Thrive Agritech سفارش بالایی از Native Roots Cannabis Co. دریافت می کند

نیویورک، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Thrive Agritech ، Inc. ، رهبر در روشنایی باغبانی LED ، امروز اعلام کرد که سفارشات شرکت Native Roots Cannabis را برای بیش از 1500 مورد از تجهیزات روشنایی LED با عملکرد بالا دریافت کرده است. چراغ های LED Thrive Agritech Infinity 2.0 در قفسه های شاهدانه رویشی چند لایه در سرتاسر ریشه های بومی نصب شدند دنور امکانات.

Native Root یکی از کلرادو تولید کنندگان برتر شاهدانه. مطابق با جیسون مک دونالد، مدیر کشت در Native Roots ، “پس از آزمایش و تجزیه و تحلیل دقیق ، به چند دلیل Thrive Agritech را انتخاب کردیم. چراغ ها رشد فوق العاده گیاه ، مورفولوژی ، کیفیت و عملکرد را فراهم کردند. صرفه جویی در مصرف انرژی سالانه ما بیش از 1.8 میلیون کیلووات ساعت است. Native Root متعهد به اجرای راه حل های تجاری پایدار است که روش های کشت ما را افزایش می دهد ، صرفه جویی در هزینه می کند و اثرات زیست محیطی ما را کاهش می دهد. مک دونالد دلایل دیگری برای خرید چراغ های Thrive Agritech از جمله سهولت نصب ، اتصالات یکپارچه پایان به پایان و مقاومت در برابر آب و گرد و غبار (IP66) عنوان کرد که چراغ ها را برای تمیز کردن و نگهداری ساده می کند.

اخبار مرتبط  CSIA به افتخار هفته ملی ایمنی دودکش ها نکات مربوط به ایمنی در برابر آتش را به اشتراک می گذارد

مدیر عامل Agritech پیشرفت کنید ، برایان بنت، اضافه کرد ، “ما از نتایج فناوری که از نظر رشد گیاه ، صرفه جویی در هزینه و پایداری ارائه می دهد ، هیجان زده هستیم. نه تنها تخفیف سخاوتمندانه به تحقق بخشیدن به پروژه برای Native Root کمک کرد ، بلکه محقق خواهد شد. هر ماه به لطف کارایی چراغ های خود ، صورتحساب های برقی بسیار کوچکتری را مشاهده می کنیم. ما منتظر هستیم تا برای سالهای آینده از Native Root ها با فناوری پیشرفته LED پشتیبانی کنیم. ”

اخبار مرتبط  Dreame Technology نزدیک به 15 میلیون دلار در بودجه سری B + جمع آوری می کند

درباره Thrive Agritech

Thrive Agritech در شتاب دهنده Y Combinator در سیلیکون ولی با هدف افزایش پایداری برای کشاورزی کنترل شده در محیط زیست تاسیس شد. محصولات روشنایی با بهره وری انرژی این شرکت ، کاهش قابل توجهی در ردپای کربن ناشی از فناوری های قدیمی روشنایی داشته است. همه محصولات Thrive Agritech دارای طیف نوری بهینه باغبانی ، قابلیت اطمینان بالا و مهمتر از همه گیاهان عالی هستند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید thriveagritech.com

اخبار مرتبط  بازار جهانی ضد عفونی کننده مواد غذایی و آشامیدنی 2020 با تمرکز بر روی بازیکنان اصلی بازار

http://www.transcendlighting.com/

درباره شرکت بومی Roots Cannabis

شرکت شاهدانه Native Roots یکی از کلرادو موفق ترین اپراتورهای حشیش پزشکی و بزرگسالان Native Root ها دارای 20 مکان درمانی در سراسر کشور هستند کلرادو، روزانه به هزاران مشتری بزرگسال و بیشترین تعداد بیماران ثبت شده در ایالت خدمت می کند. با بیش از یک دهه تجربه در تهیه حشیش به بیماران و مصرف کنندگان بزرگسال ، Native Roots به دلیل شیوه های تجاری پایدار ، طراحی خرده فروشی ، محصولات با کیفیت بالا و شیوه های استخدام ، موفق به کسب اعتبار ملی شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت nativerootscannabis.com مراجعه کنید

SOURCE Thrive Agritech، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.thriveagritech.com/