MUCINEX® یک راه سرگرم کننده برای زنده نگه داشتن روح هالووین هنگام جشن در خانه ارائه می دهد

شروع 28 اکتبرهفتم، MUCINEX® “شبح و پست” به طرفداران این امکان را می دهد تا به سری جدید برچسب های شبح وار Giphy در سراسر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند که دارای شخصیت برجسته آقای Mucus است که با لباسهای متنوع و وحشتناک به دنبال آنها می رود: جادوگران ، اسکلت ها ، خون آشام ها و ارواح بسیار فکر می کنند. این بدان معناست که شما فقط یک سلفی دور از طبل زدن یک شب پر از سرگرمی ، ترس و ترس دارید … در حالی که هنوز هم از دستورالعمل های دور از نظر اجتماعی استقبال می کنید. این برچسب های ترسناک را می توانید با جستجو در #Mucinex ، #mucus و #GhostAndPost در Instagram و Facebook Stories پیدا کنید. فیلتر Snapchat کاملاً شگفت انگیز FRIGHT نیز موجود است.

این مارک امیدوار است که عمل ساده حلق آویز در خانه با The Monster of Mucus باعث ایجاد انگیزه در زامبی ها و گرگینه ها شود تا از مهمانی ها جلوگیری کنند در حالی که راه های خلاقانه ای برای جشن گرفتن امن تعطیلات پیدا می کنند. به عبارت دیگر ، شما قطعاً می توانید اجتماعات اجتماعی شبح را امسال … اما شما لازم نیست روح هالووین خود را شبح کنید. به سادگی عکس های خود را که توسط برچسب های Mr. Mucus در اینستاگرام ، فیس بوک و اسنپ چت تقویت شده است ، ایجاد کنید و سپس همراه با هشتگ # GhostAndPost ارسال کنید ، و در یک تعطیلات امن و فوق العاده سرگرم کننده به اشتراک و مراقبت خواهید پرداخت. و برای کسانی که به دنبال افزودن برخی لرزها به تماس های ویدیویی humdrum خود هستند ، پس زمینه های بزرگنمایی منحصر به فرد در اینجا موجود است https://www.mucinex.com/pages/ghostandpost.

اخبار مرتبط  Cansortium از افتتاح بیست و یکمین مرکز روان پزشکی ماری جوانا در فلوریدا خبر داد

این ابتکار بخشی از تبدیل MUCINEX® از یک داروی سنتی بدون نسخه به یک مارک سلامتی و سلامتی است که جسورانه قصد دارد نیازهای مشتری را در جدیدترین سیستم عامل های اجتماعی و دیجیتالی تأمین کند. این همه بخشی از مأموریت مداوم MUCINEX® برای تشویق مراقبت از خود و مراقبت های بهداشتی ، و بالا بردن این مکالمات در سرگرم کننده ، و اغلب روش های شگفت آور است.

اخبار مرتبط  فرماندار کانزاس در برش روبان تأسیسات ذخیره سازی سردخانه Nor-Am در دوج سیتی شرکت کرد

درباره RB
هدف RB * آن محافظت ، التیام و پرورش در پیگیری بی وقفه دنیای سالم و تمیز است. ما می جنگیم تا دسترسی به بهداشت ، سلامتی و تغذیه با بالاترین کیفیت برای همه یک حق باشد ، نه یک امتیاز. RB مفتخر است که از مارک های معتبر خانگی قابل اعتماد در بیش از 190 کشور در خانواده ها برخوردار است. اینها شامل Enfamil ، Nutramigen ، Nurofen ، Strepsils ، Gaviscon ، Mucinex ، Durex ، Scholl ، Clearasil ، Lysol ، Dettol ، Veet ، Harpic ، Cillit Bang ، Mortein ، Finish ، Vanish ، Calgon ، Woolite ، Air Wick و موارد دیگر هستند. روزانه 20 میلیون محصول RB توسط مصرف کنندگان در سطح جهانی خریداری می شود. اشتیاق RB برای اولویت قرار دادن مصرف کنندگان و مردم ، جستجوی فرصت های جدید ، تلاش برای تعالی در همه کارهایی که انجام می دهیم و ایجاد موفقیت مشترک با همه شرکای خود ، ضمن انجام کارهای صحیح ، همیشه کاری است که کار 40،000 ما را راهنمایی می کند + همکاران متنوع و با استعداد در سراسر جهان.

اخبار مرتبط  Natura Bissé اولین روز خیریه عاشقان زیبایی را جشن می گیرد

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.rb.com/.US مراجعه کنید
* RB نام تجاری گروه شرکتهای Reckitt Benckiser است
* در میان داروهای OTC سرفه و سرماخوردگی ، نظرسنجی IQVIA ProVoice ، آگوست 2020

تماس با روابط عمومی: آماندا پیسانو، [email protected]

منبع Mucinex

لینک های مربوطه

https://www.mucinex.com