شرکای گوشه ای ورزشکاران با تغذیه آمریکا و ورزشکاران برای تأمین بیش از 1 میلیون وعده غذایی به خانواده های نیازمند

گوشه ورزشکاران برای مقابله با گرسنگی رویکردی خلاقانه در پیش گرفته است. آنها با ورزشكاران و م theirسسات آنها مشاركت كرده اند تا وعده هاي غذايي را به خانواده ها بر اساس دستاوردهايشان در زمين و زمين اختصاص دهند.

بنابراین ، برای هر بار ضربه زدن ، پرنده یا شلیک 3 امتیازی – The Athletes ‘Corner برای تهیه وعده های غذایی مرتبط با این برنامه ها با ورزشکاران خاصی شریک خواهد شد.

گوشه ورزشکاران برای این برنامه شراکت با Feeding America را انتخاب کردند ، زیرا شبکه Feeding America متشکل از 200 بانک غذایی حیرت انگیز و 60،000 آژانس شریک است که به توزیع وعده های غذایی کمک می کنند – که به ورزشکارانی که با The Athletes Corner کار می کنند توانایی اطمینان از آنها اجراها سود می برند آنها جوامع

در اینجا برخی از آمار هشدار دهنده در مورد گرسنگی به نظر می رسد ایالات متحده:

  • قبل از شیوع ویروس کرونا ، از هر 9 نفر 1 نفر با گرسنگی دست و پنجه نرم می کند ، از جمله 1 نفر از هر 7 کودک.
  • در نتیجه شیوع ویروس کرونا ، از هر 6 نفر 1 ممکن است در سال 2020 دچار عدم امنیت غذایی شوند – از جمله 1 در 4 کودک
  • بسیاری از خانوارهایی که دچار ناامنی غذایی هستند واجد شرایط برنامه های تغذیه ای فدرال نیستند و برای پشتیبانی باید به بانک های غذایی محلی و سایر سازمان های رفع گرسنگی اعتماد کنند
اخبار مرتبط  Micro Cotton® معرفی مجموعه Sanctuary - خط جدیدی از حوله های پایدار است

“بسیاری از ورزشکاران به عنوان رهبر در زمین و خارج از زمین برجسته هستند و این برنامه به آنها فرصتی می دهد تا همزمان برای تیم و جامعه خود برنده شوند.” گفت: Kelenna Azubuike ، یکی از بنیانگذاران گوشه ورزشکاران. “کار با Feeding America کاملا مناسب این برنامه است و اطمینان حاصل خواهد کرد که ما می توانیم با ورزشکاران همکاری کنیم تا تأثیر زیادی برای بسیاری از خانواده های نیازمند داشته باشد.”

وی گفت: “گوشه ورزشکاران” یک سازمان غیرانتفاعی مبتنی بر ایمان است و با آیه های راهنمای متی 25: 35-40 ، ما مستقیماً احساس می کنیم که از گرسنگان حمایت می کنیم. برنن کریر، از بنیانگذاران و مدیرعامل گوشه ورزشکار. “ما از همکاری با این ورزشکاران و چنین سازمانی تأثیرگذار مانند Feeding America برای انجام این ماموریت خوشحالیم.”

اخبار مرتبط  Curaleaf تکمیل دستیابی به چمنزارهایی که بزرگترین شرکت شاهدانه جهان را تولید می کنند ، تکمیل می کند

وی گفت: “ایجاد مشارکت قوی برای کمک به شبکه بانک های غذایی ما در کمک به جوامعی که گرسنه هستند از اهمیت بالاتری برخوردار است.” الیزابت مارکوارت، مدیر عامل مشارکت های جدید در Feeding America. “ما مفتخریم که برای ایجاد تأثیرات مثبت و در سطح جامعه در مواقعی که همسایگان ما بیشترین نیاز را دارند ، با همکاری” The Athletes ‘Corner “همکاری می کنیم.”

The Athletes ‘Corner vs. Hunger این یکشنبه آینده با دو ستاره NFL راه اندازی می شود. با استفاده از Feeding America ، این سازمان به کار خود با ورزشکاران برای ایجاد شرایطی ادامه می دهد که بتوانند با هر ضربه رو به پایین ، مرغ پرش یا 3 امتیاز با گرسنگی مبارزه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گوشه ورزشکاران در مقابل گرسنگی ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: https://theathletescorner.org/fighting-hunger/

*1 دلار کمک می کند حداقل 10 وعده غذایی را که از طرف بانک های غذایی عضو محلی توسط فیدینگ آمریکا تأمین می شود ، فراهم کنید.

اخبار مرتبط  بازار جهانی کافه و کافه ، پیش بینی تا سال 2030

درباره گوشه ورزشکاران

The Athletes ‘Corner یک سازمان غیرانتفاعی 501c3 است که با ورزشکاران حرفه ای و بنیادهای آنها همکاری می کند تا به کسانی که از نظر روحی ، جسمی و جسمی در حال تلاش هستند کمک کند – از طریق وسیله ورزشی گوشه ورزشکاران دو طرح اصلی دارد که آنها برای انجام مأموریت خود بر آنها تمرکز می کنند. بستر رسانه ای مبتنی بر ایمان و خانواده محور و مشارکت بنیاد ورزشکاران. مشارکت بنیاد ورزشکاران آنها برای مقابله با مواردی مانند مبارزه با گرسنگی و مشکلات مالی است. فقط در سال 2020 ، گوشه ورزشکاران با پیام های ایمانی و خانوادگی خود به بیش از 40 میلیون برداشت رسیده است – اثبات این که مردم به محتوای رسانه های اجتماعی نیاز دارند که باعث نشاط ، تشویق و تقویت شود. از آنها بازدید کنید سایت اینترنتی یا اینستاگرام برای یادگیری بیشتر

منبع The Athletes Corner

لینک های مربوطه

https://theathletescorner.org/