Åhléns با Bambuser همکاری می کند تا خرید زنده ویدئو را در بازار دیجیتال خود انجام دهد

استکهلم، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اهلن ، سوئد فروشگاه های بزرگ فروشگاه های بزرگ ، با ارائه دهنده جریان زنده ویدئویی تعاملی Bambuser همکاری کرده است تا خرید ویدئوی زنده را در بازار دیجیتال آهلنز امکان پذیر کند. Hhléns فناوری خرید ویدئوی زنده و بسیار تعاملی و جذاب Bambuser را برای دو پخش زنده مستقیم که اولین بار امروز آغاز می شود ، فعال می کند ، سهشنبه 27 اکتبر 2020، شروع در 19:30 CET.

در نمایش زنده اختصاصی امشب در åhlens.se ، بینندگان دیدار می کنند ابا کلبرگ فون سیدو، یکی از سوئد با نفوذترین وبلاگ نویسان مد و سبک زندگی. Ebba مجموعه جدید SHAPE خود را از برند کفش ارائه می دهد ECCO به نمایش گذاشتن چکمه های با کیفیت بالا با ظاهری کلاسیک و احساسی برتر. بامبوسر همچنین یک راه حل منحصر به فرد برای Åhléns ساخته است ، به طوری که این رویداد می تواند به طور زنده از صفحه نمایش در استکهلم فروشگاه های بزرگ شهر و گوتنبرگ نوردستان.

اخبار مرتبط  خدمات دارای مجوز و مجوز از ایالت میشیگان ثبت سفارش آنلاین و سکوی تحویل بدون تماس کانابیس در میشیگان را گسترش می دهد

Åhléns در سال 1899 تاسیس شد سوئد فروشگاه بزرگ پیشرو. Åhléns یک بازار زیبایی ، خانگی و مد است و 55 فروشگاه بزرگ در آن سو دارد سوئد و تجارت الکترونیکی از طریق åhlens.se. با 80 میلیون بازدید کننده و 5.1 میلیارد کرون در فروش سالانه ، آنها به عنوان یکی از شناخته شده است سوئد قوی ترین مارک ها.

ما بسیار مشتاقانه منتظر هستیم تا خرید ویدئوی زنده را با همکاری Bambuser به عنوان گامی برای گسترش بیشتر تعامل با مشتری و پیشنهاد خود آزمایش کنیم.، “می گوید سسیلیا مورتیمر مورلینگ، مدیر ارشد بازرگانی در Åhléns.

اخبار مرتبط  COSMAX برای راه اندازی محصولات آرایشی مناسب پوست حساس

پخش مستقیم دوم با خرید ویدئو زنده فعال خواهد بود 9 نوامبر، همراه با طراح مد Åhléns کارین وستر و امیلیا دو پورت.

ما خوشحالیم که خرید ویدیوی زنده را به یکی از آنها ارائه می دهیم سوئد مارک های معروف و شناخته شده. در طی چند سال ، Åhléns موفق شده است خود را از فروشگاه های بزرگ فروشگاه های بزرگ به یکی از فروشگاه های بزرگ تبدیل کند سوئد سریعترین رشد بازیکنان تجارت الکترونیکی با ارائه یک بازار گسترده آنلاین، “می گوید سوفی آبراهامسون، مدیر ارشد بازرگانی در بامبوزر.

اطلاعات تماس

سوفی آبراهامسون، CCO بامبوسر ، [email protected] ، +46 8 400 160 00

اخبار مرتبط  شرکت Hollister Biosc علوم به روزرسانی در عملکرد Q2 2020 را ارائه می دهد و تجدید مجوز توزیع را اعلام می کند

ورونیکا نیلسون، رئیس روابط عمومی و ارتباطات اهلن ، [email protected] ، +46 70 198 11 23

بامبوزر یک شرکت نرم افزاری است که متخصص جریان مستقیم ویدئویی تعاملی است. محصول اصلی این شرکت ، خرید زنده ویدئو ، یک راه حل نرم افزاری مبتنی بر ابر است که توسط مشتریانی مانند تجارت الکترونیکی جهانی و مشاغل خرده فروشی برای میزبانی از تجارب خرید زنده در وب سایت ها ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی استفاده می شود. بامبوسر در سال 2007 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در استکهلم. Erik Penser Bank AB مشاور مجاز Bambuser است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bambuser/r/ahlens-partners-with-bambuser-to-able-live-video-shopping-on-its-digital-marketplace ، c3225769

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Bambuser