128 امین نمایشگاه کانتون به پایان رسید و امکان بهبود تجارت بین المللی را فراهم آورد

خو بینگسخنگوی نمایشگاه کانتون و معاون مدیر مرکز تجارت خارجی چین ، خاطرنشان کرد که بیماری همه گیر COVID-19 در حالی که کشورها همزمان می خواهند اقتصاد خود را گسترش دهند و زندگی را نجات دهند ، چالش های شدیدی را به وجود آورده است. چین تلاش می کند تا علاوه بر کمک به بهبود تجارت و سرمایه گذاری های بین المللی ، بازگشت به وضعیت طبیعی صنعت و زنجیره های تأمین بین المللی را تسهیل کند.

بيست و شش هزار غرفه دار بيش از 2.47 ميليون محصول ارائه دادند كه نسبت به چاپ گذشته 16.5 درصد افزايش داشته است كه 8500 محصول از 346 غرفه گذار بين المللي از 30 كشور را شامل مي شود. در این میان ، 730،000 محصول جدید در این رویداد به بازار عرضه شدند که 21،6٪ افزایش داشت.

اخبار مرتبط  بنسون هیل خانه ای برای آینده غذا می سازد

در نمایشگاه کانتون امسال محصولات با روند قابل توجه با نوآوری در طراحی ، عملکرد ، مهارت و مواد مشاهده شدند. یکصد و سی و یک محصول از 91 شرکت به دلیل طراحی های جسورانه و ابتکاری خود اهدا شده و جوایز معتبر کانتون Fair Design Awards 2020 را دریافت کردند.

این رویداد بزرگ همچنین با استفاده از فناوری های “جدید” مانند داده های بزرگ ، محاسبات ابری و هوش مصنوعی ، تجربه ای همه جانبه را از طریق گرافیک ، فیلم ، 3-D و سیستم عامل واقعیت مجازی (VR) به خریداران ارائه می دهد. فضای نمایشگاه RV شامل محصولات 2،046 شرکت بود و در کل 163،200 بار بازدید شد ، در حالی که نمایشگاه های پخش زنده زنده شخصی نیز با دسترسی 1.89 میلیون نفر موفق بودند.

اخبار مرتبط  از آنجا که تعداد بیشتری از افراد مسن به دنبال استقلال می روند ، TCL ساعت خانوادگی MOVETIME را معرفی می کند که به شما کمک می کند با افراد مسن ارتباط برقرار کنید Français español English Deutsch

خریداران اظهار داشتند که این نمایشگاه کانتون مجازی تجربه کاربری استثنایی از مرور محصولات جدید ، دانش فن آوری های جدید و اطلاعات بازار تا شرکت در مکالمات تعاملی را ارائه می دهد. توابع به روز شده آنها را قادر می سازد تا به طور موثر از محصولات با کیفیت بالا از تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال سیستم دریایی را برای کاهش گازهای گلخانه ای راه اندازی کرد

علاوه بر نمایشگاه ها ، نمایشگاه کانتون همچنین مجموعه ای از رویدادهای پشتیبانی آنلاین و آفلاین را برای کشف و تقویت تجارت بین المللی برگزار کرد. سی و هشت رویداد تجاری مجازی متناظر در 37 کشور و منطقه برگزار شد و 6 انجمن تجاری از آفریقا ، اروپا و آسیا به برنامه مشارکت جهانی مشارکت جهانی Fair Fair کانتون پیوستند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1319924/1.jpg

منبع نمایشگاه کانتون

لینک های مربوطه

https://www.cantonfair.org.cn/fa/

منبع نمایشگاه کانتون