آکادمی ورزشی + فضای باز ارائه یادداشت های ایمن ارشد را اعلام می کند

کیتی ، تگزاس، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Academy Sports and Outdoors، Inc. (“آکادمی”) (NASDAQ: ASO) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، آکادمی ، آموزشی ویبولیتین (“صادر کننده”) قصد دارد 400 میلیون دلار مبلغ اصلی اوراق تضمین شده ارشد سررسید بدهی 2027 (“یادداشت ها”) در یک پیشنهاد خصوصی که از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) مستثنی است ، منوط به شرایط بازار و سایر شرایط.

برخی از شرکتهای تابعه آکادمی که تسهیلات اعتباری ناشر را تضمین می کنند ، یادداشت ها به صورت ارشد وثیقه تضمین می شوند. یادداشت ها و ضمانت های مربوطه با وثیقه اولویت اول در مورد کلیه اموال شخصی ناشر و ضامنین که تسهیلات وام مدت دار ناشر را بر اساس اولویت اول و وثیقه اولویت دوم در مورد ناشر و ضامنین تأمین می شود اموال شخصی که تسهیلات اعتباری گردان دارایی مبتنی بر دارایی را بر اساس اولویت اول تأمین می کند.

صادر کننده قصد دارد از خالص درآمد حاصل از یادداشت ها برای بازپرداخت بخشی از سهام استفاده کند 1434 میلیون دلار تحت تسهیلات وام مدت دار خود باقی مانده و هزینه ها و هزینه های مربوطه را پرداخت کنید.

اخبار مرتبط  CAMPAIGN VITADAIRY "محافظت از پزشکان 24 ساعت" عکس از طریق اینترنت توسط STORM

یادداشت ها و ضمانت های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهند شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار و قوانین دولتی قابل اجرا. یادداشت ها و تضمین های مربوطه فقط به افرادی که منطقاً معتقدم خریداران نهادی واجد شرایط هستند با تکیه بر قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار و افراد غیر آمریکایی ارائه می شوند. ایالات متحده طبق مقررات S تحت قانون اوراق بهادار.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر نوع اوراق بهادار نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد وجود ندارد. ثبت یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی. این بیانیه مطبوعاتی مطابق با قانون 135 (ج) تحت قانون اوراق بهادار صادر می شود.

اخبار مرتبط  Influencer و طراح ، Duquesa Malu Cianca موفقیت در اروپا است

درباره آکادمی
آکادمی یکی از خرده فروشان کالاهای ورزشی کامل و تفریحی در فضای باز در ایالات متحده است. در اصل در سال 1938 به عنوان یک تجارت خانوادگی در تاسیس شد تگزاس، آکادمی به 259 فروشگاه در 16 ایالت همسایه ، در درجه اول در جنوب ایالات متحده رشد کرده است. ماموریت آکادمی تهیه “سرگرمی برای همه” است و آکادمی این ماموریت را با یک استراتژی تجاری محلی و ارزش پیشنهادی که به شدت با طیف گسترده ای از مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کند ، انجام می دهد. مجموعه محصولات آکادمی از طریق مارک های برتر ملی و نمونه کارها از 17 مارک تجاری خصوصی ، دسته های کلیدی فضای باز ، پوشاک ، کفش و ورزش و تفریح ​​را در اختیار شما قرار می دهد که فراتر از کالاهای ورزشی سنتی و پوشاک است.

اظهارات رو به جلو
بیانیه های مندرج در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، بیانیه هایی آینده نگرانه هستند. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی آکادمی است و تضمین کننده عملکرد آینده نیست. اظهارات آینده نگر در معرض خطرات ، عدم قطعیت ، فرضیات یا تغییر شرایطی است که پیش بینی یا کمی سازی آنها دشوار است. نتایج واقعی ممکن است به دلیل تغییر در عوامل جهانی ، منطقه ای یا محلی اقتصادی ، تجاری ، رقابتی ، بازار ، نظارتی و سایر عوامل ، با این انتظارات تفاوت اساسی داشته باشد ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل آکادمی هستند. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگر متفاوت است متفاوت کنند ، در پرونده های آکادمی با SEC آورده شده است. هر بیانیه آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ انتشار این نسخه صحبت می کند. آکادمی تعهدی در قبال بروزرسانی یا بازنگری علنی اظهارنظرهای آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، تحولات آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار لازم باشد.

اخبار مرتبط  SANDMARC مجموعه Prolight را برای عکاسی و فیلمبرداری آیفون راه اندازی کرد

SOURCE Academy Sports + فضای باز

لینک های مربوطه

http://www.academy.com