128 امین نمایشگاه کانتون به پایان می رسد و موجب بهبود تجارت بین المللی می شود

این نمایشگاه خریدارانی از 226 کشور و منطقه پذیرفته است که این تعداد قبلاً هرگز دیده نشده است. از 24 اکتبر ، این پلتفرم بیش از 51.17 میلیون بازدید داشته است که از این تعداد بیش از 7.89 میلیون بازدید از نمایشگاههای مجازی شرکتها داشته است.

خو بینگ، سخنگوی نمایشگاه کانتون و معاون مدیر کل مرکز تجارت بین المللی چین، ذکر کرد که بیماری همه گیر COVID-19 در تلاشهای همزمان برای گسترش اقتصاد و نجات جان مردم ، کشورها را با چالش های بزرگی مواجه کرده است. چین در تلاش است تا بازگشت به وضعیت عادی صنعت و زنجیره های تأمین بین المللی و همچنین کمک به بهبود تجارت و سرمایه گذاری بین المللی را تسهیل کند.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی ماکادامیا در CAGR 6.8٪ در دوره پیش بینی (2020-2025) رشد کند.

26000 غرفه دار در این نمایشگاه بیش از 2.47 میلیون محصول را ارائه دادند كه نسبت به نسخه قبلی 16.5 درصد افزایش داشته است ، از جمله 8500 مقاله از 346 غرفه گذار بین المللی از 30 كشور. در این میان ، 730،000 محصول جدید به بازار عرضه شد که 21.6٪ افزایش داشته است.

در نمایشگاه امسال کانتون ، روند قابل توجهی به سمت محصولات نوآورانه در طراحی ، عملکرد ، فرایندهای تولید و مواد مشاهده شد. 131 محصول از 91 شرکت به دلیل طراحی چشم نواز و ابتکاری خود مورد تقدیر قرار گرفتند و در جوایز معتبر طراحی کانتون 2020 به رسمیت شناخته شدند

اخبار مرتبط  کنت کول همکاری با جوراب کین 11 را اعلام کرد

این رویداد بزرگ تجاری همچنین فناوری های “جدید” مانند داده های بزرگ ، رایانش ابری و هوش مصنوعی را پیاده سازی می کند و از طریق استفاده از سیستم عامل های گرافیک ، سمعی بصری ، 3-D و واقعیت مجازی (VR) تجربه ای همه جانبه را برای خریداران ارائه می دهد. محصولات 2،046 شرکت در نمایشگاه VR ارائه شده و در مجموع 163،200 بازدید ثبت شده است. به نوبه خود ، اتاقهای پخش مستقیم زنده با مشارکت 1.89 میلیون نفر موفقیت آمیز بودند.

خریداران تأکید کردند که این نمایشگاه کانتون تجربه ای استثنایی را شامل می شود ، از کاوش محصولات جدید و کسب اطلاعات در مورد فن آوری های جدید و چشم اندازهای بازار تا درگیر شدن در مکالمات تعاملی. ویژگی های پیشرفته به آنها امکان دسترسی کارآمد آنلاین به محصولات با کیفیت بالا از فروشندگان و تولیدکنندگان مختلف را می دهد.

اخبار مرتبط  میزان مصرف ، روندها ، رقابت و موارد دیگر

علاوه بر نمایشگاه ها ، نمایشگاه کانتون همچنین مجموعه ای از رویدادهای پشتیبانی آنلاین و حضوری را برای تعمیق و تقویت تجارت بین المللی ارائه داده است. 38 دوره تجارت آنلاین در 37 کشور و منطقه و 6 انجمن تجاری از آفریقا ، اروپا و آسیا به برنامه اتحاد جهانی همکاری عادلانه کانتون پیوست.

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1319925/1.jpg

SOURCE نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

SOURCE نمایشگاه کانتون