انگلستان از یکی از بزرگترین سرمایه گذاریهای صنعت ATM طی یک دهه گذشته سود می برد

میسولا ، مونت، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اداره پست یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در صنعت خودپرداز برای بیش از یک دهه انجام داده است ، با همکاری Cennox برای ارائه جدیدترین دستگاه های توزیع پول نقد برای جوامع در سراسر انگلستان در برنامه ای که نشان دهنده “تعهد روشن به دسترسی به پول نقد در جامعه. “

در اواسط ماه اکتبر ، خزانه داری یک فراخوان شش هفته ای برای شواهد اعلام کرد که به دنبال چگونگی اطمینان از دسترسی به پول نقد است ، در میان نگرانی های فزاینده ای که دسترسی جوامع محلی به اسکناس و سکه به دلیل بسته شدن شعب بانک ها و دستگاه های خودپرداز ، که منجر به انگلستان می شود ، دسترسی کمی دارند. به پیاده روی تبدیل شود و به یک جامعه بدون پول تبدیل شود.

اداره پست طی چهار سال آینده 16 میلیون پوند سرمایه گذاری خواهد کرد ، از جمله تعهد به حفظ 60 مکان خاص که جوامع به ATM های استفاده رایگان در منطقه دسترسی ندارند.

اخبار مرتبط  شرکت والنس تعداد رکورد SKU محصولات را در سه ماهه سوم مالی 2020 تولید می کند

ریچارد گریمر، مدیر عامل Cennox انگلستان و ایرلند، گفت: “در زمانی که بحث پیرامون دسترسی به پول نقد در جوامع ادامه دارد ، این تعهد اداره پست برای سرمایه گذاری در انتخاب مشتری ، با تبدیل شبکه سلف سرویس خود یک اعلامیه بسیار مثبت است که مورد استقبال میلیون ها نفر قرار خواهد گرفت بالا و پایین کشور

“توانایی حمایت از اداره پست در ارائه این چشم انداز استراتژیک فوق العاده هیجان انگیز است و ما احساس غرور می کنیم که از Cennox خواسته شده است این راه حل مشتری محور را ارائه دهد.”

مارتین کیرسلی، مدیر بانکی در اداره پست ، اضافه کرد: “این یکی از بزرگترین برنامه های سرمایه گذاری در بازار خودپرداز با استفاده از بیش از یک دهه است. میلیون ها نفر هر روز به پول نقد اعتماد می کنند و ما اطمینان می دهیم که هر کس پول نقد بخواهد می تواند آن را از هر راهی که راحت تر باشد ، دریافت کنید. “

اخبار مرتبط  Cosmoprof Asia Digital Week 2020 ویژگی های W.SKIN LABORATORY

گریمر معتقد است ، علیرغم شواهدی که نشان می دهد استفاده از پول نقد به طور مداوم در حال کاهش است ، این ابتکارات جامعه به عنوان یک حلقه نجات برای مردم در سراسر انگلستان محسوب می شود.

وی افزود: “ما درک می کنیم که دسترسی رایگان و راحت به پول نقد برای میلیون ها نفر در سراسر کشور حیاتی است و این سرمایه گذاری توسط اداره پست نشان می دهد که تعهد واضحی برای دسترسی به پول نقد در جامعه وجود دارد.”

به عنوان رهبر بازار در اجرا و پشتیبانی مداوم از برنامه های پیچیده ارائه ، Cennox توسط اداره پست برای تجربه خود در بخش خودپرداز و بخش بانکی و همچنین قابلیت های خدمات گسترده تر که به سود تجارت در صنایع مختلف است ، انتخاب شد.

اخبار مرتبط  گزارش اختصاصی تحقیقات جهانی Infinium

درباره CENNOX

Cennox یک شریک خدمات پیچیده است. ما با سازمان های پیشرو جهان کار می کنیم و راه حل های پایان به پایان واقعی را ارائه می دهیم ، طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان. از خدمات نصب سراسری و تهیه سخت افزار فنی گرفته تا اجرای راه حل های امنیتی ، پروژه های علامت گذاری و تحول امکانات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیانیه مطبوعاتی لطفا با ما تماس بگیرید:
استوارت داولینگ
مدیر بازاریابی گروهی
[email protected]
دفتر: +44 (0) 1276 607 200
تلفن همراه: +44 (0) 7711 376 997

منبع Cennox

لینک های مربوطه

https://www.cennox.com