زمین خالص مزارع 10،000 10000 دلار به عنوان بخشی از پروژه رشد خالص خود به مزرعه شهر رالی ارائه می دهد

پس از دریافت 167 درخواست از باغها و مزارع اجتماعات در 31 ایالت ، 50 سازمان با دقت انتخاب شدند تا كمك های مالی مختلف را دریافت كنند 1000 دلار به 20000 دلار، در مجموع فراهم می کند 100000 دلار در حمایت مالی برای پرورش این فضاهای منحصر به فرد محله.

سرزمین خالص مزارع برای جشن گرفتن دستاوردهای مزرعه شهری و برجسته کردن تأثیر مهمی که سخت کوشی آنها بر محله دارد ، به مزرعه شهر رالی پیوست. این رویداد شامل ارائه چک برای 10 هزار دلار برای تجهیز و بهره برداری از گلخانه در محل و گسترش مشارکت با افراد غیر انتفاعی محلی. رالی سیتی مزرعه با تولید غذای سالم تر در طول سال که با اعضای جامعه که از نظر غذایی ناامن هستند به اشتراک گذاشته می شود ، تأثیر ماموریت خود را افزایش می دهد. محلی رالی مزرعه به دلیل تعهد خود در زمینه افزایش دسترسی جامعه به سبزیجات سالم و مغذی و تقسیم محصولات اضافی با شرکای غیرانتفاعی مانند “یک مکان در میز” تحسین می شود و حتی در این اوقات نامشخص نیز ماموریت خود را انجام می دهد.

وی گفت: “در طی این سال پر چالش ، مزرعه شهر رالی ، با کمک شبکه داوطلبان اختصاصی ما ، بیش از 2000 پوند محصول از آوریل تا سپتامبر برداشت و بیش از 300 پوند با غیر انتفاعی برای رفع ناامنی غذایی به اشتراک گذاشت. لیزا گرل باری، مدیر اجرایی مزرعه شهر رالی. “ما از این کمک هزینه Pure Farmland که به ما امکان می دهد اهداف بالاتری را تعیین کنیم و بیشتر جامعه خود را تغذیه کنیم سپاسگزاریم. ما با دقت این سرمایه گذاری را کنترل خواهیم کرد تا تأثیر آن را به حداکثر برسانیم.”

اخبار مرتبط  تیم سازان با انحصار آبجو در رود آیلند مخالفت می کنند

ارین تاکر ، کارشناسی ارشد ، RDN ، مدیر برند Pure Farmland گفت: “مزارع خالص مفتخر است که این کمک هزینه را به مزرعه رالی سیتی ارائه دهد که مأموریت آن رشد نسل بعدی کشاورزان از طریق اتصال جامعه خود به کشاورزی پایدار است.” “این بخشی از ماموریت پرشور پروژه رشد خالص است که می تواند در دسترس بودن محصولات محلی و پایدار را افزایش دهد ، بنابراین ما مفتخریم که با مزرعه شهر رالی همکاری می کنیم تا تأثیرات خود را با هم افزایش دهیم.”

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به pure-farmland.com/impact/ مراجعه کنید. Pure Farmland نام تجاری Smithfield Foods است.

اخبار مرتبط  شتاب دهنده تجارت خرده فروشی نهایی اروپا

درباره مزارع خالص
مزارع خالص سازنده محصولات پروتئینی گیاهی با کیفیت بالا ، مانند پیوندهای صبحانه و پت ، شیرینی های همبرگر ، کوفته ، مواد اولیه پروتئین قبل از فصلی و پیوندهای شام است و به مشتریان خرده فروشی خدمات ارائه می دهد. محصولات خالص Farmland با افتخار در صنایع دستی ساخته می شوند ایالات متحده آمریکا با پروتئین سویا ، روغن نارگیل ، طعم دهنده های طبیعی ، فاقد گلوتن و لبنیات هستند و به عنوان منبع خوبی از پروتئین عمل می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Pure Farmland ، لطفاً به سایت www.Pure-Farmland.com مراجعه کرده و با ما در Facebook ، Instagram و Pinterest ارتباط برقرار کنید. Pure Farmland نام تجاری Smithfield Foods است.

درباره Smithfield Foods، Inc.
دفتر مرکزی آن در اسمیت فیلد ، وا. از سال 1936 ، Smithfield Foods، Inc یک شرکت غذایی آمریکایی با ریشه های کشاورزی و دامنه جهانی است. 40،000 کارمند ایالات متحده و 15،000 کارمند اروپایی ما به تولید “غذای خوب. با مسئولیت پذیری” اختصاص داده شده اند.®“و ما را به یکی از برترین شرکتهای تولید کننده پروتئین به صورت عمودی در جهان تبدیل کرده است. ما بیش از دو دهه است که استانداردهای پایداری را ارائه می دهیم ، از جمله بسیاری از صنایع ، مانند تعهد بلندپروازانه ما برای کاهش تأثیر کربن 25 درصدی تا سال 2025. قدرت پروتئین برای پایان دادن به ناامنی غذایی و صدها میلیون وعده غذایی به همسایگان نیازمندمان اهدا کرده است. اسمیت فیلد دارای مجموعه ای از مارک های نمادین با کیفیت بالا ، مانند اسمیت فیلد®، اکریچ® و Nathan’s Famous®، در میان بسیاری دیگر. برای اطلاعات بیشتر ، به www.smithfieldfoods.com مراجعه کنید و با ما در Facebook ، Twitter ، LinkedIn و Instagram ارتباط برقرار کنید.

اخبار مرتبط  ادگارد و کوپر با یک لیست مهم در 5 بازار اروپا در حال توسعه است

درباره مزرعه شهر رالی
رالی سیتی مزرعه یک مزرعه غیرانتفاعی شهری است که در سال 2011 در زمینی به مساحت یک هکتار که در گذشته در خیابان های فرانکلین و بلوونت خالی مانده بود تاسیس شد رالی ، کارولینای شمالی. ماموریت آنها رشد نسل بعدی کشاورزان با اتصال جامعه خود به کشاورزی پایدار است. در www.raleighcityfarm.org بیشتر بیاموزید و آنها را در Facebook ، Instagram ، LinkedIn و. دنبال کنید توییتر.

SOURCE Smithfield Foods، Inc.

لینک های مربوطه

www.smithfieldfoods.com