InventHelp Inventor راهی آسان تر برای بارگیری وسایل سنگین در وانت (CBA-3692)

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من یک وانت را برای کار رانندگی می کنم و فکر می کردم راهی بی دردسر برای بارگیری آن وجود دارد.” کلمبیا ، S.C.، “بنابراین من LIFT GATE TAIL BED اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع ، روشی آسان تر برای بارگیری وسایل سنگین در بستر وانت را فراهم می کند. با انجام این کار ، نیاز به لیفت و کرنش را از بین می برد. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود و می تواند ایمنی و راحتی را افزایش دهد. این اختراع دارای طراحی بادوام و باهوش است که استفاده از آن بسیار آسان است بنابراین برای صاحبان کامیون های وانت ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  St Pierre Recreates Rock Toast

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من به جلوگیری از فشار عضلانی و درد ناشی از بلند کردن و بارگیری وسایل سنگین در کامیون کمک می کند.”

طرح اصلی به کلمبیا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، Dept را بنویسید. 18-CBA-3692 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  بینش ، تاثیر COVID-19 ، رقابت و پیش بینی (2020-2025)

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید