Vaporesso برای مبارزه با گسترش COVID-19 اقدام می کند

Vaporesso در حال حاضر نگران شیوع این بیماری همه گیر در خارج از کشور است و اقدامات پیشگیرانه ای را برای شرکا و مشتریان تدوین کرده است.

Vaporesso برای اولین بار چندین سمینار آنلاین برگزار کرده است تا اطلاعاتی در مورد وضعیت اپیدمی در آن ارائه دهد چین و تبادل اقدامات پیشگیرانه پس از از سرگیری کار و شفاف سازی نحوه اداره یک تجارت تحت شرایط فعلی.

دوم ، Vaporesso برای بسته های اطلاعاتی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد و از سیستم عامل های مختلفی مانند وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود برای تهیه دفترچه راهنما و جریانهای زنده برای افزایش آگاهی از پیشگیری از بیماری همه گیر استفاده می کند.

اخبار مرتبط  TiffinLabs دسترسی به 1000 آشپزخانه با قابلیت تحویل در سطح جهان را بدست می آورد

Vaporesso همچنین به رفاه عاطفی مشتریان خود اهمیت می دهد و برای نمایش پشتیبانی و تماس با مردم ، سرگرمی ها و فیلم ها تولید می کند: “در جای امن بمانید! ما با هم این کار را خواهیم کرد “.

در خانه بمانید – با کیت های OSMALL

Vaporesso در مورد اهمیت ماندن در خانه آگاهی ایجاد کرده است. در رابطه با سایر سیستم عامل های آنلاین ، Vaporesso بیش از 10،000 کیت OSMALL برای مشتریان خود آماده کرده است تا به آنها کمک کند در خانه خود بمانند و در چهار دیوار خاص خود به آرامش برسند. از 15 آوریل تا 15 مه ، مشتریانی که به سن قانونی برای vaping رسیده اند می توانند OSMALL را بصورت رایگان درخواست کنند.

اخبار مرتبط  Spreads فندق سریعترین بخش در حال رشد است

ابتکارات اضافی و بالاتر در مورد Vaporesso

SMOORE به عنوان شرکت مادر Vaporesso ، در مرحله بحرانی مبارزه جهانی علیه بیماری همه گیر ، با AIM ImmunoTech همکاری می کند و در حال حاضر در حال تهیه روش اتمیزه سازی برای داروهای آمپلیژن به عنوان بخشی از توافق نامه انتقال و انتقال مواد مشترک (MTA) است. آمپلیژن این پتانسیل را دارد که به صورت پیشگیری یا در مراحل اولیه برای درمان COVID-19 استفاده شود. (https://finance.yahoo.com/news/aim-immunotech-shenzhen-smoore-technology-170000604.html؟guccounter=1) این مجوز برای ME / CFS در آرژانتین تأیید شده است و آزمایشات بالینی فاز را در ایالات متحده انجام می دهد 3 از طریق

اخبار مرتبط  انتشار مجدد مطبوعات - تازه اکسپرس با یادآوری احتیاط از محصولات حاوی یخ کوهی ، کلم سرخ و هویج تولید شده در Streamwood ، IL Facility به دلیل خطر بالقوه سیکلوسپورا صادر می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160210/vaporesso.jpg

SOURCE VAPORESSO

پاسخی بگذارید