چهره دیوان عالی دیوان عالی امی کانی بارت بوبلهد منتشر شد

آلفارتا ، گا، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Royal Bobbles ، متخصص در ایجاد مجسمه های کلکسیونی با کیفیت برتر ، مجسمه bobblehead خود را به تصویر می کشد که قاضی را به تصویر می کشد امی کانی بارت، که امروز به عنوان قاضی دستیار دادگاه عالی ایالات متحده تأیید شد. رئيس جمهور دونالد ترامپ نامزد بارت در 26 سپتامبر 2020، پس از تصویب دادگستری برجسته دیوان عالی کشور روت بدر گینسبورگ.

این اولین بلبلی است که از آن ساخته شده است امی کانی بارت. این حباب از بارت در لباس دیوان عالی کشور و جابوت برخوردار است.

عدالت امی کانی بارت bobblehead برای خرید بصورت آنلاین در Bobbleheads.com ، Amazon.com و در فروشگاه های موزه و فروشگاه های هدیه در سراسر کشور در دسترس خواهد بود. امی کانی بارت bobblehead علاوه بر بسیاری از چهره های سیاسی دیگر است که توسط Royal Bobbles ایجاد شده است و برای آن خرده فروشی می کند 29.95 دلار. هم اکنون برای پیش سفارش در دسترس است و انتظار می رود در ژانویه 2021 ارسال شود.

بارت در سال 1997 از دانشکده حقوق نوتردام فارغ التحصیل شد و به دانشگاه بازگشت نوتردام وی در سال 2002 استاد برجسته حقوق شد. وی به خاطر دانش در دادگاه های فدرال ، قانون اساسی و تفسیر قانونی مشهور بود. در سال 2017 ، رئیس جمهور ترامپ بارت را به عنوان کرسی در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده با پوشش نامزد کرد ایلینوی، ایندیانا، و ویسکانسین در مدار هفتم. که در اکتبر 2017، بارت با رای 55-43 تایید شد.

“بنیانگذار و رئیس جمهور رویال بابلز ،” شناخته شدن با یک حباب با کیفیت موزه افتخاری بزرگ است. ” وارن رویال گفت “این راه شناخت شخصیت ها و قهرمانان تاریخی است که دستاوردهای بسیاری توسط آنها تحسین می شود. ما از 28 رئیس جمهور مختلف آمریکا ، 9 پدر بنیانگذار و بسیاری دیگر از رهبران جهان حصیر ساخته ایم. حباب های سلطنتی در معتبرترین موزه به فروش می رسد فروشگاه های سراسر جهان. تأیید در بالاترین دادگاه در یک موفقیت بزرگ است ایالات متحده، و تیم ما فکر می کردند که ایجاد یک تشخیص سر مشکی مناسب است عدالت بارت دستاورد بزرگ.”

درباره Royal Bobbles

در سال 2009 توسط تاسیس شد وارن رویال، Royal Bobbles® یک شرکت تولید کننده برتر است که در ساخت مجسمه های کلکسیونی متخصص است. هر محصول جداگانه با استفاده از پلی رزین با دوام ساخته می شود و بالاترین سطح جزئیات و دوام را حفظ می کند. مجموعه Royal Bobbles را می توان در سراسر کشور در موزه ها ، فروشگاه های اسباب بازی ، مغازه های هدیه و فروشگاه های آنلاین یافت. محصولات Royal Bobbles را می توانید بصورت آنلاین در https://www.RoyalBobbles.com و در وب سایت مصرف کننده آنها به آدرس https://www.Bobbleheads.com یا در فروشگاه Royal Bobbles Amazon https://www.amazon.com/ پیدا کنید. s؟ k = Royal + Bobbles.

تماس با رسانه:
وارن رویال، رئیس Royal Bobbles
(770) 415-9400

SOURCE Royal Bobbles

اخبار مرتبط  Rochelle Foods برای بازگشایی دوشنبه با اقدامات بهداشتی و ایمنی پیشرو در صنعت