پسته های شگفت انگیز تولد اولین توله سگ سبز جهان به نام ‘پسته’ را با اهدای پسته رایگان به هر یک از ساکنان زادگاه خود در ایتالیا جشن می گیرند. مالک به صورت مادام العمر تأمین می شود

خبر تولد پسته به سرعت در سراسر کره زمین گشت و در حالی که رنگ آمیزی او موقتی است ، رنگ سبز برای شانس شناخته شده است و مالوکی تولد او را به عنوان چراغ امیدی در این دوران دشوار می داند. Wonderful Pistachios با لحظات فرهنگ پاپ غریبه نیست و با برخی از آنها کار کرده است هالیوود بزرگترین اسامی برای تبلیغ پسته های شگفت انگیز در طول سال ها.

وی گفت: “ما از توجه و لذتی که توله سگ سبز جدید به نام پسته برای خانواده جهانی پسته و تیم ما در Wonderful Pistachios به ارمغان آورده است بسیار هیجان زده هستیم.” آدام کوپر، معاون ارشد بازاریابی ، شرکت شگفت انگیز. “برای تکرار احساسات آقای مالوچی ، در حال حاضر همه ما می توانیم از کمی امید سبز و شانس استفاده کنیم و در حالی که آرزو می کنیم پسته به عنوان یک طلسم به تیم ما بپیوندد ، ما دوست داریم هیجان خود را با هدیه دادن به همه 3000 همسایه خود ابراز کنیم با پسته های شگفت انگیز. “

اخبار مرتبط  Ecolog International و Treox به نیروهای خود برای تقویت راه حل ضد عفونی اكولوگ 4.0 در مبارزه با COVID-19 همه گیر پیوستند

پسته شگفت انگیز به صورت سنتی پوسته ای و همچنین قابل خوردن آسان و بدون آشفتگی پسته شگفت انگیز بدون پوسته در دسترس است که شامل طعم های بو داده عسلی و بو داده چیلی نیز می باشد.

پسته شگفت انگیز

Wonderful Pistachios بزرگترین پردازنده و بازاریابی پسته به صورت عمودی در جهان است. واقع در کالیفرنیا مهره های مرکزی ، آجیل های ما غیر GMO Project تأیید شده هستند ، یک انتخاب سالم و هوشمند را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان فراهم می کنند. آجیل های ما را می توان در فروشگاه های سراسر کشور و آنلاین با نام تجاری برجسته ، Wonderful® Pistachios یافت. برای اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید getcrackin.com یا ما را دنبال کنید فیس بوک، اینستاگرام، و توییتر.

Wonderful Pistachios بخشی از The Wonderful Company است که یک شرکت خصوصی است 5 میلیارد دلار شرکتی که دارای مارک های شاخصی مانند Wonderful® Halos® ، FIJI® Water ، POM Wonderful® ، JUSTIN® Wine و Teleflora است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد The Wonderful Company ، مراجعه کنید www.wonderful.com، یا ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام. برای مشاهده گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت در حال حاضر ، به اینجا مراجعه کنید www.wonderful.com/csr.

اخبار مرتبط  هالشتاین Artesian Water 19000 لیتر آب به کلینیک Benidorm به بیماران اسپانیا و کارمندان بیمارستان اهدا می کند!

شرکت شگفت انگیز

دفتر مرکزی آن در لس آنجلس، شرکت شگفت انگیز یک شرکت خصوصی است 5 میلیارد دلار شرکتی که از طریق مارک های شاخص مصرف کننده خود به برداشت بهداشت در سراسر جهان اختصاص دارد. 10 هزار کارمند این شرکت در سراسر جهان متعهد هستند که مصرف تازه ترین ، سالم ترین پسته ، مرکبات را به مصرف کنندگان برسانند، و انار؛ بطری بهترین آب و شراب؛ و ایجاد دسته های رنگارنگ که مطمئناً قلب شما را لمس می کنند. این تعهد در سهم بازار این شرکت منعکس شده است: Wonderful Pistachios® مهره درخت شماره 1 آمریکا و سریعترین رشد میان وعده آمریکا است. Wonderful® Halos® نارنجی شماره 1 ماندارین در آمریکا است. POM Wonderful® مارک شماره 1 صد در صد انار در آمریکا است. FIJI® Water مارک شماره 1 آب بطری وارداتی برتر آمریکا است. JUSTIN® Wine شماره 1 Cabernet Sauvignon را دارد کالیفرنیا؛ و Teleflora® پیشروترین سرویس تحویل گل در جهان است.

اخبار مرتبط  EY GT Dave of Living Foods GT را به عنوان کارآفرین نیمه نهایی سال 2020 - 2020 در لس آنجلس بزرگ اعلام کرد

ارتباط شرکت Wonderful با مصرف کنندگان سلامت را در قلب خود دارد و در هسته اصلی آن باز می گردد. این شرکت به مسئولیت اجتماعی شرکت ، از جمله بیش از ، تعهد دیرینه دارد 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در پایداری محیط زیست. 65 میلیون دلار در امور خیریه ، ابتکارات آموزش و پرورش ، و برنامه های نوآورانه بهداشت و سلامتی هر ساله. و 143 میلیون دلار در حال ساخت دو پردیس مدرسه چارتر در کالیفرنیا دره مرکزی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد The Wonderful Company ، محصولات آن و ارزش های اصلی آن ، به اینجا مراجعه کنید www.wonderful.com، یا ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام. برای مشاهده گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت در حال حاضر ، به اینجا مراجعه کنید www.wonderful.com/csr.

منبع پسته شگفت انگیز