Bambuser ویژگی های جدیدی را برای تجارب پیشرفته خرید ویدیوی زنده برای خرده فروشان و مخاطبان راه اندازی می کند

استکهلم، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ارائه دهنده پخش مستقیم ویدئوی تعاملی Bambuser امروز از اضافه شدن چندین ویژگی جدید به پلت فرم خرید ویدئو زنده این شرکت خبر داد. این قابلیت های جدید ، خرده فروشان را قادر می سازد تا تعامل بیشتر مشتری را انجام دهند و تأثیر ابتکارات تجارت الکترونیکی مستقیم خود را ، هم در حین وقایع و هم پس از آن ، به حداکثر برسانند.

پیشرفت های عمده ویژگی های اصلی عبارتند از:

  • پخش چند دامنه ای: توانایی های بیشتر خرده فروشان چند مکانه برای ارائه تجربیات زنده مبتنی بر مکان برای یک جریان واحد. به عنوان مثال ، یک نمایش می تواند در دامنه .com به زبان انگلیسی با قیمت های USD میزبانی شود ، اما وقتی از دامنه .fr خرده فروشان دسترسی پیدا کنید ، محتوا به زبان فرانسه و یورو خواهد بود. با استفاده از این قابلیت ، خرده فروش از یک جریان ارزش بیشتری کسب می کند در حالی که تجربه مشتری یکنواختی را حفظ می کند و مخاطبان بالقوه بیشتری می توانند بدون مشکلاتی مانند موانع زبان در تجربه شرکت کنند.
  • تعامل مستقیم مخاطبان در گپ: خرید ویدیوی زنده را با اجازه دادن به خرده فروشان برای نقل قول و پاسخ دادن به پست های مخاطبان ، مکالمه بیشتری می بخشد ، که این امر باعث افزایش احساس ارتباط بین خرده فروش و خریدار می شود.
  • زیرنویس بسته شده (CC): خرده فروشان را قادر می سازد تا تجربیات خرید زنده ویدئویی را در دسترس افراد کم شنوا قرار دهند ، این ویژگی به ویژه مهم برای انطباق با قانون معلولیت آمریکایی ها (ADA) در ایالات متحده است.
اخبار مرتبط  شارژ تعمیر و نصب درب بازکن درب بوستون نشانگر پایین درب بازکنی

این به روزرسانی همچنین شامل یک فرآیند ساده برای به اشتراک گذاری است ، که خریداران را برای دعوت به دوستان خود به جریان های زنده و نمایش های ضبط شده از طریق رسانه های اجتماعی ، ایمیل و پیام کوتاه و “نظرات پین شده” آسان تر می کند ، که به خرده فروشان امکان می دهد محتوای خاص و محصولات را در چت تبلیغ کنند. .

بامبوزر همچنین توابعی را در اختیار شما قرار می دهد که به خرده فروشان کمک می کند تا با خرید گزارش قوی تر و بار اداری کمتر ، ارزش طولانی مدت خرید ویدئو زنده را به حداکثر برسانند. داشبورد نظارت بر عملکرد مشتری که روی این پلتفرم قرار دارد برای سهولت استفاده دوباره طراحی شده است. علاوه بر این ، بامبوزر ویژگی جدیدی را به شما پیشنهاد می دهد که پخش خودکار تماس برای اقدام (CTA) و همچنین بایگانی آماده را ارائه می دهد که در آن نمایش ها به طور خودکار ذخیره و سازماندهی می شوند تا مدتها پس از پایان رویداد زنده بتوانند به سود خود ادامه دهند.

اخبار مرتبط  بودجه کانادا امنیت غذایی و افزایش درآمد برای بیش از 12،000 خانوار در اتیوپی و غنا را بهبود می بخشد

خرید زنده ویدئویی به دلایلی محبوبیت فزاینده ای دارد – بسیار موثر است. هنوز هم مهم است که خرده فروشان تجربه برند و روابط مشتری خود را کنترل کنند. به همین دلیل بامبوسر بر روی ارائه بهترین راه حل ها برای جذب مشتری و هدایت فروش با پخش مستقیم در محیط های خود متمرکز شده است.، ” گفت جسپر فانک، مدیر ارشد محصولات در بامبوزر. “ما متعهد هستیم که در خط مقدم فناوری که آینده خرید را امکان پذیر می کند ، باقی بمانیم و به خرده فروشان و مارک های تجاری کمک کنیم شخصیت خود را منتقل کرده و تمایز خود را حفظ کنند و در نهایت از آنها در برابر کالایی شدن محافظت کنیم.

اخبار مرتبط  جمع آوری کمک های مالی مجازی Camp Sunshine's First-Ever ndonjëherë ، 50،000 دلار جمع می کند

اطلاعات تماس
جسپر فانک، CPO | +46 8 400 160 00 | [email protected]

بامبوزر یک شرکت نرم افزاری است که متخصص جریان مستقیم ویدئویی تعاملی است. محصول اصلی این شرکت ، خرید زنده ویدئو ، یک راه حل نرم افزاری مبتنی بر ابر است که توسط مشتریانی مانند تجارت الکترونیکی جهانی و مشاغل خرده فروشی برای میزبانی از تجارب خرید زنده در وب سایت ها ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی استفاده می شود. بامبوسر در سال 2007 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در استکهلم. Erik Penser Bank AB مشاور خبره بامبوزر است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bambuser/r/bambuser-launches-new-features-for-en-forced-live-video- خرید-تجربیات-برای-خرده فروشان– audienca ، c3216526

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Bambuser