InventHelp Inventor توسعه نی نوشیدنی خوراکی (SFO-753)

پیتسبورگ، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “من می خواستم پشتیبانی کنم کالیفرنیا ممنوعیت استفاده از نی پلاستیکی تا پایان سال 2021 ، به منظور محافظت از محیط زیست ، “گفت: یک مخترع از Seaside ، کالیفرنیا ، برای کمک به این تلاش ، من می خواستم یک گزینه نوشیدنی سازگار با محیط زیست را به مصرف کنندگان ارائه دهم.”

وی نمونه ای از LICORICE STRAWS را به طور خاص برای کاهش تعداد نی پلاستیکی دور ریخته شده برای کاهش حجم زباله های محل دفن زباله ، در زهکشی های طوفان و دریا ایجاد کرد. این از حیات وحش مانند ماهی ، لاک پشت و سایر موجودات دریایی محافظت می کند. در عین حال ، عملکرد یک کاه نوشابه را بهبود می بخشد ، زیرا بعدا می توان آن را به عنوان میان وعده مصرف کرد. این تازگی نوشیدنی قابل تجزیه بیولوژیک نه تنها به نفع محیط است زیرا می توان از آن به عنوان میان وعده لذت برد و نه از آن به عنوان زباله دور ریخت. علاوه بر این ، راحت ، موثر ، آسان برای استفاده و قیمت ارزان است.

اخبار مرتبط  بازار ناودان باران به ارزش 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025

طرح اصلی به سانفرانسیسکو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر در انتظار ثبت اختراع است و برای صدور مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-SFO-753 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Blenders Eyewear اعلامیه BOGO جمعه سیاه ، معاملات دوشنبه سایبری

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com