Leslie’s، Inc قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

ققنوس، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Leslie’s، Inc (“Leslie’s”) ، بزرگترین و معتبرترین مارک مستقیم مصرف کننده در صنعت مراقبت از استخر و آبگرم ایالات متحده ، امروز قیمت اولیه عرضه اولیه 40،000،000 سهام سهام مشترک خود را اعلام کرد. سهام با قیمت عرضه اولیه از 17.00 دلار در هر سهم این پیشنهاد شامل 30،000،000 سهم سهام عادی است که توسط لزلی فروخته می شود و 10،000،000 سهم سهام عادی توسط یک نهاد مادر از اکثر اعضای لزلی (“سهامدار فروش”) متعلق به ل کاترتون و GIC. علاوه بر این ، دارنده فروش سهام 30 روز به خریداران حداکثر 6،000،000 سهام سهام عادی با قیمت عرضه اولیه عمومی ، تخفیف پذیره نویسی کمتر و کارمزد برای پوشش دادن بیش از حد تخصیص سهام ، در صورت وجود ، به متقاضیان پذیرش امکان داد. لزلی هیچگونه درآمد حاصل از فروش سهام توسط دارنده فروش سهام دریافت نخواهد کرد. انتظار می رود سهام سهام عادی در بازار انتخاب جهانی Nasdaq آغاز شود 29 اکتبر 2020 در زیر نماد تیکر “LESL” قرار دارد. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 2 نوامبر 2020، به شرط بسته شدن عرف

لزلی انتظار دارد تقریباً سود خالص دریافت کند 465 میلیون دلار، پس از کسر تخفیف و کارمزد پذیره نویسی و ارائه هزینه ها. لزلی قصد دارد از سود خالص این پیشنهاد برای بازپرداخت کامل کل مبلغ معوقه اسکناسهای نرخ شناور ارشد ناامن خود که سررسید آن تا سال 2024 است ، استفاده کند. 390 میلیون دلار از همان زمان 27 ژوئن 2020، و به میزان درآمد حاصل از آن ، برای سرمایه در گردش و اهداف عمومی شرکت ، که ممکن است شامل بازپرداخت بخشی از وام های آن تحت قرارداد اعتبار وام مدت دار آن باشد ، از تاریخ 16 آگوست 2016، که داشت 815 میلیون دلار برجسته از 27 ژوئن 2020.

گلدمن ساکس و شرکت LLC ، مورگان استنلی و شرکت LLC و BofA Securities به عنوان مدیران مشترک پیشبرد کتاب برای ارائه پیشنهادات عمل می کنند. Jefferies و Nomura همچنین به عنوان کتابفروش برای پیشنهاد با Baird ، Guggenheim Securities ، پایپر سندلر، ویلیام بلر، Telsey Advisory Group ، Loop Capital Markets ، Ramirez & Co.، Inc. و AmeriVet Securities که به عنوان مدیر مشارکت می کنند.

اخبار مرتبط  ویژگی های امروز نمایش "سرقت و معاملات" هدیه شخصی تعطیلات با 61٪ تخفیف

بیانیه ثبت مربوط به این پیشنهاد توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ موثر اعلام شد 28 اکتبر 2020. این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه اعلان ارائه می شود که نسخه های آن را می توانید در صورت موجود بودن از: Goldman Sachs & Co. LLC ، Attn: Prospectus Department ، 200 West Street ، نیویورک ، نیویورک 10282 ، از طریق ایمیل در [email protected]، یا از طریق تلفن با شماره (866) 471-2526 ؛ Morgan Stanley & Co. LLC ، Attn: بخش Prospectus ، خیابان Varick 180 ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10014 یا از طریق ایمیل در [email protected]؛ یا BofA Securities ، NC1-004-03-43 ، خیابان 200 کالج شمالی ، طبقه 3 ، شارلوت ، NC 28255-0001 ، توجه: دفترچه راهنما ، یا از طریق ایمیل: [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی

اخبار مرتبط  CarParts.com قیمت گذاری پیشنهادات عمومی سهام عام را اعلام می کند

درباره لسلی

Leslie’s در سال 1963 تاسیس شد و بزرگترین مارک مستقیم مصرف کننده در صنعت مراقبت از استخر و آبگرم در ایالات متحده است که به مصرف کنندگان مسکونی ، حرفه ای و تجاری خدمات ارائه می دهد. لزلی محصولات خود را از طریق بیش از 900 مکان فیزیکی و چندین سیستم عامل دیجیتال به بازار عرضه می کند. این شرکت بیش از 5000 همکار ، متخصص مراقبت از استخر و آبگرم و تکنسین های مجرب خدمات با اشتیاق در زمینه توانمند سازی مصرف کنندگان با دانش ، محصولات و راه حل های لازم برای اطمینان خاطر از استخرها و آبگرم آنها را استخدام می کند.

اخبار مرتبط  Harborside Inc. نتایج مقدماتی مثبت سه ماهه سوم 2020 را اعلام می کند

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگر ، از جمله بیانیه هایی در مورد عرضه اولیه است. این گفته ها واقعیت های تاریخی نیستند بلکه بیشتر بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی لزلی در مورد تجارت ، عملیات و سایر عوامل مرتبط با آن است. کلماتی مانند “ممکن است” ، “خواهد شد” ، “می تواند” ، “می خواهد” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “قصد دارد” ، “برنامه” “” پروژه ها “،” معتقد است “،” تخمین ها “و عبارات مشابه برای شناسایی این عبارات آینده نگر استفاده می شود. این گزاره ها فقط پیش بینی هستند و به همین ترتیب تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. نتایج واقعی ممکن است به طور عمده با نتایج موجود در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد ، از جمله مواردی از جمله در بیانیه ثبت لسلی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

مخاطب
سرمایه گذاران
فرح سوي/کیتلین چرچیل
ICR
[email protected]

رسانه ها
رابرت رندین/جنی گور/دیوید آیزاک
Sard Verbinnen & Co
[email protected]

منبع Leslie’s، Inc.