BioCanna پیشرفت بزرگی در توسعه “سیستم تشخیص ویروس BioNano” و اعلام کیت آزمایش COVID-19 POC اعلام کرد

تورنتو، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – BioCanna Health Care Inc. ، یک مبتکر برتر در کاربردهای دارویی کانابینوئیدها ، ترپنس و سایر مواد زیستی ، اعلام کرده است که شرکت تابعه کاملاً متعلق به خود ، BioCanna CuraLab ، با همکاری دانشگاه اتاوا، با استفاده از کاربردهای نوآورانه فناوری های نانو لبه برش ، در “سیستم تشخیص ویروس BioNano” پیشرفت بزرگی کرده است.

پیشرفته ترین “سیستم تشخیص ویروس BioNano” می تواند ویروس را با حساسیت ، اطمینان ، راحتی ، به موقع بودن و با هزینه بسیار کم تشخیص دهد. تشخیص یک آزمایش آنتی ژن است که به هیچ گونه کمک متخصصان مراقبت های بهداشتی یا امکانات آزمایشگاهی نیاز ندارد. در نتیجه ، تمام آزمایشات ویروس به راحتی در خانه ، مدارس ، اماکن تفریحی و سرگرمی و مناطق دور افتاده با هزینه ای قابل توجه کاهش می یابد.

اخبار مرتبط  127a نسخه نمایشگاه کانتون تکمیل شده است ، و یک مکانیسم جدید تجارت آنلاین را ایجاد کرده است

BioCanna همچنان به افزایش ویژگی های سیستم و متناسب با تشخیص ویروس خاص ادامه می دهد

نوار کاغذی تست بزاق COVID 19 POC

BioCanna همچنین از برنامه متناسب سیستم تشخیص ویروس BioNano در شناسایی SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود ، خبر داد و نتایج قابل اندازه گیری قابل توجهی را به دست آورد.

BioCanna COVID-19 POC KIT ، ‘ID-COVID-19’ ، با خواندن نمونه بزاق شخص ، ویروس SARS-CoV-2 را مستقیماً شناسایی می کند. فرد می تواند نمونه بزاق خود را در هر مکان و هر زمان جمع آوری کند و سپس در مدت 15 دقیقه نتایج حاصل از نوار کاغذ را بخواند. کل مراحل آزمون بسیار ساده است. این تست فوق العاده حساس و با دقت بیش از 95٪ و فقط با هزینه تخمینی است CAD 5.00 دلار در هر آزمون

اخبار مرتبط  Erbert & Gerbert's Wurst Day of the Year در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 اعلام کرد!

درباره BioCanna Healthcare Inc.

مراقبت های بهداشتی BioCanna یک مبتکر برتر در کاربردهای دارویی کانابینوئیدها ، ترپن ها و سایر مواد بیولوژیکی است. BioCanna در حال توسعه است ، از طریق R&D شدید و آزمایشات بالینی ، داروهای ضد التهابی و عصبی را امیدوار می کند.

اظهارات رو به جلو

اخبار مرتبط  شرکت Catalyst Cannabis تصمیم شهر Oxnard را برای تجدید نظر و بازنگری در فرآیند مجوز حشیش خرده فروشی تحسین می کند

برخی اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی “اطلاعات آینده نگر” است. اطلاعات منتظر به جلو موجود در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ این گزارش ساخته شده است ، و BioCanna موظف نیست که هرگونه اطلاعات آینده نگر را به روز یا اصلاح کند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در موارد مورد نیاز قانون به دلیل خطرات ، عدم اطمینان و مفروضات مندرج در اینجا ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد بیجا داشته باشند. اظهارات فوق صریحاً واجد شرایط هرگونه اطلاعات آینده نگر است که در این مقاله موجود است.

SOURCE Biocanna Healthcare Inc.

لینک های مربوطه

https://www.thebiocanna.com