Burger King ، Tim Hortons و Popeyes تجربه Drive-Thru را در 10 هزار رستوران آمریکای شمالی تا اواسط سال 2022 مدرن می کنند

وی گفت: “مهمانان ما از طریق مسیرهای غذایی و آشامیدنی مورد علاقه ما در سراسر بیماری همه گیر COVID-19 – حتی در شرایط بسته بودن اتاق غذاخوری در سراسر جهان” جستجو کرده اند. خوزه سیل، مدیر عامل شرکت RBI. “ما قویاً اعتقاد داریم که زمان نوسازی خطوط رانندگی در سراسر ایالات متحده و کانادا برای ارائه خدمات حتی بهتر ، سریعتر و بدون تماس برای میهمانان ما. این شامل ارائه گزینه های منو در صفحه های دیجیتال متناسب با هر میهمان و همچنین یکپارچه سازی برنامه وفاداری ما در لحظه سفارش و ارائه پرداخت از راه دور و بدون تماس برای سرعت بخشیدن به خطوط رانندگی در آینده نزدیک است. “

گفت: “ما در یک سفر دیجیتالی هیجان انگیز بوده ایم تا در صنعت خود پیشرو باشیم.” جاش کوبزا، مدیر عامل RBI. “ما استعداد استثنایی دیجیتال و فناوری را برای پیوستن به تیم جهانی خود جذب کرده ایم و ابتکار عمل دیجیتال ما از طریق منوی هیئت مدیره فقط یکی از مجموعه پروژه های استراتژیک است که ما برای تقویت مدل کسب و کار و ارتقا improve سطح خود در سال آینده ارائه می دهیم خدمات ما به مهمانان خود ارائه می دهیم. “

پیش بینی فروش: درایوهای دیجیتال از طریق منوها با فناوری “پیش بینی فروش” قدرتمندی که توسط تیم مهمان اطلاعات داخلی RBI طراحی شده است ، طراحی شده و اجازه می دهد تبلیغات ویژه بر اساس سفارشات قبلی ، الگوی آب و هوای منطقه ای ، زمان روز و بسیاری از عوامل طراحی شود. . این فناوری تولید شده در خانه می تواند عادتهای سفارش را به صورت پویا بیاموزد و همچنین جدیدترین و محبوب ترین موارد منو را که بیشترین سفارش را در مکان شما دارند ، نشان دهد. تیم RBI Guest Intelligence همچنان پیشرفت می کند تا با جلو رفتن ، تجربه سفارش میهمانان را بیشتر بهبود ببخشد.

اخبار مرتبط  همکاران سلامت Intiva با فناوری های Goldshield برای توزیع ضد عفونی کننده ضد آفت کش در مبارزه با COVID-19

برنامه های وفاداری یکپارچه: تابلوهای منو با قابلیت ادغام برنامه های وفاداری طراحی شده اند و امکان نمایش گزینه های منوی سفارشی را فراهم می کنند که براساس خریدهای مورد علاقه و سابقه بازخرید شما تنظیم شده است. این قابلیت در حال حاضر فعال است و در 30 مکان در حال آزمایش است کانادا با جوایز تیمز برنامه وفاداری. همه درایوهای دیجیتال از طریق تابلوهای منو در ایالات متحده و کانادا برای سازگاری وفاداری از طریق اسکن ، بلوتوث یا ارتباطات نزدیک به زمین طراحی شده اند.

پرداخت از راه دور و بدون تماس: همچنین درایو های دیجیتال از طریق منو دارای قابلیت انعطاف پذیری برای اضافه کردن سریع و بدون کنترل تماس از راه دور هستند تا به مهمانان امکان سفارش و پرداخت همزمان و سرعت بخشیدن به درایو از طریق خطوط را بدهد. RBI با شرکت ارائه دهنده راه حل های معروف پرداخت ، Verifone ، همکاری کرده است تا یک دستگاه پرداخت جهانی از راه دور و بدون تماس برای یک خط رانندگی تولید کند. اولین نمونه اولیه در حال حاضر در a نصب شده است تیم هورتونز رستوران در کانادا، با 15 مکان دیگر برای آزمایش این قابلیت توسط ژانویه 2021.

تأسیسات ضد آب و هوا: تاسیسات جدید از محفظه هایی استفاده می کنند که برای مقاومت در برابر گرمای جنوب طراحی شده اند ایالات متحده، سرما کانادا شمال و هوای خورنده و شور شهرها در امتداد آمریکای شمالی اقیانوس ها این محفظه ها دارای گواهینامه IP56 نیز هستند – به این معنی که کاملاً ضد آب هستند و می توانند فشار آب مداوم را حتی از جت های آب قدرتمند نیز حفظ کنند. برای اطمینان از یکپارچگی طولانی مدت این نقطه لمس مهمان ، تاسیسات موجود در این سطح از حفاظت مجدداً نصب می شوند.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Percy M. Tejeda 69 Poemas ، مجموعه ای Reverberating شعر که بیانگر خواسته های قلب و تنهایی ذهن است

فن آوری: صفحه های 46 اینچ با کیفیت 40،000+ در فضای باز از جدیدترین موتورهای رسانه ای STRATACACHE استفاده می کنند که با هم جمع شده اند ، برای دسترسی بالا – به این معنی که اگر هر یک از چهار صفحه دیجیتال درایو استاندارد از طریق ارتباط با آن قطع شود پخش کننده رسانه اولیه ، پخش کننده رسانه ثانویه مسئولیت نمایش و ادامه نمایش صحیح محتوا را بر عهده خواهد گرفت. STRATACACHE یک رهبر جهانی در فن آوری بازاریابی دیجیتال است و نظارت فعال 24/7 شبکه را به هزاران سایت رستوران RBI از مراکز عملیاتی ملی خود ارائه می دهد. اوهایو و مونترال. STRATACACHE توانایی مدیریت هر صفحه دیجیتال و به روزرسانی یا تغییر محتوای صفحه منو را در صفحه های دیجیتال باقیمانده در صورت خرابی صفحه سخت دارد.

اخبار مرتبط  Big Final Day Palaniuk را برای پیروزی در Bassmaster Elite در Santee Cooper آسانسور می کند

از سپتامبر ، تیم هورتونز درایوهای دیجیتال از طریق منو را تقریباً در 800 مکان در ایالات متحده و کانادا؛ Burger King تابلوهای دیجیتال را از طریق منو در بیش از 1500 مکان در ایالات متحده نصب کرده است. و Popeyes در اواخر امسال نصب را در مکان های جدید آغاز می کند. یک درایو از طریق لاین معمولی شامل 4 صفحه دیجیتال است ، در حالی که دو درایو از طریق لاین به طور معمول شامل 7 صفحه دیجیتال است. RBI در حال ارزیابی مکان درایو از طریق مکان ها است و در صورت امکان ، برای افزایش ظرفیت و کارایی در رستوران های ما ، خطوط دو درایو از طریق آن نصب می کند.

درباره رستوران مارک های بین المللی شرکت

Restaurant Brands International Inc. یکی از بزرگترین شرکتهای رستوران دار خدمات سریع در جهان است که تقریباً دارای فعالیت می باشد 31 دلار میلیارد دلار فروش سالانه در سطح سیستم و 27000 رستوران در بیش از 100 کشور و سرزمین های ایالات متحده. RBI صاحب برجسته ترین و شاخص ترین مارک های رستوران خدمات سریع جهان است – TIM HORTONS® ، BURGER KING® و POPEYES®. این مارک های مستقلاً اداره شده بیش از 45 سال است که به مهمانان ، امتیاز دهندگان و جوامع مربوطه خدمات می دهند.

SOURCE Restaurant Brands International Inc.