 تحت قانون مبادله اوراق بهادار از سال 1934 ، و مشمول بندرگاه امن ایجاد شده توسط این قوانین هستند. تمام اظهارات ، به غیر از اظهارات واقعیت ، در این نسخه گنجانده شده است ، از جمله ، بدون محدودیت ، اظهارات مربوط به برنامه ها و اهداف بالقوه آینده شرکت ، اظهاراتی آینده نگر است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. نمی توان اطمینان داشت که چنین عباراتی نتایج دقیق و واقعی را به اثبات می رسانند و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. عوارض فنی که ممکن است بوجود آیند ، می توانند از اجرای سریع هر برنامه (برنامه) مهم استراتژیک که در بالا ذکر شد جلوگیری کنند. شرکت وظیفه ای ندارد که هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه را برای انعکاس وقایع یا شرایط پس از تاریخ انتشار منتشر کند.

اخبار مرتبط  iAnthus استعفای الیزابت استاوولا به عنوان افسر و مدیر را اعلام کرد

اطلاعات تماس

با ما تماس بگیرید:
جیم دی پریما
888-272-6472
[email protected]

SOURCE PAO Group، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.paogroupinc.com/