فروشگاه Jennie-O Turkey به طور مشروط عملیات را متوقف می کند زیرا با کارشناسان بهداشتی ایالتی و محلی برای اجرای برنامه آزمایش همکاری می کند

ویلمر ، مین، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – Jennie-O Turkey Store، Inc ، امروز به دلیل احتیاط فراوان اعلام کرد که به طور موقت عملیات را در موقت خود متوقف می کند ملووز تاسیسات واقع در ملووز ، مین بر اساس آخرین اطلاعات در مورد گسترش اجتماع COVID-19 در منطقه ، این شرکت تصمیم گرفته است تصمیم گیری درستی برای متوقف کردن عملیات برای تمیز کردن در کل تسهیلات است که باعث تقویت پروتکل های ایمنی و ضد آب در آن می شود. طبق برنامه پرداخت خود ، تمام اعضای تیم فروشگاه جنی فروشگاه ترکیه همچنان در طول مکث تولید ، 100 درصد از مبلغ پرداختی و مزایای خود را دریافت می کنند. تأسیسات Jennie-O Melrose بخشی از شرکت Jennie-O Turkey Store است که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) است.

وی گفت: “اولویت شماره یک ما سلامتی ، رفاه و ایمنی اعضای تیم ما است. به همین دلیل ، به دلیل احتیاط فراوان ، تصمیم گرفته ایم که در این مکان مکث کنیم.” استیو لیکن، رئیس فروشگاه جنی- او ترکیه. وی ادامه داد: “ما در طول این فرایند همچنان متفکر و ملاحظه می شویم ، زیرا ما با مشاوران بهداشت و ایمنی که متخصص راهکارهای کاهش ایمنی COVID-19 هستند ، کار می کنیم. در چند هفته گذشته تأسیسات تولیدی در بسیاری از صنایع مختلف با COVID-19 با چالش روبرو هستند. ما همچنان ایمنی را در اولویت کار خود قرار می دهیم.

اخبار مرتبط  افزایش در کشاورزی و آمپر ایالات متحده؛ خروجی تولید برای پشتیبانی از تقاضای محصول سویا

این شرکت در حال حاضر با رهبران بهداشتی محلی و ایالتی برای آزمایش اعضای تیم خود همکاری می کند ، همه در تلاش است تا تضمین های ایمنی بیشتری را ارائه دهد. آزمایش مرحله بعدی مهم است زیرا شرکت به اجرای شیوه های پیشرو پیرامون COVID-19 ادامه می دهد. علاوه بر این ، این شرکت با متخصصان در کلینیک مایو و سایر مؤسسات بهداشتی در زمینه آگاهی و آموزش برای همه اعضای تیم جنی-او همکاری داشته است.

“فروشگاه Jennie-O Turkey همچنان اقدامات پیشگیرانه ای را برای قرار دادن امنیت اعضای تیم خود انجام می دهد. آنها از شیوه های پیشرو برای محافظت از کارکنان شرکت و ایمنی محصولات و مشتریان خود استفاده کرده اند. من معتقدم که آنها به عنوان بهترین کلاس فعالیت می کنند. ، گفت: “دکتر دیوید آچسون M.Dبنیانگذار و مدیرعامل گروه Acheson که در پزشکی داخلی و بیماریهای عفونی آموزش دیده و قبلاً مدیر ارشد پزشکی FDA بود.

اخبار مرتبط  آتش سوزی و ایمنی شرکت PYE-BARKER شرکت تجهیزات آتش نشانی NARDINI را به دست می آورد

تلاش این مشاغل اساسی مانند فروشگاه جنی-او ترکیه به عنوان الگویی به عنوان مشاغل غیر معتبر بیشتر در هفته ها و ماه های آینده باز خواهد شد.

وی ادامه داد: “ما همچنان كه برنامه مناسب خود را برای بازگشایی مجدد در زمان مناسب انجام می دهیم به كار خود ادامه خواهیم داد. در این مدت مکث ، اقدامات بهداشتی پردازش مواد غذایی قوی خود را ادامه خواهیم داد ، و همچنین روشهای پیشرفته ای كه از سال به بعد استفاده كرده ایم. ظهور COVID-19. این تأسیسات از جمله کلیه مناطق مشترک و سطوح لمسی بالا تمیز خواهد شد. ” “سرانجام ، ما غربالگری سلامتی را انجام داده ایم ، ماسک ها و تجهیزات اضافی محافظ شخصی و پروتکل های ایمنی و بهداشتی پیشرفته را در کلیه امکانات خود فراهم کرده ایم.”

اخبار مرتبط  شرکای Legent ™ Bourbon با Todd Snyder ، طراح لباس مردانه آمریکایی ، برای انتشار یک کت جین الهام گرفته از بوربن

هنگام بررسی پروتکل آزمایش ، این عملیات تا عصر سه شنبه خاموش خواهد شد. از روز دوشنبه ، 19 کارمند از تقریباً 750 مورد آزمایش COVID-19 مثبت داشتند. کارشناسان بهداشتی به این شرکت گفتند که با افزایش آزمایش نتایج مثبت خواهد داشت. این شرکت برای اطمینان از تداوم مشاغل ، از جمله استفاده از سایر امکانات خود برای ادامه خدمت به مشتریان خود در این مدت ، از لحاظ استراتژیک پروتکل های عملیاتی و زنجیره تأمین را مدیریت می کند.

اظهارات پیش بینی شده
این نسخه حاوی اطلاعات آینده نگر بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت است. رویدادهای واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. لطفاً در مورد “عوامل خطر” و “اظهارات رو به جلو” که در صفحات 30-35 در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه مالی به پایان رسیده است ، به موارد احتیاط مراجعه کنید 26 ژانویه سال 2020، که می توانید در بخش “سرمایه گذاران” به hormelfoods.com دسترسی داشته باشید.

روابط رسانه ای
[email protected]

SOURCE Jennie-O فروشگاه ترکیه

پاسخی بگذارید