InventHelp Inventor قفس امنیتی را برای واحدهای تهویه مطبوع در پنجره ایجاد می کند (NJD-2001)

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من می خواستم یك راه مطمئن و ایمن برای نگه داشتن یك پنجره A / C ایجاد كنم.” پاترسون ، N.J.، “بنابراین من قفل A / C EXPANDABLE SAFETY را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای تأمین یک واحد تهویه هوا در یک پنجره دوجداره آویز ارائه می دهد. با انجام این کار ، می توان از ریزش دستگاه تهویه هوا جلوگیری کرد و می تواند به کاهش خطر وقوع هوا کمک کند. در نتیجه می تواند امنیت و امنیت را بالا ببرد. این اختراع ثبت شده دارای یک طراحی قابل تنظیم است که نصب آن بسیار آسان است بنابراین برای خانواده ها و مشاغل ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  یک برنامه بلند مدت برای حمایت از اضطراب و افسردگی در سراسر جهان

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من در هنگام نصب یک واحد تهویه مطبوع پنجره ، محافظت و آرامش بیشتری را ایجاد می کند.”

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بخش 18-NJD-2001 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  برنامه جدید "انتخاب رستوران" از یوزپلنگ جریان درآمد بدون هزینه برای صنعت رستوران با چالش ارائه می دهد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید