هنرمند چند پلاتینیومی ، ریچل پلاتن ، اسلایک آیزاک The Fray ، و یادداشت های رنسوم برای اجرا در GLOBAL’s Be Beautiful Be Yourself Fashion Show

برای اولین بار ، GLOBAL فقط بلیط ارائه می دهد 25 دلار این فرصت فوق العاده ای را برای مردم از سراسر ایالات متحده و جهان برای حضور در این رویداد برنده جایزه ، الهام بخش و پر ستاره فراهم می کند.

لیستی چشمگیر از بیش از سی چهره مشهور از جمع آوری کمک های سالانه GLOBAL از جمله Music Legend پشتیبانی خواهد کرد کوینسی جونز، سوپرمدل بورلی جانسون، مدل مادلین استوارت، بازیگران و برادران برنده جایزه مت دیلون و کوین دیلون، بازیگران برنده جایزه جان سی مک گینلی، زک گوتساگن، جیمی برویر، و مگان بومگارس؛ سخنران انگیزشی تیم هریس، دنور برونکوس فون میلر، براندون مک مانوس، جاستین سیمونز، فیلیپ لیندسی، و جیک بات، مجری برنامه واقعیت جف پروبست، گلف باز برد هنفر، صورتحساب بوفالو هریسون فیلیپس، زوج قدرت R&B رونی و شماری دوو، و نوازنده سوجیت دسایی، در میان دیگران قبلا اعلام شده است. این سالها جوایز استثنایی وکالت کوینسی جونز از دو زن قدرتمند تجلیل خواهد کرد: آناتومی گری ستاره کاترینا اسکورسون و مدل اسپانیایی Marián vila. افراد مشهور با تمام قدرت برای حمایت از GLOBAL و تکریم از برندگان جایزه موفق ظاهر می شوند.

افراد مشهور عملاً 25 مدل زیبا را از 8 ایالت و 3 کشور در پایین باند اسکورت می کنند. مدل و 2020 سفیر جهانی والت اسنودگراس هیجان زده و آماده است ، “من نمی توانم صبر کنم تا حرکاتم را به اشتراک بگذارم. حضور در نمایش مد GLOBAL بسیار سرگرم کننده است. اما GLOBAL برای سلامتی من و همه افراد مبتلا به سندرم داون نیز مهم است.”

اخبار مرتبط  کشاورزان لبنی راه هایی برای کمک به "سرما" گاوها در طول گرمای تابستان پیدا می کنند

صندلی ها جیل و لو روتلا سوم نمی تواند بیش موافقت. “بنیاد جهانی سندرم داون فقط اولین راهنمای مراقبت های پزشکی مبتنی بر شواهد را برای بزرگسالان مبتلا به سندرم داون منتشر کرده است. آنها در بسیاری از سطوح برای جامعه ما ارائه می دهند و اکنون بیش از هر زمان دیگری به کمک ما نیاز دارند. امیدواریم دیگران بیشتر شوند و از GLOBAL در این زمان دشوار پشتیبانی کنید. ”

نمایش زیبا Be Be Be Your Fashion Show همچنین ادای احترام به دی اوندرا دیکسون، الهام بخش از بالاترین افتخار جهانی ، جایزه عالی حمایت کوینسی جونز ، که به طرز فجیعی در این ماه درگذشت.

کوینسی جونز خودش ما را به عنوان DeOndra به عنوان یکی از خوش زبان ترین ، غیر قابل سرکوب ترین و مغناطیسی ترین افرادی که تاکنون ملاقات کرده معرفی کرد. ” میشل سی ویتن، رئیس و مدیرعامل GLOBAL. “GLOBAL قلب با استعداد ، باهوش ، دلباخته ، زیبا ، مهربان ، دوست داشتنی ، دلسوز ، پاک و خالص ما را از دست داده است ، دی اوندرا دیکسون. جامعه سندرم داون ما چراغ امید ، یک رهبر واقعی و الگویی را که هدف آن کمک به همیشه دیگران بود ، از دست داده است. “

اخبار مرتبط  انجمن تخصصی غذا رئیس بیل لینچ را منصوب می کند

برای ادامه کار و مبارزه برای جامعه سندرم داون ، GLOBAL یک پرسش و پاسخ در مورد سندرم COVID-19 / داون ایجاد کرد ، بیش از 140 خانواده و 42 سازمان سندرم داون را با کمک های مالی COVID-19 کمک اضطراری جهانی ارائه داد و از قوانینی حمایت کرد که با تبعیض علیه این افراد مبارزه می کند دارای معلولیت در شرایط مراقبت از تریاژ بحران.

برای اطلاعات بیشتر در زیبا باشید خودتان را نشان دهید مد بر شنبه 14 نوامبر 2020 در 6:30 بعد از ظهر MST:

این رویداد در ClickBid میزبانی خواهد شد ، یک بستر رویداد مجازی با گزینه های پخش جریانی مستقیم ، حراج و اهدا. کد دسترسی مجازی برای دارندگان بلیط ارسال می شود و می تواند در چندین دستگاه مورد استفاده قرار گیرد.

برای حمایت از کارهای GLOBAL ، لطفاً یک مورد را در نظر بگیرید کمک مالی.
برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.bebe Beautifulbeyourself.org
برای خرید بلیط به این آدرس مراجعه کنید: https://bebeautibeyourself.org/buy-tickets/

درباره بنیاد جهانی سندرم داون
بنیاد جهانی سندرم داون (GLOBAL) بزرگترین سازمان غیرانتفاعی در ایالات متحده است که برای نجات جان و بهبود چشمگیر نتایج بهداشتی برای افراد مبتلا به سندرم داون تلاش می کند. GLOBAL بیش از اهدا کرده است 32 میلیون دلار برای ایجاد اولین مituteسسه تحقیقاتی سندرم داون از بیش از 400 دانشمند و بیش از 2000 بیمار مبتلا به سندرم داون از 28 ایالت و 10 کشور پشتیبانی می کند. GLOBAL با همکاری نزدیک با کنگره و م Instسسات ملی بهداشت ، سازمان حمایت اصلی در تحقیقات سندرم داون و مراقبت های پزشکی در ایالات متحده است. GLOBAL در بیش از 150 سازمان سندرم داون در سراسر جهان عضویت دارد و بخشی از شبکه وابسته است – موسسه Crnic برای سندرم داون ، مرکز Sie برای سندرم داون ، و دانشگاه کلرادو مرکز آلزایمر و شناخت – همه در پردیس پزشکی آنشوتس.

اخبار مرتبط  یام چین نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در 28 اکتبر 2020 گزارش می کند

نشریات پزشکی GLOBAL که به طور گسترده منتشر شده است ، شامل این موارد است رهنمودهای مراقبت پزشکی جهانی برای بزرگسالان مبتلا به سندرم داون ، آزمایش قبل از تولد و اطلاعات در مورد سندرم داون، و برنده جایزه سندرم داون جهانTM مجله GLOBAL همچنین سازماندهی می کند زیبا باش خودت نمایش مد باش، بزرگترین جمع آوری کمک مالی سندرم داون در جهان است. به globaldownsyndrome.org مراجعه کرده و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید (فیس بوک و توییتر:GDSFoundation ، اینستاگرام:globaldownsy syndrome)

مخاطبین را فشار دهید


آنکا تماس بگیرید

ریجنا کارمایکل

[email protected]

[email protected]

ج: (720) 320-3832

ج: (240) 603-5494

SOURCE بنیاد جهانی سندرم داون

لینک های مربوطه

www.globaldownsyndrome.org