4Front Ventures به قراردادهای معامله فروش-اجاره 30 میلیون دلار منعقد می شود

ققنوس، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – 4Front Ventures Corp. (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) (“4 جلو” یا “شرکت“) امروز اعلام كرد كه با يك شركت وابسته به Innovative Industrial Properties، Inc. توافقنامه خريد و فروش قطعي كرده است ()IIPR) پیش بینی فروش و اجاره مجدد امکانات کشت و تولید 4Front در تومواتر ، واشنگتن و جورج تاون ، کارشناسی ارشد (“معامله“).

تمام قیمت فروش نقدی از 30 میلیون دلار آمریکا توسط شرکت برای پرداخت بدهی بدهی بزرگسالان تضمین شده ارشد به شرکتهای تابعه Gotham Green Partners و برای سایر اهداف عمومی شرکت استفاده خواهد شد. معامله منوط به بسته شدن شرایط مختلف ، از جمله بازرسی و ارزیابی استاندارد دارایی / عنوان است و قرار است در اوایل دسامبر بسته شود.

“ورود به این معامله فروش اجاره ای ، یک نقطه عطف مهم در استراتژی اعلام شده ما برای تقویت بیشتر ترازنامه ما است ، و انعطاف پذیری بیشتری را برای تأمین بودجه ابتکارات رشد خود فراهم می کند. بسته شدن موفقیت آمیز این معامله ما را با ورود به سال 2021 ، با تمرکز لیزر ، موقعیت خوبی می دهد در رشد سودآور در بازارهای اصلی ما از ماساچوست، ایلینوی، کالیفرنیا، واشنگتن و میشیگان، “گفت لئو گونتماخر، مدیر عامل شرکت 4Front.

مطابق با شرایط معامله ، 4Front اشغال خواهد کرد تومواتر ، واشنگتن و جورج تاون ، کارشناسی ارشد تسهیلات طبق موافقت نامه اجاره 20 ساله ، با دو تمدید 5 ساله که به صلاحدید 4Front اعمال می شود. 4Front پیش بینی نمی کند که در نتیجه معامله خللی در عملکرد خود ایجاد کند.

اخبار مرتبط  Alimentation Couche-Tard ورود به آسیا را با خریداری شبکه C-Store هنگ کنگ اعلام می کند

شرکت تشخیص داد که اعلام فوری با توجه به ماهیت اصلی معامله و ماهیت الزام آور شرکت در تعهداتش در قرارداد خرید و فروش مناسب است.

برای دریافت به روزرسانی های شرکت و اضافه شدن به لیست توزیع ایمیل لطفا در اینجا ثبت نام کنید.

درباره 4Front Ventures Corp.

4Front (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) یک اپراتور و خرده فروش شاهدانه چند کشور است و دارای یک مزیت بازار در تولید کالاهای شاهدانه مارک دار با کیفیت کم و کم هزینه است. 4Front مجموعه ای از بیش از 25 مارک شاهدانه از جمله Marmas ، تولید و توزیع می کند. شفاف مثل شیشه، Funky Monkey ، Pebbles و مجموعه سلامتی Pure Ratios که از طریق خرده فروشی ها و زنجیره داروهای مارک دار Mission با موقعیت استراتژیک توزیع می شوند.

دفتر مرکزی آن در ققنوس ، آریزونا، 4Front عملیات در ایلینوی، ماساچوست، کالیفرنیا، میشیگان و ایالت واشنگتن. از ژنتیک گیاهی گرفته تا تجربه خرده فروشی شاهدانه ، تیم 4Front از تخصص در کل زنجیره ارزش حشیش استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت 4Front www.4frontventures.com مراجعه کنید.

این خبر انتشار توسط مدیریت 4Front Ventures تهیه شده است که مسئولیت کامل محتوای آن را بر عهده می گیرد. بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) مسئولیت کافی بودن این خبر را بررسی نکرده و نمی پذیرد. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

اخبار مرتبط  کافه Cajun Razzoo با تمام پرندگان سرخ شده در ترکیه صحبت می کند

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده.

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه که اظهارنظرهای آینده نگرانه ای است ، در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی در مورد عوامل خاصی است که در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای 4Front Ventures با تنظیم کننده های اوراق بهادار افشا می شود. کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن ، بالقوه ، باور ، باید” و عباراتی از این قبیل ، در این خبر منتشر می شوند ، عباراتی آینده نگر هستند.

اظهارات رو به جلو ممکن است شامل ، بدون محدودیت ، گزاره های مربوط به تحولات آینده و تجارت و عملیات 4Front Ventures ، اظهاراتی در مورد زمان بسته شدن یا معامله یا در صورت دستیابی به شرایط لازم برای بسته شدن ، تأثیر معاملات بر روی بیانیه های 4Front و سایر اظهارات در مورد پیشرفت های آینده کسب و کار. بسته شدن معاملات شرح داده شده در این خبر منوط به شرایط عرفی است و هیچ تضمینی برای بسته شدن چنین معاملات وجود ندارد.

اگرچه 4Front Ventures تلاش کرده است تا عوامل مهمی را که می تواند باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها با آنچه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد ، شناسایی کند ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود نتایج ، عملکرد یا دستاوردها همانطور که پیش بینی نشده است ، یا در نظر گرفته شده ، از جمله ، اما نه محدود به: وابستگی به رضایت بخش شرایط بسته شدن ، [obtaining regulatory approvals]؛ و مشارکت در فعالیتهایی که طبق قوانین فدرال ایالات متحده در حال حاضر غیرقانونی تلقی می شود. تغییر در قوانین؛ سابقه عملیاتی محدود اتکا به مدیریت؛ الزامات مالی اضافی رقابت؛ مانع رشد بازار و پذیرش دولت به دلیل ناسازگاری افکار عمومی و درک صنعت ماری جوانا برای استفاده پزشکی و بزرگسالان و تغییر نظارتی یا سیاسی.

اخبار مرتبط  CannaCraft's Care By Design Hemp برای شرکت در مطالعه صنعت پیشرو در مورد ایمنی CBD

نمی توان اطمینان داشت که چنین اطلاعاتی دقیق هستند یا انتظارات یا برآورد مدیریت از تحولات ، شرایط یا نتایج آینده تحقق می یابد. در نتیجه این خطرات و عدم قطعیت ها ، نتایج یا رویدادهای پیش بینی شده در این اظهارات آینده نگر ممکن است با نتایج یا رویدادهای واقعی تفاوت اساسی داشته باشد.

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. 4Front Ventures از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این اطلاعات صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد ، و 4Front Ventures هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

منبع 4 جلو

لینک های مربوطه

https://4frontventures.com