InventHelp Inventor راهی بدون دست برای حمایت از بطری کودک (TPA-3007) توسعه می دهد

پیتسبورگ، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از تونوتوساسا ، فلوریدا.، “بنابراین من B A B A BLANKY را اختراع کردم. طراحی من یک وسیله جانبی موثر برای حمایت از یک بطری کودک در موقعیت تغذیه فراهم می کند.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع روشی بدون دست برای حمایت از بطری کودک هنگام تغذیه فراهم می کند. با این کار ، نیاز به نگه داشتن مداوم بطری در وضعیت تغذیه را از بین می برد. در نتیجه ، والدین را قادر به انجام چندین کار می کند ، در وقت صرفه جویی می کند و می تواند راحتی را افزایش دهد. این اختراع دارای طرحی ساده است که استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای والدین دارای نوزاد ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

اخبار مرتبط  Ultra Luxury Line Skincare Line CIREM کاهش قیمت را در پاسخ به COVID-19 اعلام می کند

طرح اصلی به تامپا دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TPA-3007 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی را برای والدین برای یافتن فرزندان آسان می کند (TPA-2814)

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com