Grand View Research با همکاری Cannyx Markets برای ارائه بستر اطلاعاتی صنعت Cannabinoid در سطح جهانی همکاری می کند

سانفرانسیسکو، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – تحقیق گراند ویو، آ ارائه دهنده تحقیقات بازار مستقر در ایالات متحده و شرکت Cannyx با مسئولیت محدود، صاحب Cannyx Markets ، یک مکان تجارت آنلاین در زمان واقعی و بستر خدمات داده های بازار برای کنفینوئیدهای شاهدانه ارگانیک و غیر GMO و کانابینوئیدهای غیر دارویی ، از همکاری برای ایجاد یک پلتفرم اطلاعاتی Cannabinoid در کلاس جهانی ، دسترسی بی سابقه را اعلام کرده است به داده های زمان واقعی ، هوش بازار و تجزیه و تحلیل همه جنبه های صنعت را پوشش می دهد.

  • با همکاری Grand View Research به عنوان شریک رسمی دانش در محل تجارت بی درنگ کانابینوئیدهای Cannyx Markets و بستر خدمات خدمات داده بازار روبرو خواهید شد.
  • این همکاری یک پلت فرم پیشرفته دانش و هوش تجاری را ارائه می دهد
  • نتیجه یک پلتفرم اطلاعاتی Cannabinoid در کلاس جهانی است که دسترسی کاملاً یکپارچه به اطلاعات خاص بخش عمیق ، گزارش ها و پیش بینی های ظریف بازار ، تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و اخبار در زمان واقعی را فراهم می کند.

این همکاری باعث می شود Grand View Research به عنوان شریک دانش رسمی پلتفرم Cannyx Markets تبدیل شود و دسترسی کاربران به یکی از جامع ترین کتابخانه های مجموعه داده های بازار کانابینوئید ، تجزیه و تحلیل و گزارشات صنعتی را که در حال حاضر در دسترس است ، فراهم کند.

با توجه به ماهیت بسیار منظم صنعت کانابینوئید ، همراه با پیامدهای فزاینده جهانی فعالیت در این بخش ، توانایی دستیابی به اطلاعات دقیق و به روز بازار و داده ها به سرعت در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم برای فعالان بازار است.

این همکاری یک دانش نوین و پلت فرم هوش تجاری را ارائه می دهد که ترکیبی از داده های کتابخانه گسترده Grand View Research در زمینه هوش بازار صنعت کانابینوئید با پلت فرم تجارت Cannyx Markets است که دسترسی به بهترین معیارهای عملکرد کالاهای کانابینوئید در حال حاضر در دسترس را برای کاربران فراهم می کند. نتیجه آن کلاس جهانی است پلت فرم هوش کانابینوئید دسترسی کامل و یکپارچه به اطلاعات خاص بخش عمیق ، گزارشات و پیش بینی های ظریف بازار ، تجزیه و تحلیل انحصاری و اخبار در زمان واقعی.

اخبار مرتبط  QNET مجموعه جدید جواهرات تانزانیت را با نام تجاری لوکس Bernhard H Mayer راه اندازی می کند

Cannyx Markets به عنوان یک پلت فرم استاندارد طلا در بازار ارائه شده است تا بالاترین استانداردهای تجارت حرفه ای و نظارت دقیق بر نظارت بر بازار ، هوشمندی ، انطباق و مدیریت ریسک را ارائه دهد و همزمان همه استانداردهای نظارتی و اخلاقی را رعایت کند. کاربران از ابزارهای حرفه ای که به مدیریت کمک می کنند بهره مند می شوند. خطرات قیمت ، انطباق ، انعطاف پذیری زنجیره تامین و بهبود بازاریابی محصولات فیزیکی به جامعه خریداران جهانی.

در سطح جهانی مشهور ، Grand View Research ارائه دهنده معتبر تحقیقات بازار است ، با یک کتابخانه پیشرو در بازار که شامل صنعت جهانی کانابینوئید است و مورد اعتماد شرکت ها و سازمان ها کلمه کلیدی است.

Grand View Compass این شرکت یک پایگاه داده با کلاس تحقیقات بازار در کلاس است که برای کمک به رهبران تجارت در پیمایش مناطق پویا و ثبت نشده طراحی شده است. اعتماد به نفس توسط م institutionsسسات و شرکت های برتر دانشگاهی جهان ، Compass یک داشبورد انعطاف پذیر ، هوشمند تجاری است که به روزرسانی اخبار در زمان واقعی ، پیش بینی های اقتصادی و بازار و دسترسی به گزارش های سفارشی را ارائه می دهد که می تواند برای کمک به هر سبک تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی استراتژیک پیکربندی شود .

اخبار مرتبط  گروه بسته بندی Fairdale از راه اندازی بطری های عطر مفهومی جدید در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia خبر می دهد

Swayam Dash، MD و بنیانگذار تحقیقات Grand View ، می گوید، “ما از این همکاری هیجان زده شده ایم. مدل تجاری Cannyx منحصر به فرد است و برای ارائه بینش ضروری به همه ذینفعان در صنعت شاهدانه طراحی شده است. آینده این صنعت امیدوار کننده است و با شدت گرفتن سریع رقابت ، دسترسی به داده های بازار و تجارت ضروری.”

“زمان این همکاری عالی است. کشورها در حال حاضر بازارهای خود را باز کرده و محصولات شاهدانه را قانونی می کنند ، و این فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاران ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان ایجاد کرده است. بازار در حال نوپایی است و یک سیستم دانش متمرکز ندارد. من من خوش بین هستم که پلت فرم ما پشتیبانی حیاتی از شرکت کنندگان در صنعت فراهم می کند. “

“ما از همکاری با چنین شریک دانش مشهوری هیجان زده ایم” Mahesh Jayanarayan ، مدیر عامل و بنیانگذار Cannyx Markets. “ترکیبی از داده های معاملات کالاهای کانابینوئید در زمان واقعی ما در کنار تجزیه و تحلیل محترم بازار گراند ویو ، پیشنهاد بسیار قدرتمندی را برای کاربران پلت فرم Cannyx Markets ارائه می دهد.”

“اطلاعات دقیق و مربوط به بازار برای هر کسی که به دنبال دستیابی به یک رقابت در صنعت رشد سریع کانابینوئید است بسیار مهم است و از طریق این همکاری ما در حال ساخت بازارهای Cannyx به عنوان راه حل شماره یک اطلاعاتی هستیم ، که بینش بی نظیری در مورد تفاوت های ظریف در اختیار کاربران ما قرار می دهد. این صنعت پویا است. “

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیق و مشاوره بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی همزمان و سفارشی و خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو، این شرکت شامل بیش از 425 تحلیلگر و مشاور است که هر ساله بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به پایگاه داده گسترده خود اضافه می کند. این گزارش ها تجزیه و تحلیل عمیق 46 صنعت در 25 کشور مهم جهان را ارائه می دهد. Grand View Research با کمک یک پلت فرم هوشمندانه تعامل بازار ، به شرکتهای Fortune 500 و موسسات مشهور دانشگاهی کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کرده و فرصتهای پیش رو را بسنجند.

اخبار مرتبط  RizePoint و UL همکاری ، افزایش ممیزی ، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل

اطلاعات بیشتر در www.grandviewresearch.com

درباره Cannyx Corporation Ltd

Cannyx Corporation Ltd از Cannyx Markets محل تجارت آنلاین به صورت بلادرنگ و پلت فرم خدمات داده های بازار بهره برداری می کند که قیمت گذاری در زمان واقعی ، داده های بازار جهانی و تجزیه و تحلیل را در کانابینوئیدهای مبتنی بر گواهی ارگانیک و غیر GMO و غیر دارویی فراهم می کند. شرکت کنندگان Cannyx Markets می توانند تجارت ایمن انجام دهند ، و با پشتیبانی از فناوری پیشرفته Track & Trace و blockchain پشتیبانی می شود.

در قلب Cannyx Markets قدرت جمعی دانش و تخصص بنیانگذاران آن قرار دارد.

بانکداری ، کارگزاری ، تجارت کالاها ، MTF و تجربه فن آوری تجارت و شرکتی همراه با سالها اداره شرکتهای خصوصی و دولتی با ذکاوت تجاری زیرک و بدون سازش. هر یک از آنها سابقه کار در برخی از م institutionsسسات درجه یک جهان را داشته اند.

اطلاعات بیشتر در https://cannyxmarkets.com

مخاطب:

برای تحقیقات Grand View:
Swayam Dash – MD و بنیانگذار تحقیقات Grand View
[email protected]
تلفن: 1-415-349-0058

برای بازارهای Cannyx:
Mahesh Jayanarayan – مدیر عامل و بنیانگذار Cannyx Markets
[email protected]
تلفن: + 44-330-113-0900

SOURCE Grand View Research، Inc.