شرکای Holistiplan با فناوری Redtail به منظور ساده سازی روند تجزیه و تحلیل اظهارنامه های مالیاتی تلاش می کنند

ایستگاه کالج ، تگزاس، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Holistiplan ، یک نرم افزار برنامه ریزی مالیاتی برنده جایزه برای مشاوران ساخته شده برای سیستم سازی و خودکار کردن روند بررسی اظهارنامه مالیاتی مشتری برای یافتن فرصت های بالقوه برنامه ریزی ، امروز همکاری جدیدی را با Redtail Technology ، ارائه دهنده اصلی ارتباط با مشتری اعلام کرد راه حل های مدیریت (CRM) برای مشاوران مالی.

از طریق این ادغام جدید ، مشاوران مالی می توانند اطلاعات خانگی را به Holistiplan ارسال کنند تا از ورود داده های دوگانه جلوگیری کنند. اطلاعاتی مانند اعضای خانواده و تاریخ تولد را می توان به هولیستیپلان وارد کرد. سپس ، هنگامی که هولیستی پلان تجزیه و تحلیل خود را در مورد اظهارنامه مالیاتی اجرا کرد ، می توان ارقام کلیدی و مشاهدات تولید شده توسط سیستم را به عنوان یادداشت در Redtail قرار داد.

“ما از ادغام با رهبر بازار در CRM مشاوره هیجان زده ایم. اولویت اول ما بهره وری مشاور است ، و این ادغام به اعضای هولیستیپلان اجازه می دهد تا اطلاعات خانگی خود را از Redtail به هولیستیپلان بکشند و ورود اطلاعات را بیشتر کاهش دهند.” کوین لوزار، CFP® و بنیانگذار Holistiplan. “هولیستی پلان همچنین داده های مالیاتی و مشاهدات برنامه ریزی ما را به Redtail ارسال خواهد كرد ، به مشاوران كمك می كند تا اطلاعات مشتری را بدون وارد كردن اطلاعات در آنها حفظ كنند. ما معتقدیم این یك بازی تغییر دهنده برای كارآیی مشاور است و ما از پشتیبانی تیم Redtail در تحقق آن سپاسگزاریم.”

اخبار مرتبط  La Granja دارای ساندویچ سینه مرغ بدون کباب شده با سیب زمینی سرخ شده سیب زمینی سرخ شده برای ناهار و شام است

وی گفت: “Redtail اختصاص داده شده است تا با ادغام در سیستم عامل های برجسته صنعت ، روند ساده مشاوران را تسهیل کند.” برایان مک لاولین، مدیر عامل شرکت Redtail. “ما مشتاقانه منتظر کار با Holistiplan و آوردن نرم افزار ابتکاری برنامه ریزی مالیاتی آنها برای مشاوران در سراسر کشور هستیم تا روند روزمره آنها را بیشتر بهبود بخشد.”

درباره هولیستپلان

Holistiplan یک نرم افزار برنامه ریزی مالیاتی برنده جایزه برای مشاورانی است که برای سیستم سازی و خودکار کردن روند بررسی اظهارنامه مالیاتی مشتری برای یافتن فرصت های بالقوه برنامه ریزی ساخته شده است. Holistiplan توسط هم بنیانگذاران ایجاد و طراحی شده است ، راجر پاین، CFA® ، CFP® و کوین لوزار، CFP® ، که این نرم افزار را برای تحقق اهداف تاریخی دو هدف رقابتی در حرفه خدمات مالی طراحی کرده است: روند برنامه ریزی مالی را برای مشاوران سریع تر کنید ، در حالی که این کار برای هر مشتری بهتر است. راه حل برنده جایزه آنها از تشخیص شخصیت نوری (OCR) برای خواندن اظهارنامه مالیاتی بارگذاری شده و تولید گزارشات آماده مشتری که از طریق یک برنامه الگوریتمی ، فرصت های بالقوه برنامه ریزی مالی را کشف می کند ، استفاده می کند. سپس متخصص مالی می تواند سناریوهای مختلفی را برای تعیین نتایج مختلف اجرا کند. در holistiplan.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  HONOR یک ساعت هوشمند جدید در فضای باز و یک لپ تاپ با عملکرد بالا اضافه می کند

درمورد REDTAIL TECHNOLOGY

Redtail Technology در سال 2003 تأسیس شد ، پیشرو در ارائه خدمات مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مبتنی بر وب ، راه حل های پیام کوتاه متن سازگار (Redtail Speak) ، دفتر بدون کاغذ و راه حل های بایگانی ایمیل در صنعت خدمات مالی است. این شرکت برای کمک به مشاوران در رشد کارآمد شرکت های خود با ارائه فن آوری های اصلی که فعالیتهای روزمره آنها را ارائه می دهد ، ارائه برنامه های کم هزینه و اجرای آسان و ادغام با بسیاری از برنامه های پرکاربرد صنعت ، به آنها کمک کرده است. Redtail به عنوان یک پیشگام در صنعت فناوری مالی ، متعهد به ارائه خدمات استثنایی به مشتری مشاوران است و تلاش می کند تا از راه های معناداری به جوامع محلی خود کمک کند. کالیفرنیا، آریزونا، و گرجستان. برای اطلاعات بیشتر به سایت redtailtechnology.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  خود ذخیره سازی فضای ذخیره سازی نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را اعلام می کند

تماس با رسانه:

لیزی پالمر یا ماری سوئیفت
Impact Communications، Inc.
913-649-5009
[email protected]

تصاویر مرتبط
holistiplan-partners-with-redtail.png

شرکت هولیستی پلان با فناوری Redtail به منظور ساده سازی روند تحلیل اظهارنامه مالیاتی همکاری می کند

مشاوران مالی اکنون می توانند با در اختیار داشتن یکپارچه اطلاعات برنامه ریزی مالیاتی که به طور خودکار تولید می شود ، ارزش مشتری را ثابت کنند

منبع هولیستیپلان