آقای Handyman میزبان مسابقه کنده کاری کدو تنبل برای یافتن نوابغ فانوس Jack O ‘Lantern است

آن آربور ، میش.، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – آقای Handyman ، یک شرکت همسایه ، آماده است تا با ایجاد یک مسابقه عکس ، جشن شبح وار را جشن بگیرد ، از کدو تنبل های شیک گرفته تا کدو تنبل متحجر ، حق امتیاز نگهداری ، تعمیر و بهبود املاک کشور. آمریکای شمالی جوانب مثبت کدو تنبل فرصتی برای نشان دادن خلاقیت های دست ساز بدیع خود است.

برای ورود به مسابقه حکاکی کدو تنبل ، به صفحه مسابقه Mr. Handyman در فیس بوک مراجعه کنید و عکس کدو تنبل خود را ارسال کنید 31 اکتبر در 11:59 ب.ظ. CST. به پنج برنده تصادفی با یک جایزه اهدا می شود 250 دلار کارت هدیه به The Home Depot.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار بخش شیلات و آبزی پروری عربستان سعودی تا سال 2025 به 402.5 میلیون دلار برسد

آقای رئیس صنایع دستی گفت: “ما هر ساله منتظر این مسابقه کنده کاری کدو تنبل هستیم.” جی بی ساسانو. “همیشه دیدن خلاقیت عالی که در پس این خلاقیت های وحشتناک وجود دارد بسیار سرگرم کننده است. نکات ، ترفندها و تکنیک های بسیاری وجود دارد که مردم از آنها برای تبدیل یک کدو تنبل ساده به یک شاهکار مرگ آور استفاده می کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه کنده کاری کدو تنبل آقای هندیمن ، لطفاً به صفحه مسابقه آقای هندیمن در فیس بوک مراجعه کنید. برای الهام بخشیدن به تزئینات بیشتر ، به وب سایت آقای Handyman برای قالب های رایگان حکاکی کدو تنبل ، آموزش ابزارهای برقی و نکاتی برای بهترین کدو تنبل خود در بخش موجود در سایت مراجعه کنید: http://www.mrhandyman.com/pumpkin.

اخبار مرتبط  INDIBA® تجهیزات جدید فرکانس رادیویی را برای سلامتی و زیبایی مو ارائه می دهد

درباره آقای Handyman®
آقای هندی من است آمریکای شمالی پیشرو در شرکت نگهداری ، تعمیر و بهسازی املاک تجاری و مسکونی. با بیش از 260 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا، آقای Handyman® به عنوان یکی از سریعترین رشد ، سیستم های حق رای دادن خدمات حرفه ای شناخته می شود. آقای Handyman® در سال 2015 به دست آمد ، بخشی از Neighborly® ، بزرگترین شرکت فروشنده خدمات خانگی در جهان با 27 مارک و بیش از 4300 حق رای دادن است که به طور مشترک در 10 میلیون مشتری + در 9 کشور جهان خدمات ارائه می دهد و در تعمیر ، نگهداری و بهبود خانه ها و مشاغل فعال است. مارک های Neighborly® در Neighborly.com در یافت می شوند ایالات متحده و Neighbourly.ca در کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آقای Handyman® ، به MrHandyman.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات در مورد فرصت های امتیاز دهی با Neighborly® ، اینجا را کلیک کنید.

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محرکه اصلی توسعه SMOORE است

تماس با رسانه: Angelic Venegas، فیشمن PR ، 847.945.1300 یا [email protected]

منبع آقای مهندس

لینک های مربوطه

https://www.mrhandyman.com