مدیر هیئت مدیره رولینز ، بیل J. Dismuke به بازنشسته ، جری W. Nix به عنوان مدیر انتخاب شد

آتلانتا، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – رولینز ، شرکت (NYSE: ROL) ، یک شرکت برتر جهانی خدمات مصرفی و تجاری ، بازنشستگی بیل جی دیسموکه، که در سال 1984 به عضو هیئت رولینز ، شرکت درآمد. گری دبلیو رولینز اظهار داشت ، “من مایلم شخصاً از بیل بخاطر 36 سال رهبری فداكارانه خود به رولینز تشكر كنم. راهنمایی ها و خدمات وی به این شركت بسیار ارزشمند بوده است.”

علاوه بر این، جری دبلیو نیکس به عضو هیئت مدیره رولینز ، شرکت انتخاب شده است. نیکس معاون رئیس سابق ، معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی شرکت قطعات اصلی است. قبل از بازنشستگی در مارس 2013، نیکس بیش از 13 سال به عنوان مدیر ارشد مالی خدمت کرد و قبل از آن زمان در سایر ظرفیت ها با قطعات اصلی از جمله معاون ارشد رئیس امور مالی خدمت کرد. علاوه بر خدمت قبلی به عنوان مدیر قطعات اصلی ، نیکس مدیر شرکت مالی Synovus بود. در حال حاضر ، او در هیئت مدیره شرکت Marine Products Corporation و RPC ، Inc فعالیت می کند.

Nix همچنین در هیئت های مدنی و غیرانتفاعی مختلفی از جمله کالج جوان هریس، شهرستان کاب اتاق بازرگانی ، Coliseum Cobb-Marietta و نمایشگاه Hall ، بنیادهای جان و مری فرانکلین و کمیته اجرایی شورای منطقه آتلانتا و پیشاهنگان پسران آمریکا. قبل از پیوستن به قطعات اصلی در سال 1978 ، نیکس در ارنست و یانگ حسابرس بود و در نیروی هوایی ایالات متحده نیز خلبان بود.

اخبار مرتبط  Canopy Rivers تاریخ بایگانی برای نتایج مالی Q2 سال مالی 2021 را تنظیم می کند

گری دبلیو رولینز اظهار داشت ، “ما خوشحالیم که از جری در هیئت مدیره خود استقبال می کنیم. تجربه گسترده مالی و تجاری وی برای سالهای آینده به سود رولینز خواهد بود.”

رولینز ، یک شرکت برتر جهانی در زمینه مصرف کننده و خدمات تجاری است. Orkin ، HomeTeam Pest Defence ، Clark Pest Control ، Orkin Canada ، Western Pest Services ، Northwest Exterminating ، Critter Control ، The Fumigant Company ، Trutech ، Orkin Australia ، Waltham Services ، OPC Services ، PermaTreat ، Rollins UK از طریق خانواده مارک های برجسته خود ، Aardwolf Pestkare و Crane Pest Control ، این شرکت خدمات ضروری کنترل آفات و محافظت در برابر آسیب موریانه ها ، جوندگان و حشرات را به بیش از دو میلیون مشتری در این کشور ارائه می دهد. آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، آسیا، آفریقا، و استرالیا از بیش از 700 مکان. با مراجعه به وب سایت های ما به آدرس www.orkin.com ، www.pestdefense.com ، www.clarkpest.com ، www.orkincanada.ca ، www.westernpest.com ، www.callnorthwest.com می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Rollins و شرکت های تابعه آن کسب کنید. ، www.crittercontrol.com ، www.indfumco.com ، www.trutechinc.com ، www.orkinau.com ، www.walthamservices.com ، www.opcpest.com ، www.permatreat.com ، www.safeguardpestcontrol.co.uk ، www.aardwolfpestkare.com ، www.cranepestcontrol.com و www.rollins.com. همچنین می توانید این و سایر اخبار منتشر شده را در www.rollins.com با دسترسی به دکمه انتشار اخبار.

اخبار مرتبط  40٪ از شرکتهای غذایی پیشرو ، از جمله Kroger ، Tesco ، Nestle و Unilever ، هم اکنون تیم هایی اختصاصی برای محصولات گیاهی دارند.

احتیاط در مورد اظهارات جستجوگر جلو
این نسخه شامل گزاره هایی است که “بیانیه های آینده نگر” را به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تشکیل می دهد. این اظهارات آینده نگرانه شامل اعتقاد مدیر عامل جری دبلیو نیکس تجربه مالی و تجاری برای سالهای آینده به سود شرکت خواهد بود. نتایج واقعی شرکت به دلیل خطرات و عدم اطمینان های مختلف ، از جمله بدون محدودیت ، بیماری ویروس کرونا (COVID-19) ، تأثیر بالقوه بر شرایط اقتصادی جهانی و سرمایه و مالی ، می تواند از نظر نتایج بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. بازارها ، تغییر در رفتار و تقاضای مصرف کننده ، عدم دسترسی بالقوه پرسنل یا امکانات کلیدی ، تغییر در عملکرد شرکت و اجرای بالقوه اقدامات نظارتی. شرایط اقتصادی و رقابتی که ممکن است بر تجارت شرکت تأثیر منفی بگذارد. میزان موفقیت فرآیند آفت و موریانه شرکت ، و روشهای فروش و درمان کنترل آفات. توانایی شرکت در شناسایی و ادغام خریدهای بالقوه ؛ آب و هوا و روند آب و هوا ؛ عوامل رقابتی و شیوه های قیمت گذاری. توانایی شرکت در جذب و نگهداری نیروهای ماهر و افزایش بالقوه در هزینه های نیروی کار. عدم قطعیت دعوا تغییر در قوانین و مقررات مختلف دولت ، از جمله مقررات زیست محیطی ؛ و تأثیر خاموش شدن دولت ایالات متحده. تمام خطرات و عدم اطمینان قبلی از توانایی شرکت برای کنترل خارج است و در بسیاری از موارد شرکت نمی تواند خطرات و عدم قطعیت هایی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی آن با نتایج اظهارنظر آینده نگر شود ، پیش بینی کند. بحث بیشتر درباره خطرات احتمالی پیش روی شرکت را می توان در گزارش شرکت در مورد فرم 10-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای سال پایان یافت. 31 دسامبر 2019 و گزارش شرکت در مورد فرم 10-Q ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 و 30 ژوئن 2020.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
ادی نورتن (404) 888-2242

اخبار مرتبط  PetSmart، Inc. قیمت گذاری 2020 اوراق بهادار قابل اعتماد با ارز قابل تعویض را اعلام کرد

SOURCE Rollins، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.rollins.com