FreshToHome 121 میلیون دلار درآمد کسب می کند

“بیماری همه گیر COVID-19 نحوه خرید زیاد ماهی و گوشت توسط مصرف کنندگان را تغییر داده است. به دلایل امنیتی ، مصرف کنندگان به تجارت آنلاین روی آورده اند ، این امر به یک عادت تبدیل شده است و ما به لطف ضمانت امنیتی متوجه شده ایم که تقاضای آنلاین محصولات ما امسال “100٪ طراوت و 0٪ شیمی“چندین برابر شده است. FreshToHome به قول نام تجاری خود پایبند بوده و فرصت های اجتماعی و اقتصادی عظیمی را ایجاد می کند: این شرکت فروشندگان را قادر می سازد تا کالاهای خود را مستقیماً از ماهیگیران و کشاورزان با فناوری زنجیره تأمین پشتیبانی شده از هوش مصنوعی و پشتیبانی از یک زنجیره سرد پیشرفته خریداری کنند. ما تازه شروع به ورود به یک بازار عظیم کرده ایم و این افزایش سرمایه به ما کمک می کند تا از طریق گسترش سریع در هند و خاورمیانه ، پتانسیل کامل خود را دریابیم. ” توضیح داد شان کاداویل، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توسط FreshToHome.

FreshToHome بزرگترین مارک تجارت الکترونیکی کاملاً یکپارچه در جهان برای ماهی و گوشت تازه است. تقریباً 1.5 میلیون سفارش B2C در ماه و فروش سالانه 85 میلیون دلار از طریق سیستم عامل تولید می شود.

اخبار مرتبط  رالفز گرسنگی صفر را جشن می گیرد | دستاوردهای صفر زباله در ماه اقدام گرسنگی

“ما از همکاری با FreshToHome و پشتیبانی از چشم انداز مدیریت و رشد شرکت بسیار هیجان زده هستیم. FreshToHome پیشگام بهره گیری از فناوری مجهز به هوش مصنوعی و نوآوری در تجارت برای ارائه ارزش پیشنهادی فوق العاده به مشتریان و تأمین کنندگان در یک بازار بزرگ و مهم است. در ICD ، ما می خواهیم با شرکت هایی مانند FreshToHome کار کنیم که قادر به ایجاد زمینه های جدید برای منافع عمومی هستند. در عین حال ، ما از فرصتی عالی برای ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران استفاده می کنیم. این جمع آوری سرمایه موفقیت آمیز به رسمیت شناختن موفقیت های شرکت و پتانسیل قابل توجه آن است ” خلیفه الدابوس، معاون مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری از دبی.

شان کاداویل و سایر بنیانگذاران FreshToHome تجربه کارآفرینی در سیلیکون ولی دارند و در تیم های اجرایی در شرکت هایی مانند Zynga عضو شده اند. حامیان اولیه FreshToHome شامل مارک پینکوس – بنیانگذار Zynga ، جرثقیل دیوید – مدیر عامل Google Ventures ، پیت بریگر – رئیس قلعه ، عبدالعزیز الغیریر – رئیس بانک مشرق ، راجان آناندان از سکویا و سایر سرمایه گذاران مشهور.

اخبار مرتبط  CF و Legends رئال مادرید یک برنامه معاملاتی جهانی چند کاناله انقلابی را اعلام کردند

“اولین قرارداد سهام DFC با FreshToHome قدرت ابزار جدید سهام ما را نشان می دهد ، که ما برای توسعه و حمایت از سیاست خارجی ایالات متحده از آن استفاده می کنیم” ، توضیح داد آدام بوهلر، مدیر عامل موسسه مالی توسعه دولت ایالات متحده (DFC). “این پروژه باعث رشد اقتصادی و تقویت زنجیره های تأمین محصولات کشاورزی یک شریک اصلی ایالات متحده خواهد شد.”

حمایت از سرمایه گذاران بزرگ موجود از خاورمیانه مانند CE-Ventures – پلت فرم سرمایه گذاری شرکتی شرکت هلال احمر – به طور قابل توجهی به گسترش در امارات متحده عربی کمک کرد ، جایی که این شرکت در حال حاضر یکی از 5 سوپرمارکت برتر آنلاین است.

اخبار مرتبط  برندگان جایزه آلدو کرواتی نام های UniFirst 2020

گوراو شارما، رئیس سهام خصوصی در Investcorp India، اضافه: “در Investcorp ، ما به شرکت هایی علاقه مندیم که موفقیت شرکت ها را در همه رده ها در این گروه تعریف می کنند. ما متقاعد شده ایم که FreshToHome دقیقاً به همین معنی است و آماده دستیابی به چیزهای بزرگ است. ما مشتاقانه منتظر کار با آنها هستیم و از شرکت در استفاده کامل از پتانسیل آن حمایت می کنیم. “

“رویکرد منحصر به فرد FreshToHome در کار با ماهیگیران و کشاورزان و استفاده از راه حل های تأسیس مبتنی بر فن آوری ، شرکت را به عنوان بهترین مارک قابل اعتماد در این بخش و کاندیدای بالقوه باشگاه Unicorn آغاز می کند.” بنابراین راجا کومار، بنیانگذار و مدیرعامل Ascent Capital.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1320774/FreshToHome_Series_C_Funding.jpg
لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1320773/FreshToHome_Logo.jpg

منبع FreshToHome