تعادل بنیانگذار طبیعت در بیانیه رسمی به خوش بینی پیرامون COVID-19 می پردازد

نیویورک، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – تعادل طبیعت ، ا یوتابا تأسیس شرکت مکمل غذایی ، بیانیه رسمی در مورد تاج ویروس (COVID-19) منتشر کرده است.

این بیانیه ، که در وبلاگ شرکت ارسال شده است ، حاوی نامه ای از بنیانگذار شرکت Dr. داگلاس هوارد. او ماه گذشته نامه خود را در پاسخ به هشدار فزاینده پیرامون همه گیری COVID-19 در صفحه رسمی فیس بوک خود منتشر کرد.

در این نامه آمده است: “من طی چند هفته گذشته مشورت كردم كه آیا این نامه را بنویسم زیرا نمی خواهم به سردرگمی و عدم اطمینان پیرامون شیوع كروناویروس اضافه كنم.” “اما به جایی رسیده ام که احساس می کنم لازم است و می خواهم صدایی از امید و خوش بینی را به شما بدهم.”

هدف دکتر هوارد مبارزه با بدبینی و ترس از گرفتن مردم در سراسر جهان بود. صدای معتبر و معتبر او چاقوی منفی را شکست تا امید و آسایش واقعی را فراهم آورد.

اخبار مرتبط  "هدیه خوشبختی" با عنوان توپ توپ شب سال نو Waterford Crystal Times Square فاش شد

وی گفت: “می خواهم شما بدانید که من نگران نیستم.” “من در مورد شما نگران نیستم اگر شما می توانید برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود انجام دهید.”

سپس این نامه راه های مشخص برای تقویت مداوم سیستم ایمنی را بیان می کند. راهنمایی او تحت فلسفی تحت عنوان Triad of Health است ، که شامل اجزای جسمی ، شیمیایی و روحی / معنوی سلامت ما است. وی توصیه می کند که از نظر جسمی فعال بمانیم ، غذاهای سالم مانند میوه و سبزیجات را مصرف کنیم و به آنچه می توانیم برای کمک و ارتقاء دیگران فکر کنیم فکر کنیم.

وی گفت: “انجام این کار باعث یک واکنش بیوشیمیایی واقعی در بدن شما می شود که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.”

تحقیقات پزشکی ، به ویژه در زمینه تغذیه ، مدت ها است که به طور منظم برای دکتر هاوارد صحبت می شود. به عنوان یک پزشک محقق و محقق پزشکی ، از وی به عنوان مهمان در برنامه های گفتگوی ، پادکست ها و سایر رسانه ها دعوت شده است و در مورد توانایی میوه و سبزیجات در تقویت سیستم ایمنی بدن آموزش دارد.

اخبار مرتبط  BeautySourcing.com فرصت های جدیدی را برای پشتیبانی از بازیابی پس از تخمدان ارائه می دهد

وی می گوید: “در بیش از 30 سال تمرین ، موضع من در مورد توانایی شگفت انگیز سیستم ایمنی بدن ما تغییر نکرده است.” “با تقویت هر طرف سه گانه ، ما توانایی طبیعی سیستم ایمنی بدن خود را در مبارزه و غلبه بر تقویت می کنیم.”

وی نتیجه گیری می کند که نامه خود خوانندگان را ترغیب به مثبت نگه داشتن می کند.

وی گفت: “بله ، من ادعا می کنم که میوه ها و سبزیجات به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کنند. “این بدان معنا نیست که تعادل فرآورده های طبیعت ، ایمنی به COVID-19 یا هر بیماری دیگر را تضمین می کند.”

اخبار مرتبط  Thompson Thrift Retail Group اعلام کرد توسعه کشاورزان جوانه جوانه در نزدیکی ققنوس

Balance of Nature محصولات خود را به عنوان روشی برای تشخیص ، درمان و یا درمان COVID-19 یا هر بیماری دیگر تبلیغ نمی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالانس طبیعت ، با ما تماس بگیرید لیز کامینگز، VP روابط عمومی با شماره 800.246.8751.

درباره تعادل طبیعت

تعادل طبیعت توسط دکتر تأسیس شد. داگلاس هوارد بیش از 20 سال پیش محصولات آن از 100٪ مواد غذایی کامل ، با یک فلسفه و تحقیق ریشه در علم واقعی ساخته شده است. محصولات داخل Balance of Nature رنگ های پر جنب و جوش ، بوی شفاف و طعم های کامل از مواد غذایی واقعی هستند.

لینک های مربوطه

تعادل طبیعت

صفحه رسمی فیس بوک او

منبع انرژی تعادل طبیعت

لینک های مربوطه

https://www.balanceofnature.com

پاسخی بگذارید