128th نمایشگاه کانتون به پایان می رسد و فرصت هایی را برای بازیابی تجارت بین المللی باز می کند Pusk English English español Français Deutsch

در این نمایشگاه خریدارانی از 226 کشور و منطقه حضور داشتند که به رکورد آن در تاریخ تبدیل شد. از 24 اکتبر ، پلتفرم آن 51.17 میلیون بازدید داشته است که از این تعداد بیش از 7.89 میلیون بازدید از نمایشگاه مجازی داشته است ، جایی که محصولات شرکت های شرکت کننده در آن ارائه شده است.

نماینده نمایشگاه کانتون و معاون مدیر کل مرکز تجارت خارجی چین خو بینگ (خو بینگ) خاطرنشان كرد كه همه گیركنندگی COVID-19 در حال حاضر كشورها برای گسترش اقتصاد خود و نجات جان افراد ، مشكلات بسیار جدی ایجاد كرده اند. چین متعهد به تسهیل بازگشت به حالت عادی زنجیره های ارزش فراملی و همچنین کمک به بازگرداندن تجارت و سرمایه گذاری بین المللی است.

اخبار مرتبط  عملکرد مالی شدید ناشی از ادامه پیشرفت در برابر اهداف استراتژیک

26 هزار شرکت کننده بیش از 2.47 میلیون محصول ارائه دادند که 16.5 درصد بیشتر از مجمع قبلی است ، از جمله 8500 محصول از 346 غرفه دار بین المللی از 30 کشور. از این تعداد ، 730 هزار محصول جدید برای اولین بار ارائه شده است – این رقم 21.6 درصد افزایش یافته است.

بازدید کنندگان از نمایشگاه کانتون امسال بسیاری از محصولات محبوب را با استفاده از عناصر ، توابع ، طرح ها و مواد جدید پیشگام مشاهده کردند. 131 محصول از 91 شرکت با جوایز طراحی جسورانه و ابتکاری در جوایز طراحی کانتون نمایشگاه 2020 تقدیر شده اند.

علاوه بر این ، برگزارکنندگان این نمایشگاه بزرگ تجاری به طور فعال از فناوری های “جدید” مانند پردازش و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، رایانش ابری و هوش مصنوعی استفاده می کنند که با استفاده از گرافیک ، ویدئو و سیستم عامل های 3-D و واقعیت مجازی (VR) یک تجربه همهجانبه برای مشتریان ایجاد می کنند. ) در مجموع 163،200 بازدید از نمایشگاه واقعیت مجازی و به نمایش گذاشتن محصولات 2،046 شرکت ثبت شده است و مهمترین برنامه نمایشگاه هایی با پخش زنده با تنظیمات جداگانه بود که 1.89 میلیون نفر بازدید کردند.

اخبار مرتبط  بازار دیوار پرده شیشه ای تا سال 2026 با 9.1٪ CAGR به 85.72 میلیارد دلار در سطح جهان می رسد: تحقیقات بازار متفقین

طبق بررسی های مشتریان ، این نمایشگاه مجازی کانتون تجربه ای استثنایی ، از مشاهده محصولات جدید ، کسب اطلاعات در مورد فن آوری های جدید و کسب بینش در بازار ، تا ارتباطات تعاملی را برای کاربران فراهم کرده است. عملکرد بهبود یافته به آنها امکان دسترسی کامل به محصولات با کیفیت بالا را از طیف وسیعی از تأمین کنندگان و تولیدکنندگان بصورت آنلاین می دهد.

اخبار مرتبط  شرکای Impact RTO Holdings با Digbi Health برای ارائه میکروبیوم روده و برنامه مراقبت دیجیتال مبتنی بر ژنتیک به کارگران و خانواده های ضروری Rent a Center خود

علاوه بر نمایشگاه ها ، نمایشگاه کانتون همچنین مجموعه ای از رویدادهای جانبی را در قالب مجازی و واقعی برای رشد بیشتر تجارت بین المللی برگزار کرد. 38 رویداد شبکه مجازی در 37 کشور و منطقه برگزار شد و 6 انجمن تجاری از آفریقا ، اروپا و آسیا به برنامه مشارکت جهانی مشارکت جهانی نمایشگاه کانتون پیوستند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1319851/1.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

SOURCE نمایشگاه کانتون