ارتش نجات از برنامه درخت فرشته برای رفع نیازهای بیشتر در این فصل تعطیلات سازگار است

کمیسر گفت: “برای بیش از 40 سال ، والمارت با ارتش نجات همکاری کرده است تا امید را برای برخی از آسیب پذیرترین جمعیت کشورمان زنده نگه دارد و ما بسیار سپاسگزار هستیم که آنها را به عنوان یک شریک قابل اعتماد حساب کنیم.” کنت جی هودر، فرمانده ملی ارتش نجات. “در یک سال که بسیاری از سنت ها به هم خورده است ، امیدوارم که با حمایت بیشتر والمارت و مشتریان آنها ، بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که کودکان کریسمس یک وعده غذایی گرم و هدیه زیر درخت دریافت می کنند.”

ارتش نجات و والمارت هدیه دادن کریسمس به مشتریان نیازمند را آسانتر و ایمن تر می کنند. راه افتادن 1 نوامبر، درختان فرشته نجات ارتش در فروشگاه های والمارت در سراسر آمریکا ظاهر می شوند و به خریداران محلی امکان انتخاب کودکان برای خرید هدایا و اهدای آنها را در محل می دهد. برای کسانی که ترجیح می دهند به صورت آنلاین خرید کنند ، Walmart Registry for Good راهی آسان برای خرید اسباب بازی ها و لباس های مورد نیاز در جامعه اهدا کنندگان است که مستقیماً به درخت فرشته Salvation Army محلی آنها حمل می شود. پس از دریافت هدایا ، ارتش نجات محلی آنها را به خانواده های نیازمند توزیع می کند. به salvationarmyusa.org/walmart-angel-tree مراجعه کنید تا نزدیکترین رجیستری را برای همیشه پیدا کنید و امروز آن را ارائه دهید.

اخبار مرتبط  QNET مجموعه جدید جواهرات تانزانیت را با نام تجاری لوکس Bernhard H Mayer راه اندازی می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و دیدن تأثیر مستقیم هدایای تعطیلات بر روی کودکان نیازمند ، با اولین بار در والمارت که دارای رتبه برتر نمایش کودکان اسباب بازی است ، از یکشنبه 25 اکتبر ، همراه شوید.هفتم در FOX بلافاصله دنبال NFL. به میزبانی دی جی خالد و مگان ترینور، این برنامه همچنین به صورت زنده در کانال های رسانه های اجتماعی والمارت پخش خواهد شد ، از جمله یوتیوب با مجریان Collins Key ، TikTok با میزبانان WeWearCute و همچنین Instagram و Facebook با میزبان مشترک لوری هرناندز.

برای اهدا یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک به ارتش نجات در نجات کریسمس امسال به RescueChristmas.org مراجعه کنید. هر کمک مالی به آسیب پذیرترین افراد کمک و امید می کند و همه هدایا در جامعه ای که به آنها اهدا می شود باقی می مانند. اگر به خدمات احتیاج دارید و یا شخص نیازمندی را می شناسید ، لطفاً به SalvationArmyUSA.org مراجعه کنید تا مکانی در نزدیکی خود پیدا کنید.

اخبار مرتبط  Fittop از راه اندازی دستگاه های زیبایی چند منظوره هوشمند در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia خبر می دهد

درباره ارتش نجات
ارتش نجات سالانه به بیش از 23 میلیون آمریکایی کمک می کند تا از طریق طیف وسیعی از خدمات اجتماعی بر فقر ، اعتیاد و مشکلات اقتصادی غلبه کنند. ارتش نجات با تأمین غذا برای گرسنگان ، امدادرسانی اضطراری برای نجات یافتگان از بلایا ، توانبخشی برای کسانی که از سو abuse مصرف مواد مخدر و الکل رنج می برند ، و لباس و سرپناه برای افراد نیازمند ، بهترین کار را در 7،600 مرکز عملیاتی در سراسر کشور انجام می دهد. در اولین لیست “خیریه های مورد علاقه آمریکا” توسط وقایع نگاری انسان دوستی، ارتش نجات به عنوان بزرگترین سازمان غیرانتفاعی با خدمات مستقیم با بودجه خصوصی در این کشور قرار گرفت. برای اطلاعات بیشتر ، به SalvationArmyUSA.org مراجعه کنید. ما را در توییترSalvationArmyUS و #DoingTheMostGood دنبال کنید.

اخبار مرتبط  OSEA OceanX را به عنوان شریک 3PL برای مقیاس سازی میزان مراقبت از پوست انتخاب می کند

منبع: ارتش نجات