مدرسه راک از هفته محل برگزاری مستقل پشتیبانی می کند

کانتون ، توده، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – دانشکده راک ، رهبر آموزش موسیقی مبتنی بر عملکرد ، از هفته برگزاری مکان مستقل پشتیبانی می کند 24-30 اکتبر. این رویداد سالانه تمام آنچه سالن های مستقل برای صحنه موسیقی زنده انجام داده اند را به رسمیت می شناسد و جشن می گیرد.

امسال ، با ملاحظات COVID-19 ، بیش از 100 مکان مستقل از سراسر ایالات متحده برنامه نویسی آنلاین را ارائه می دهند یا به روش های دیگر در طول هفته شرکت می کنند. علاوه بر این ، حراج یادگاری برای جمع آوری کمک های مالی برای انجمن مکانهای مستقل ملی (NIVA) برگزار خواهد شد صندوق امداد اضطراری، به طرفداران این فرصت را می دهد تا ضمن داشتن کمکهای مورد نیاز به مکانهای مستقل و مروجین ، بخشی از تاریخ موسیقی را نیز در اختیار داشته باشند. School of Rock همچنین به دانشجویان کمک مالی می کند و همچنین دانش آموزان خود را برای شرکت در این برنامه دعوت می کند.

وی گفت: “سالن های مستقل مراحلی هستند كه بسیاری از نوازندگان شروع به كار می كنند ، و در حالی كه ما دانش آموزان را در سفر موسیقیدان قرار می دهیم ، این سالن ها در موفقیت الگوی آموزش مبتنی بر اجرا ما مهم هستند.” راب قیمت، مدیر عامل دانشکده راک. “دانشجویان ما سالانه بیش از 4000 نمایش در مکانهای مستقل در سراسر جهان اجرا می کنند و با تمام چالشهایی که COVID-19 در این سال ارائه داده است ، حمایت از آنها برای نشاط و طول عمر جامعه موسیقی بیش از هر زمان دیگری مهم است.”

اخبار مرتبط  Neptune Wellness Solutions Inc. بیش از 100 میلیون دلار سفارش خرید دریافت می کند

در پانل های بحث و گفتگوی هفته مستقل مکان ، متخصصانی از همه جنبه های صنعت موسیقی زنده حضور خواهند داشت تا در مورد تجربیات ، تخصص و وضعیت آینده برای رویدادهای زنده صحبت کنند. مباحث شامل مواردی است که مکانها می توانند برای ایجاد و ایجاد تنوع در مخاطبان خود ، نحوه انطباق رویدادهای زنده با دنیای مجازی و اهمیت این مراحل برای اقتصاد و جامعه را انجام دهند. پنجشنبه ، 29 اکتبر، یک روز کامل خواهد بود تحصیل کنید، که برنامه نویسی با هدف شروع دانش آموزان در صنعت موسیقی زنده و رویدادها را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  شهر چانگژو ، شرق چین ، گردشگری را از طریق پخش مستقیم ترویج می کند

School of Rock یک محیط یادگیری جذاب و جذاب را برای دانش آموزان در هر سنی فراهم می کند درسهای گیتار، درس طبل، دروس باس، دروس صفحه کلید، و درس آواز. با بهره گیری از همه سبک های راک اند رول ، دانشجویان دانشکده راک از طریق آهنگ هایی از هنرمندان افسانه ای مانند پینک فلوید ، لد زپلین و فرانک زاپا. با تشکر از رویکرد مبتنی بر عملکرد مدرسه ، دانش آموزان در سراسر جهان مهارت های ابزاری و اعتماد به نفس برتر را در صحنه بزرگ کسب کرده اند ، برخی از آنها به ضبط معاملات و سیستم عامل های بزرگتر مانند اسطوره آمریکایی، صدا و برادوی

برای اطلاعات بیشتر در مورد School of Rock ، به اینجا مراجعه کنید www.SchoolofRock.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هفته برگزاری مکانهای مستقل ، به اینجا مراجعه کنید www.independentvenueweek.com

درباره دانشکده راک
School of Rock به نوازندگان مشتاق کمک می کند تا مهارت های خود را بدست آورند ، خلاقیت خود را گسترش دهند و ابزارهایی را که برای پیشرفت در زندگی نیاز دارند ، بسازند. به عنوان یک مدرسه واحد در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا در سال 1998 ، School of Rock با 300 مدرسه باز و در حال توسعه در 9 بازار جهانی ، به یک حق رای دادن بین المللی به سرعت در حال رشد تبدیل شده است. از سال 2009 ، School of Rock تعداد دانش آموزان را از 4000 نفر به بیش از 40،000 نفر رسانده است. School of Rock طیف گسترده ای از دروس موسیقی، شامل درسهای گیتار، درس آواز و درس های پیانو.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor یک واحد ذخیره سازی بهتر (KSC-1516) ارائه می دهد

School of Rock را در فیس بوک دنبال کنید در www.facebook.com/SchoolofRockUSA و در توییتر در www.twitter.com/SchoolofRockUSA.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از مدرسه راک www.SchoolofRock.com یا با شماره تلفن 566-695 866 تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد School of Rock فرصت های حق رای دادن سر به http://franchising.schoolofrock.com/

SOURCE School of Rock

لینک های مربوطه

http://www.SchoolofRock.com