لوازم آرایشی و بهداشتی Disney Disney Taimeng Cosmoprof Week Digital Week 2020 را برای نمایش خدمات OEM و ODM حرفه ای خود انتخاب می کند

خلاقیت و مراقبت از مارک های معروف
شاخ های تک شاخ ، جغدها و کوسه های کودک ، سنگ های قیمتی و توپ های دیسکو ، بستنی و کیک های فنجانی ، با محصولات آرایشی Taimeng که محصولات شما برای بازار جوان تر دارند ، می توانند به هر شکل ، اندازه و رنگی باشند. تنها محدودیت تخیل شما است.

علاوه بر خلاقیت ، این شرکت نوید روشن و مداوم کیفیت و ایمنی را نیز می دهد ، به ویژه هنگام ایجاد محصولات برای بازار جوان بسیار ضروری است.

آنها با یک شجره نامه غنی همراه هستند ، در کنار تعدادی از مارک های معروف خیابان های دیگر به غیر از دیزنی ، به عنوان مثال H&M ، Claire’s ، Wal-Mart ، Costco ، Spirit ، Forever 21 ، FunWorld ، L.A. Colors و غیره در بازارهای مختلف اروپا، آمریکای شمالی، روسیه، ژاپن و استرالیا.

حرفه ای بودن در بهترین حالت
Dongguan Taimeng Accessories Co، Ltd ، یک شرکت تابعه از تایوان Hong Yi Accessories Enterprise ، از زمان تاسیس خود در سال 2011 خدمات ارائه می دهد. آنها در این زمینه تخصص دارند:

اخبار مرتبط  کنفرانس 2020 LEAR GIRLS LEAD (TM) GIRLS (TM) همکاری می کنند تا به سمت مجازی حرکت کنند

1 – خدمات OEM و ODM یک مرحله ای و R&D قوی ، که به آنها امکان می دهد هر نوع طراحی جدید و منحصر به فرد ایجاد کنند. آنها می توانند قالب های جدید را باز کنند و همچنین ظروف ، لوله ها ، پالت ها و مواد فشرده را تزریق کنند و همچنین محصولات آرایشی کامل تمام عیار را تولید می کنند.

2 – انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به ویژه مورد علاقه بازار جوان ، مانند مومیایی کردن لب ، براق کننده ، عصا ، روغن و رژ لب ، سایه چشم ، رنگ صورت ، گچ مو ، رژگونه ، پودر براق کننده ، ژل بدن و کرم دست.

3 – پردازش محصولات دارای مجوز برای مارک ها ، یا تهیه فرمول داخلی برای مشتریان خود ، یا دنبال درخواست های مشتری خاص ، که توسط سرویس های تامین کننده حسابرسی مستقیم آنها با دیزنی ثابت می شود.

اخبار مرتبط  بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها به کارگران رستوران سازی کمک می کند تا آینده خود را بازسازی کنند

کارخانه آنها با GMPC ، ISO 22716: 2007 ، ISO9001: 2015 ممیزی و گواهی شده است. آنها به ایجاد بهترین محصولات ممکن اختصاص داده شده اند و رعایت مقررات را در اولویت طبیعی خود قرار می دهند. آزمایشگاه داخلی آنها همچنین برای اطمینان از بالاترین کیفیت برای هر محصول ، آزمایش های پایداری فرآیند ، تست چالش ، آزمایش سازگاری ، آزمایش های فیزیکی و میکروبی را انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توانایی های این شرکت خلاق در آستانه هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به سایت www.taimengbeauty.com مراجعه کنید. همچنین می توانید برای چت آنلاین با آنها به https://taimengbeauty.en.made-in-china.com مراجعه کنید.

هفته دیجیتال Cosmoprof Asia
Cosmoprof Asia ، lاز بین بردن نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B در منطقه ، متعهد شده است تا در این زمان های دشوار غرفه داران را قادر سازد تا از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی و نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های الکترونیکی به اهداف تجاری بلند پروازانه خود برسند. برای 5 روز اتصال و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید ، جایی که ما ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد. بستر دیجیتال از تاریخ 2 نوامبر به بعد برای کلیه خریداران از قبل ثبت نام شده باز خواهد بود. دریغ نکنید اکنون ثبت نام کنید و جلسه ای با Fittop در تاریخ 9 تا 13 نوامبر در سیستم عامل مجازی ما تعیین کنید.

اخبار مرتبط  اندازه بازار پمپ حرارتی زمین گرمایی ارزش 16.4 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

برای هر گونه سوال در مورد لوازم آرایشی Taimeng لطفا با ما تماس بگیرید: آقای جیمی شین
تلفن: (86) -13763290290 / ایمیل: [email protected].

SOURCE Cosmoprof Asia

لینک های مربوطه

http://www.taimengbeauty.com