Vaporesso در حال انجام اقدامات برای مبارزه با همه گیر COVID-19 است

Vaporesso در حال حاضر نگران ظهور اپیدمی در خارج از کشور است و یکسری اقدامات پیشگیرانه را برای شرکاء و مشتریان تدوین کرده است.

ابتدا ، چندین سمینار آنلاین توسط Vaporesso برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد وضعیت همه گیر بیماری برگزار شده است چین و اقدامات پیشگیری پس از از سرگیری کار ، شفاف سازی نحوه عملکرد مشاغل در شرایط فعلی.

دوم ، Vaporesso خدمات بسته اطلاعاتی را به مشتریان ارائه می دهد و از سیستم عامل های مختلفی مانند وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود برای توزیع کتابچه ها و برنامه های پخش زنده برای افزایش آگاهی از پیشگیری از همه گیری استفاده می کند.

اخبار مرتبط  ServiceTitan نام ProSkill Services Titan of Year را نام می برد

Vaporesso همچنین نگران سلامتی عاطفی مشتریان خود است ، بنابراین آنها برای نمایش حمایت خود از فیلم ها و فیلم های سرگرمی تولید می کنند و از مردم می خواهند تا با پیام هایی مانند “ایمن بمانید! با هم از این طریق عبور خواهیم کرد”.

با کیت های OSMALL در خانه بمانید

اخبار مرتبط  جانسون // بکر ، PLLC پرونده های دیگر دادخواست انفجار Vape علیه LG Chem پس از باتری معیوب استفاده شده برای علل Vaping سوختگی صدمات

Vaporesso خواستار آگاهی مردم از اهمیت ماندن در خانه شد. Vaporesso که با سایر سیستم عامل های آنلاین به هم پیوسته است ، بیش از 10،000 کیت OSMALL را برای مشتریان خود آماده کرده است تا به آنها در هنگام آرامش از آرامش کمک کند. از 15 آوریل تا 15 ماه مه در دسترس است ، vaper هایی که سن قانونی دارند تا از vape استفاده کنند ، می توانند OSMALL را به صورت رایگان دریافت کنند.

ابتکارات اضافی بالاتر از Vaporesso

اخبار مرتبط  گروه Husqvarna شرایط بازار را بهبود بخشیده و به روز رسانی معاملات را ارائه می دهد

SMOORE به عنوان یک شرکت مادر Vaporesso ، در دوره بحرانی جنگ جهانی علیه اپیدمی ، با AIM ImmunoTech همکاری می کند ، که به طور مشترک در توافق نامه انتقال مواد و تحقیقات (MTA) وارد شده و در حال توسعه روش درمان اسپری است. داروهای آمپلیژن. آمپلیژن پتانسیل دارد به عنوان پیشگیری / درمان زودهنگام در برابر COVID-19. (https://finance.yahoo.com/news/aim-immunotech-shenzhen-smoore-technology-170000604.html؟guccounter=1) این برای ME / CFS در آرژانتین و آزمایشات بالینی فاز 3 را در ایالات متحده پشت سر گذاشته است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160210/vaporesso.jpg

SOURCE VAPORESSO

پاسخی بگذارید