محله های روتاری Dunkin ‘و منطقه بیش از 1.2 میلیون دلار در سراسر آلاباما و تنسی سود می برد که از پایان فلج اطفال بهره مند می شوند

به عنوان بخشی از جمع آوری کمک مالی ، مهمانانی که اهدا کردند 2 دلار to End Polio Now در یک رستوران شرکت کننده Dunkin ‘یک Donut Pinkie Pinkie Donut به عنوان یک تشکر دریافت کرد. به عنوان یک پاداش اضافه شده برای هر یک 2 دلار اهدای مهمان ، روتاری اهدا کرد 4 دلار و بنیاد بیل و ملیندا گیتس با 12 دلار، برای کل کمک مالی 18 دلار.

بلومونت گروه LLC و نانوایی های گروه کاتالانو ، همراه با رستوران های دانکین در آلاباما و تنسی بیش از 60،000 دونات صورتی رنگ بنفش اهدا کرد تا 100 درصد آن را مجاز کند 1.2 میلیون دلار درآمد حاصل از استفاده از End Polio Now.

در سال 2018 ، Dunkin ‘و Tennessee Rotary جمع آوری کمک مالی Purple Pinkie Donut را در 30 رستوران Dunkin’ در سراسر کشور راه اندازی کردند. تنسی در تلاش برای حمایت از End Polio Now. تا به امروز ، تبلیغات Dunkin ‘و Rotary بیش از 1.8 میلیون دلار به رسمیت شناختن روز جهانی فلج اطفال از پایان فلج اطفال بهره مند شوید.

وی گفت: “به نیابت از همه افراد در Dunkin ‘، این افتخار را داشتیم كه این فرصت را داشتیم كه یك بار دیگر با دوستان خود در Rotary مشاركت كنیم تا به ریشه كن كردن فلج اطفال در سراسر جهان كمك كنیم.” دیو باومگارتنر، رئیس شبکه Dunkin ‘Franchisee ، بلوونت گروه LLC و عضو باشگاه روتاری ناکسویل. “واقعاً شگفت آور بود که می دید بسیاری از گروهها با سخاوت عظیم جوامع محلی ما گرد هم می آیند تا از هدف ما برای بالا بردن 1 میلیون دلار. این دلیل مهمی است و ما مفتخریم که می گوییم یک قدم دیگر به سمت خلاصی از تهدید این بیماری در جهان هستیم. ”

اخبار مرتبط  North Lane International، LLC راه اندازی DECO BOKO ، نمایشگاه تجاری دیجیتال برای اولین بار با تمرکز بر مارک های ژاپنی

در کشورهایی که خطر فلج اطفال همچنان وجود دارد ، کودکان واکسن فلج اطفال خود را به جای تزریق از طریق قطره در دهان دریافت می کنند و این باعث می شود میلیون ها کودک در مدت زمان کوتاهی واکسینه شوند. واکسیناسیون بسیاری از کودکان به سختی قابل ثبت است ، بنابراین هنگام واکسیناسیون هر کودک ، ناخن انگشتی دست چپ آنها با نشانگر بنفش دائمی نقاشی می شود. این مارک قهوه ای می شود و به مدت یک ماه طول می کشد تا واکسین کننده ها انگشت کودک را بررسی کنند تا مشخص کنند که آیا قبلاً واکسن دریافت کرده اند یا خیر.

بیش از یک میلیون عضو روتاری وقت و منابع شخصی خود را برای پایان دادن به فلج اطفال اهدا کرده اند. هر ساله صدها عضو روتاری در کنار هم با کارمندان بهداشتی برای واکسیناسیون کودکان در کشورهای مبتلا به فلج اطفال کار می کنند.

اخبار مرتبط  همکاری گسترده Comarch با Moët Hennessy نشان می دهد که اطلاعات تجاری با کیفیت بالا استراتژی های فروش کارآمد را هدایت می کند

روتاری متعهد به پرورش است 50 میلیون دلار یک سال که بنیاد بیل و ملیندا گیتس 2 به 1 بازی می کند ، نتیجه می دهد 150 میلیون دلار برای فعالیت های ریشه کنی فلج اطفال هر ساله تا به امروز ، روتاری بیش از سهیم بوده است 2.1 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری ، از جمله بودجه تطبیق یافته از بنیاد گیتس.

در سال 1988 ، فلج اطفال هر روز 1000 کودک را در 125 کشور فلج می کند. امروز ، به لطف تلاش های Rotary و شرکای آن در طرح ریشه کنی فلج اطفال جهانی ، فقط در دو کشور 132 مورد ویروس فلج اطفال وحشی در سال 2020 گزارش شده است ، پاکستان و افغانستان. اما تا زمانی که یک کودک تنها مبتلا به فلج اطفال باشد ، همه کودکان در معرض خطر هستند ، این امر بر نیاز به بودجه مداوم برای فعالیت های ریشه کنی فلج اطفال تأکید می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Dunkin ‘، به www.DunkinDonuts.com مراجعه کنید یا ما را در Facebook @ DunkinUS ، Twitter دنبال کنید @دونات دانکین و اینستاگرامdunkin.

درباره روتاری
Rotary یک شبکه جهانی متشکل از 1.2 میلیون همسایه ، دوست ، رهبر و مشکل ساز است که متحد می شوند و برای ایجاد تغییرات پایدار در جوامع سراسر جهان اقدام می کنند. بیش از 110 سال است که افراد فعال روتاری از اشتیاق ، انرژی و هوش خود برای بهبود زندگی از طریق خدمات استفاده کرده اند. اعضای روتاری از ترویج سواد و صلح تا تأمین آب تمیز و بهبود مراقبت های بهداشتی همیشه در تلاشند تا جهان را بهتر کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Rotary و مبارزه برای از بین بردن فلج اطفال به endpolio.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Nardelli's Grinder Shoppe یک دسته کوچک موسیقی جاز ایتالیایی مبتنی بر گیاه ارائه می دهد

درباره Dunkin ‘
دانکین ‘در سال 1950 تأسیس شده است ، ایستگاه مورد علاقه روزمره و روزانه قهوه و کالاهای پخته شده در آمریکا است. Dunkin ‘در دسته های قهوه معمولی داغ / بدون دسر / طعم دار ، قهوه معمولی / بدون دسر / بدون طعم / سرد ، دونات ، نان شیرینی و کلوچه یک رهبر بازار است. Dunkin ‘برای مدت 14 سال توسط Brand Keys رتبه 1 را برای وفاداری مشتری در گروه قهوه کسب کرده است. این شرکت بیش از 13100 رستوران در 41 کشور جهان دارد. مستقر در کانتون ، ماساچوست ، Dunkin ‘بخشی از خانواده شرکتهای Dunkin’ Brands Group ، Inc (Nasdaq: DNKN) است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.DunkinDonuts.com مراجعه کنید.

منبع Dunkin ‘

لینک های مربوطه

http://www.dunkindonuts.com/