Celsius Holdings ، Inc. نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 منتشر می کند

BOCA RATON ، فلوریدا، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Celsius Holdings، Inc. (Nasdaq: CELH) ، سازنده پیشرو در جهان نوشیدنی تناسب اندام ، CELSIUS® ، امروز اعلام کرد که نتایج مالی سه ماهه سوم منتهی به پایان را منتشر می کند. 30 سپتامبر 2020 بر پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020، قبل از باز شدن بازار سپس مدیریت همان روز در یک کنفرانس میزبانی می کند 10:00 صبح به وقت شرقی تا نتایج را با جامعه سرمایه گذاری در میان بگذارید.

برای شرکت در کنفرانس تلفنی ، لطفاً حداقل 10 دقیقه قبل از شروع تماس با یکی از شماره های تلفن زیر تماس بگیرید:

اخبار مرتبط  یک کتاب مهم و مهم توسط اعضای گزارش جهانی کشاورزی سازمان ملل (IAASTD) خواستار تغییر سریع سیستم های غذایی ما است

شماره های شرکت کننده در شماره گیری:
تلفن رایگان: 877-709-8150
تلفات / بین الملل: 201-689-8354

همچنین می توان با مراجعه به آدرس https://hd.choruscall.com/InComm/؟callme=true&passcode=13668240&h=true&info=company&r=true&B=6 به این کنفرانس دسترسی پیدا کرد که متعاقباً برای پخش در دسترس است.

درباره Celsius Holdings، Inc.

هلدینگ سلسیوس ، شرکت (Nasdaq: CELH) ، یک شرکت جهانی با فرمول اختصاصی و اثبات شده بالینی برای مارک اصلی خود CELSIUS® و تمام مارک های فرعی آن است. CELSIUS® نوشیدنی تناسب اندام در سبک زندگی و پیشگام در بخش انرژی با عملکرد سریع در حال رشد ، دارای چهار خط نوشیدنی است که هرکدام فرمول های اختصاصی ، عملکردی و با انرژی سالم را ارائه می دهند که از نظر بالینی اثبات شده اند و مزایای سلامتی قابل توجهی را به کاربران خود ارائه می دهند. این چهار خط شامل ، CELSIUS® Originals ، CELSIUS HEAT ™ ، CELSIUS® On-the-Go و CELSIUS® با Stevia شیرین شده است. CELSIUS® صفر قند ، مواد نگهدارنده ، آسپارتام ، شربت ذرت با فروکتوز بالا ندارد و غیر GMO است ، بدون عطر و طعم و رنگ مصنوعی است. محصولات CELSIUS® دارای گواهینامه Kosher و Vegan است. CELSIUS® همچنین سویا و فاقد گلوتن است و حاوی سدیم بسیار کمی است. CELSIUS® توسط شش مطالعه دانشگاهی پشتیبانی می شود که در مجلات معتبر ارزیابی شده و اعتبارات منحصر به فرد CELSIUS® را تأیید می کند. CELSIUS® در سطح ملی در Target ، CVS ، GNC ، ویتامین شاپ ، 7-Eleven ، کالاهای ورزشی Dick ، ​​بازار تازه ، جوانه ها و سایر خرده فروشان اصلی منطقه مانند HEB ، Publix ، Winn-Dixie ، هریس تیتر، شاو و شیر غذا. همچنین در آمازون ، در باشگاه های تناسب اندام و در بازارهای خرد در سراسر کشور موجود است. برای اطلاعات بیشتر ، به CELSIUS® در www.celsius.com یا Celsius Holdings، Inc ، در www.celsiusholdingsinc.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی ادویه جات ارگانیک CAGR 8.51٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 رشد و ثبت کند.

روابط سرمایه گذار:
کامرون دوناهو
(651) 653-1854
[email protected]

منبع Celsius Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.celsius.com/