گروه Hozpitality وب سایت جدید و مهمان نوازی مهمان نوازی و Hozpitalityplus را دوباره راه اندازی کرد

دوبای، امارات متحده عربی، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با وجود شرایط دشوار تجاری ، گروه Hozpitality اعلام کرد که وب سایت خود را دوباره طراحی کرده است دبی. وب سایت جدید دارای طراحی پیشرفته و یک وب سایت جهانی با تمرکز بر اخبار صنعت مهمان نوازی و اطلاعیه ها از سراسر جهان است.

راج بات گفت: “ماموریت ما جمع آوری صنعت مهمان نوازی است.” موسس و مدیر عامل ، گروه Hozpitality. پلت فرم Hozpitality Plus مکانی برای ارتباط با اتفاقات در صنعت مهمان نوازی جهانی ارائه می دهد. راج اضافه کرد: این امر به مردم این قدرت را می دهد تا از یکدیگر بیاموزند و جهان و صنعت را بهتر درک کنند.

گفت: مردم می توانند در خبرنامه های www.hozpitalityplus.com مشترک شوند و می توانند اخبار هفتگی را به صندوق ورودی خود تحویل دهند. واندانا راج بات، MD ، گروه Hozpitality. تلاش ما این است که یک راهنمای کامل در مورد سفر و مهمان نوازی صنعت در دبی، امارات و امارات متحده عربی خاورمیانه، بهترین هتل مقصد ، محل اقامت ، پیشنهادات هالووین ، مکانهای توریستی ، راهنماهای مقرون به صرفه ، هتل ها واندانا اضافه کرد.

Hozpitalityplus منبع و نقطه توزیع آخرین اخبار صنعت هتلداری است – روندها ، تحقیقات ، ویژگی ها ، سرمقاله ها ، تحولات و موارد دیگر. این یکی از بزرگترین ها است خاورمیانه هتلدار و اخبار مهمان نوازی راج گفت ، آخرین پورتال شامل آخرین اتفاقات در سراسر جهان است. Hozpitality Plus کاورها مهمان نوازی صنعت اخبار، تجزیه و تحلیل ، روند ، امور مالی ، تجارت ، طراحی ، و افراد برای هتل راج افزود ، مدیریت در هر سطح از بازار.

اخبار مرتبط  RAVE Restaurant Group، Inc. نتایج مالی سه ماهه اول را گزارش می دهد

www.hozpitaityplus.com به خوبی با سایر بازارهای مهمان نوازی در بازار ما همکاری می کند www.hozpitality.com از طریق این صنعت می تواند گرد هم بیاید و از پیشنهادات مختلفی مانند مشاغل مهمان نوازی ، دوره ها ، محصولات ، تامین کنندگان ، موسسات و شرکت ها استفاده کند ، نتیجه گیری راج.

درباره گروه Hozpitality: –

Hozpitality یک بستر آنلاین برای حرفه ای ها از هتل ها ، رستوران ها ، خطوط هوایی ، آژانس های مسافرتی ، باشگاه ها ، خطوط دریایی ، سینما ، آبگرم ، مدارس ، تأمین کنندگان و خرده فروشی است. Hozpitality گزینه های نام تجاری ، یک شبکه اجتماعی برای کارفرمایان و جویندگان کار ، یک فهرست از تأمین کنندگان مهمان نوازی ، آخرین اخبار مهمان نوازی ، اخبار هتل ، جابجایی ها و انتصابات و اطلاعیه های مهمان نوازی استخدام صنعت هتل ، طراحی CV حرفه ای ، دوره های مهمان نوازی و غیره را ارائه می دهد. ما یک بستر موثر ارائه می دهیم جایی که همه متخصصان مهمان نوازی می توانند گرد هم آیند ، شبکه سازی کنند و از آن بهره مند شوند.

اخبار مرتبط  جانسون // بکر ، فایلهای PLLC شش دادخواست علیه Crockpot پس از نقص فشار اجاق گاز باعث صدمات می شود

Hozpitality.com مجموعه ای از بهترین موسسات مدیریت هتل ، مدارس و دانشگاه ها و دوره های مدیریت هتل را ارائه می دهد. دانشجویان مهمان نوازی می توانند دوره های مدیریت هتل را جستجو و متقاضی شوند و با همکاران خود به فارغ التحصیلان مدرسه و شبکه بپیوندند. Hozpitality همچنین یک مکان برای تأمین کنندگان مهمان نوازی ارائه می دهد که در آن می توان محصولات ، خدمات ، پیشنهادات و معاملات مهمان نوازی را نام برد و به میلیون ها متخصص مهمان نوازی جهانی فروخت.

Hozpitality به می رسد بیش از 1 میلیون حرفه ای از اول 186 کشور از طریق 2 وب سایت گروهی خود ، www.hozpitality.com و www.hozpitalityplus.com با اعضای ثبت شده و رسانه های اجتماعی از بیش 186 کشور.

وب سایت خبری و مهمان نوازی اختصاصی Hozpitalityplus.com ، آخرین اخبار مهمان نوازی ، اطلاعیه ها ، افتتاحیه هتل ، تبلیغات ، رویدادها ، جابجایی ها و قرارهای میهمان نوازی و اعلامیه های مهمان نوازی ، بررسی ها ، وبلاگ ها و غیره را منتشر و به اشتراک می گذارد

مشاور Hozpitality یک مشاور جستجوی اجرایی جهانی است که از خارج ساخته شده است تورنتو ، کانادا. موفقیت ما در ایجاد یک رابطه طولانی مدت و ارائه نتایج سریع و کارآمد برای یک “هزینه بسیار کمتر “. ما در زمینه یافتن بهترین نامزدهای مدیریتی و اجرایی مناسب برای استقرار در انواع سازمان های مهمان نوازی در سراسر جهان متخصص هستیم. از طریق پایگاه داده بی ارتباط ، ارتباطات و شبکه های ما در سراسر جهان ، ماهرترین نامزدها را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

اخبار مرتبط  نیروگاه سواد مالی با استفاده از تخصص مدیریت پول و کتاب پرفروش کودکان برای توانمند سازی و آموزش استفاده می کند

“Hozpitality Buzz- The داخلی scoop” یک برنامه تلویزیونی است که بر اساس صنعت مهمان نوازی در است دبی و امارات متحده عربی به انگلیسی و پخش تلویزیونی در یک کانال تلویزیونی برتر در است خاورمیانه & شمال آفریقا رسیدن به تقریباً 10-12 میلیون بیننده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایش تلویزیونی ، لطفا وارد شوید: – www.facebook.com/hozpitalitybuzz و https://www.youtube.com/Hozpitality

جوایز تعالی مهمان نوازی خاورمیانه برای شناسایی سازمانهای برتر صنعت که مهارت ، خلاقیت ، نبوغ و موفقیت را در این صنعت نشان داده اند ، ارائه شده است خاورمیانه & آفریقای شمالی صنعت مهمان نوازی در حال رشد. وارد سایت www.hozpitalityexcellenceawards.com شوید

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گروه ، لطفا وارد شوید:

www.hozpitality.com ، www.hozpitalityplus.com ، www.hozpitalityexcellenceawards.com

مخاطب:-
راج بات
بنیانگذار و مدیر عامل
گروه HOZPITALITY
یک عضو گروه آنلاین VR
جعبه P.O- 119395 ، دبی، امارات متحده عربی
تلفن: – +971 4 334 31 77 ، نمابر: – +971 4 334 31 78
پست الکترونیک:- [email protected]

SOURCE گروه Hozpitality