TKO Miller در فروش خود به گروه روشنایی Bukas ، از SPI Lighting ، Inc. مشاوره می گیرد

MILWAUKEE، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – TKO میلر خوشحال است که از فروش موفقیت آمیز SPI Lighting، Inc. ، طراح و تولید کننده برجسته محصولات روشنایی تجاری و معماری ، به گروه Bukas Lighting Group ، ارائه دهنده راه حل روشنایی LED ، خبر می دهد.

پایه گذاری شده توسط آلن رود در سال 1978 و توسط لی دوئر جونیور در سال 1987 ، SPI Lighting طیف گسترده ای از روشنایی با عملکرد بالا را برای بازارهای تجاری نهایی ، از جمله شرکت های بزرگ ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، دولت ، فرودگاه ها و مراکز آبزی طراحی ، توسعه ، تولید و فروش می دهد. این شرکت تجهیزات با دوام و با کارایی بالا را در تاسیسات کاملاً یکپارچه خود تولید می کند میکون ، ویسکانسین. از سال 2016 ، این شرکت 29 محصول و خانواده جدید تولید کرده است و در حال حاضر محصولات خود را از طریق شبکه ای از 76 نماینده مستقل با کیفیت بالا به فروش می رساند.

اخبار مرتبط  به لطف امضای توافق نامه با ماکسیما لتویا ، که زنجیره ای عمده فروشی در این منطقه است ، Reflexis با موفقیت در منطقه بالتیک گسترش می یابد.

واقع در سنت چارلز ، ایلینوی، گروه روشنایی Bukas (BLG) دارای چندین مارک بسیار معتبر در فضای داخلی و خارجی معماری است ، از جمله FC Lighting ، SSL Lighting و Paramount Lighting. شرکتهای BLG نورپردازی LED معماری را برای تاسیسات زیبایی پیشرفته تولید می کنند. خطوط تولید مختلف آن شامل چراغ های پله ای ، سیلندر ، نورافکن ، آویز و بولارد و سایر موارد برای کاربردهای خارجی و داخلی است.

وی گفت: “نورپردازی SPI برای چندین دهه در صنعت نورپردازی تزئینی معماری یک مارک شناخته شده و موفق بوده است.” جو فروهلیچ، مدیر عامل در TKO میلر. “هنگامی که لی دوئر سال گذشته به طرز فجیعی درگذشت ، خانواده وی یافتن مالك جدید برای مشاغل اولویت خود را در اولویت قرار دادند كه با ایجاد موفقیت لی و همه كارمندان SPI ، میراث وی را ادامه دهد. فلسفه BLG برای به دست آوردن ثابت شده است شرکت های روشنایی با مارک های معتبر و اجازه رشد مستقل به آنها برای خانواده Doerr بسیار جذاب بود. “

اخبار مرتبط  یک کنفرانس مجازی برای بیرون آمدن

“من SPI و لی دوئر سالها بود و نهایت احترام او را داشتم. ” بروس بوکاس، مالک BLG. “از زمان فوت او ، بدیهی است که تیم SPI در ادامه کار و ساخت چیزهایی که لی برای آنها ایستاده و ارزشمند است ، کار خارق العاده ای انجام داده است. این امر به ویژه در همه گیری اخیر اتفاق افتاده است. ما بسیار خوشحالیم که از آنها در BLG استقبال می کنیم تیم پیش می رود. “

درباره TKO میلر

TKO Miller ، LLC ، یک بانک سرمایه گذاری مستقل ، متمرکز بر مشاوره ، در بازار میانه است. با بیش از 130 سال تجربه معاملات جمعی ، TKO Miller خدمات مشاغل ادغام و تملک و مشاوره مالی را برای مشاغل خصوصی و خصوصی متعلق به سهامداران خاص ، با تمرکز ویژه بر مشاغل تحت مالکیت خانواده و بنیانگذار ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Erbert & Gerbert's Wurst Day of the Year در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 اعلام کرد!

TKO میلر قصد دارد با ترکیب افراد برجسته با رویکرد انعطاف پذیر و نتیجه گرا به معاملات ، ارزش خود را به مشتریان برساند. خدمات ما شامل فروش شرکت ، افزایش سرمایه ، واگذاری دارایی و خرید مدیریت است. TKO میلر تمرکز کلی دارد اما در طیف گسترده ای از صنایع از جمله تولید ، خدمات بازرگانی ، محصولات مصرفی و محصولات و خدمات صنعتی به مشتریان خدمات ارائه داده است. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما www.tkomiller.com مراجعه کنید.

مخاطب: کتی یده، 414-375-2660

منبع TKO میلر

لینک های مربوطه

https://www.tkomiller.com