برنامه تجاری StockGraphy در زمینه فناوری سه بعدی آنلاین برای صنایع پارچه و پوشاک مورد تأیید دولت متروپولیتن توکیو

توکیو، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – StockGraphy Inc. با کمال میل اعلام می دارد که “برنامه نوآوری مدیریت” برای دیجیتالی سازی سه بعدی و فناوری تجاری سازی آنلاین پوشاک و پارچه توسط دولت کلانشهر توکیو تأیید شده است.

این طرح با هدف ترویج گسترش “تحول دیجیتال سه بعدی” پیشنهاد شده توسط StockGraphy به صنایع پوشاک و پارچه و تولید بنیاد تجاری آنها برای کمک به تحول هر دو صنعت انجام می شود.

با این تصویب ، StockGraphy پشتیبانی های مختلف دولتی ارائه می شود ، از جمله مشوق های وام از موسسات مالی وابسته به دولت و اقدامات پشتیبانی برای سرمایه گذاری و توسعه بازار.

[ Details of the approval ]

  • شماره تأیید: 2 صنعت ، کار و تجارت 918
  • تاریخ تایید: 2 سپتامبر 2020
  • دوره برنامه ریزی: جولای 2019 به ژوئن 2024

“طرح نوآوری مدیریت” طرحی برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​است که می توانند با انجام فعالیتهای جدید تجاری ، مدیریت خود را بهبود بخشند و براساس قانون بهبود مدیریت شرکتهای کوچک و متوسط ​​توسط فرمانداران ملی و استانها تصویب می شود.

اخبار مرتبط  انجمن رستوران های تگزاس Kelsey Erickson Streufert را معاون رئيس جمهور در امور امور و تبلیغات دولت منصوب می کند

تحول دیجیتال سه بعدی

StockGraphy “تغییر شکل دیجیتال سه بعدی” را برای دیجیتالی شدن فعالیتهای تجاری و اقتصادی شما پیشنهاد می کند.

این شرکت با استفاده از “StockGraphy Online Engine 3D” محصولات را تجسم می کند ، تجربه آنلاین کاربران شما را نو می کند و جریان کسب و کار شما را اساساً تغییر می دهد.

ارائه تجارب تعاملی و تحول در فعالیت های تجاری

اخبار مرتبط  شرکت J. M. Smucker به روزرسانی عملیاتی و مالی مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

“StockGraphy Online3D Engine” نسبت به تجسم معمولی توسط تصاویر و فیلم ها ، میل بیشتری به سیستم های دیجیتال دارد و می توان توابع ترکیبی محتوا را که با سیستم های مدیریت فروش و DB های محصول کار می کنند ، پیاده سازی کرد.

به عنوان مثال ، شما می توانید تمرکز فروش خود را از خواستار خدمات فروشگاه-مشتری به یک سیستم تجارت الکترونیکی تغییر دهید که دارای یک موتور Online3D است و می تواند یک الگوی کاملاً تصویری ارائه دهد.

از این سیستم جدید می توان برای تحول دیجیتالی فعالیت های بزرگ تجاری ، مانند توسعه تجارت جهانی فقط بصورت آنلاین یا توسعه تجارت جهانی ترکیبی توسط مارک های بالا ، متشکل از یک فروشگاه پرچمدار لوکس + فروشگاه های سطح بالای آنلاین استفاده کرد.

اخبار مرتبط  لباس های کتانی دستباف ZALXNDRA دلتنگی دوره آفتاب و بی تاب آفتاب را زنده می کند

تجارب سه بعدی آنلاین با کیفیت بالا برای به حداکثر رساندن ارزش برند

در “تبدیل دیجیتال سه بعدی” ، موتور با کیفیت بالا “StockGraphy Online3D Engine” با خالقین برتر جهانی همکاری می کند و تجربه عالی 3D را فراهم می کند.

StockGraphy با تولید مجدد با طراحی بالا از اشیای واقعی ، به شما کمک می کند تا ارزش تجاری شما را افزایش دهد ، و یک تجربه آنلاین تعاملی را فراهم کند.

تصاویر مرتبط

tokyo-govt-تایید-the-biz-plan.jpg
دولت توکیو طرح biz از StockGraphy را تصویب کرد
دولت متروپولیتن توکیو طرح تجارت StockGraphy Online3D را برای صنایع تصویب کرد

لینک های مربوطه

www.stockgraphy.com

منبع StockGraphy Inc.