پروبیوتیک های Cultlle® به صنعت Gummies شکسته می شوند

کرامول ، اتصال ، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – فرهنگ®، معتبرترین مارک پروبیوتیک هاø، صمغ های پروبیوتیک بزرگسالان و کودکان را آزاد کرده است. فرهنگ® Gummies پروبیوتیک حاوی باسیلوس سوبتیلیس DE111®، یک سویه جدید پروبیوتیک با مطالعه علمی برای مارک تجاری که از سیستم هضم سالم پشتیبانی می کند *. صمغ های جدید امکان مصرف روزانه پروبیوتیک آسان تر و سرگرم کننده را برای کل خانواده فراهم می کند.

یک آزمایش بالینی نشان داده است که باسیلوس سوبتیلیس DE111® به طور قابل توجهی ناراحتی دستگاه گوارش را بهبود بخشید و دفعات مدفوع طبیعی را در افرادی که گهگاه دچار یبوست و / یا اسهال می شوند ، افزایش می دهد.1 Gummies بزرگسالان شامل 3 میلیارد واحد تشکیل دهنده کلنی (CFU) است باسیلوس سوبتیلیس DE111® و 2 گرم فیبر غذایی در هر وعده ، در حالی که Kids Gummies حاوی 1.5 میلیارد CFU است باسیلوس سوبتیلیس DE111® و کمتر از 1 گرم فیبر غذایی در هر وعده.

اخبار مرتبط  چهره دیوان عالی دیوان عالی امی کانی بارت بوبلهد منتشر شد

بر خلاف بسیاری از صمغ ها ، Culturelle® Gummies پروبیوتیک گیاهی است ، به جای ژلاتین از پکتین استفاده می کند و از قند واقعی استفاده می کند که حاوی کمتر از 1 گرم قند در هر لثه است. علاوه بر این ، آنها فاقد گلوتن ، غیر GMO ، فاقد لبنیات هستند^ و فاقد پوشش قندی است.

“هنگام تولید یک محصول جدید ، ما به دنبال ترجمه علمی اثبات شده به فرمولهایی هستیم که از مزایای سلامتی مفیدی برخوردار باشند. بنابراین ، تیم ما زمان زیادی را صرف فرمولاسیون این لثه ها کرده است تا هم طعم خوشمزه داشته باشد و هم بالاترین استانداردهای کیفیت ، ایمنی و کارآیی را حفظ کند. ما می خواستیم مطمئن شویم که آدامس های ما همه این جعبه ها را بررسی کرده اند ” اریک بیانکو، فرهنگ® مدیر برند.

اخبار مرتبط  Kroger ، بزرگترین بقال فروشی آمریکا و UFCW ، بزرگترین اتحادیه غذا و خرده فروشی آمریکا ، درخواست فوری برای رهبران منتخب کشور را برای تعیین کارگران مواد غذایی به عنوان اولین پاسخ دهندگان صادر می کند

فرهنگ® Gummies اکنون در تعدادی از خرده فروشان در دسترس است ، قیمت پیشنهادی خرده فروشی از ابتدا شروع می شود 17.98 دلار برای بزرگسالان و 19.52 دلار برای بچه ها.

درباره Culturelle® پروبیوتیک ها
فرهنگ® یک برند پیشرونده پروبیوتیک است که بر حمایت از سیستم گوارشی و ایمنی خانواده ها در سراسر جهان تمرکز دارد. سبد محصولات آن نیازهای خانواده ها از نوزاد تا بزرگسال را پوشش می دهد. تنها با استفاده از موادی که بالاترین استانداردهای آزمایش را دارند ، Culturelle® محصولات حاوی سویه های پروبیوتیک هستند که کاملاً مورد تحقیق قرار گرفته اند ، مانند لاکتوباسیلوس رامنوسوس GG ، که بیش از 30 سال تحقیق علمی و بیش از 200 مطالعه بالینی دارد.


øبر اساس مطالعه خریداران BrandSpark 2019 آمریکا.

^ در حالی که هیچ ماده ای مشتق از لبنیات در محصول وجود ندارد ، این محصول در تأسیساتی تولید می شود که مواد لبنی را نیز اداره می کند.

فرهنگ® توسط i-Health، Inc. توزیع می شود

فرهنگ® علامت تجاری DSM است.

© i-Health، Inc. 2020. کلیه حقوق محفوظ است.

DE111® علامت تجاری Deerland Probiotics & Enzymes، Inc است.




1 Cuentas ، A. ، و دیگران اثر باسیلوس سوبتیلیس DE111® در مشخصات BM روزانه برای افرادی که گاه به گاه بی نظمی دستگاه گوارش دارند. J پروب و سلامتی. 2017 ؛ 5 (4): 1000189

SOURCE Culturelle