Vaporesso برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 قدمی برد

Vaporesso امروز نگران ظهور این بیماری همه گیر در سراسر جهان است و یک سری اقدامات پیشگیرانه را برای شرکا و مشتریان خود تدوین کرده است.

در مرحله اول ، Vaporesso چندین وبینار را برای انتشار اطلاعات مربوط به وضعیت اپیدمی در سازمان داده است چین اقدامات پیشگیرانه برای بعد از بازگشت به محل کار ، و نحوه اداره مشاغل در شرایط فعلی را روشن کنید.

دوم ، Vaporesso خدمات اطلاعاتی را به مشتریان خود ارائه می دهد و از سیستم عامل های مختلفی مانند وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود برای توزیع کتابچه ها و فیلم های زنده برای آگاهی از پیشگیری از همه گیری استفاده می کند.

اخبار مرتبط  شرکت Cansortium پیشرفت های بیشتر در مورد ابتکارات استراتژیک را اعلام کرد

Vaporesso همچنین ابراز نگرانی از رفاه عاطفی مشتریان خود کرده است و به همین دلیل در حال تولید محتوای سرگرمی و فیلم برای نشان دادن حمایت خود است و مردم را با شعار “مراقب خود باشید! همه ما می توانیم در این لحظه از کنار هم استفاده کنیم!”

با دستگاه های OSMALL در خانه بمانید

اخبار مرتبط  PureForm Global توافقنامه استراتژیک را برای توزیع محصولات حاوی PureForm CBD ™ به بیش از 10،000 فروشگاه خرده فروشی در ایالات متحده امضا می کند.

Vaporesso بر آگاهی مردم تأکید کرده است که باید در خانه بمانند. همراه با دیگر سیستم عامل های آنلاین ، Vaporesso بیش از 10،000 دستگاه OSMALL برای مشتریان خود آماده کرده است تا به آنها کمک کند در طول قرنطینه آرام باشند. بین 15 آوریل و 15 مه ، کاربران vaping سن قانونی می توانند OSMALL خود را بصورت رایگان دریافت کنند.

ابتکارات دیگر بالای Vaporesso

SMOORE ، شرکت مادر Vaporesso ، در دوره بحرانی مبارزه جهانی علیه اپیدمی با AIM ImmunoTech همکاری می کند و هر دو شرکت برای تهیه روش تبخیر ، وارد یک توافق نامه انتقال مواد و تحقیقات (MTA) شده اند. از داروی آمپلیژن. آمپلیژن پتانسیل دارد به عنوان یک درمان پیشگیرانه / اولیه در برابر COVID-19. (https://finance.yahoo.com/news/aim-immunotech-shenzhen-smoore-technology-170000604.html؟guccounter=1). این سندرم برای سندرم خستگی حاد (ME / CFS) در تأیید شده است آرژانتین و آزمایشات بالینی مرحله 3 را در ایالات متحده گذرانده است.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160710/vaporesso.jpg

SOURCE VAPORESSO

SOURCE VAPORESSO

پاسخی بگذارید