Enterprise Rent-A-Car شعبه هایی در آروبا و پاناما باز می کند و در برزیل گسترش می یابد

SAN LUIS ، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Enterprise Holdings امروز اعلام کرد که نام تجاری برجسته آن Enterprise Rent-A-Car اولین شعبه های خود را در آروبا و پاناما و همچنین 25 مورد دیگر در برزیل. شعبات جدیدی که از قبل در حال رزرو هستند ، در هر سه کشور به مارک های National Car Rental و Alamo Rent A Car ملحق می شوند. هلدینگ اینترپرایز مالک هر سه مارک تجاری است.

شعبه Enterprise Rent-A-Car در پاناما در فرودگاه بین المللی توکومن شهر پاناما واقع شده است ، یکی از شلوغ ترین فرودگاه های آمریکای مرکزی و مقصد اصلی بسیاری از مسافران تجاری. که در آروبا، یکی از بهترین مقاصد مسافرت تفریحی برای گردشگران در ایالات متحده ، شعبه جدید در فرودگاه بین المللی Queen Beatrix در اورانجستاد.

شعبات جدید در برزیل حضور Enterprise Rent-A-Car را در این کشور به 77 دفتر افزایش می دهد. این مارک در برزیل ، بزرگترین بازار آمریکای جنوبی ، به سرعت در حال رشد است ، همه شعب آن پس از راه اندازی آن در این کشور در سال 2019 افتتاح شد.

این دهانه ها بخشی از روند گسترش شرکت در آمریکای لاتین و کارائیب است. Enterprise Rent-A-Car در سال 2014 در کارائیب ظاهر شد و اندکی بعد به آمریکای لاتین گسترش یافت.

مشتریانی که به آنجا سفر می کنند آروبا و پاناما می تواند با گسترش دو برنامه وفاداری از مزایا و جوایز بیشتری برخوردار شود: Enterprise Plus ، از مارک Enterprise Rent-A-Car ، و Emerald Club برنده جایزه ، از مارک National Car Rental.

آروبا، پاناما و برزیل برای رشد پایدار جهانی ما حیاتی هستند زیرا ما در تلاش هستیم تا به مسافران تجاری و تفریحی در هر کجای دنیا که هستیم خدمت کنیم. ” پیتر ا. اسمیت، معاون حق رای دادن جهانی برای Enterprise Holdings. “همزمان با بازگشایی این مقاصد برای پروازهای بین المللی ، ما آماده خواهیم بود که یک فرایند اجاره آسان و ایمن را که توسط خدمات مشتری درجه یک ما تقویت شده است ، به کاربران خود ارائه دهیم. و برای زمانی که مشتریان به سفر باز می گردند ، دسترسی را افزایش دهید. از Enterprise Plus و Emerald Club یکی دیگر از راه های تشکر از آنها برای تجارت با ما است. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Enterprise ، به سایت www.enterprise.com مراجعه کنید.

درباره شرکت
هلدینگ اینترپرایز از طریق شبکه جهانی گسترده شرکت های تابعه منطقه ای و مستقل خود ، مارک های Enterprise Rent-A-Car ، National Car Rental و Alamo Rent A Car را در بیش از 10 هزار شعبه کاملاً کارمند در فرودگاه ها و محله ها اداره می کند. مارک Enterprise خدمات حمل و نقل دیگری از جمله Enterprise Car Sales (فروش خودرو) ، Enterprise Truck اجاره (اجاره کامیون) ، Enterprise CarShare (وسایل نقلیه مشترک) ، رفت و آمد با Enterprise (رفت و آمد) ، Zimride by را ارائه می دهد. Enterprise (کارپولینگ) ، مجموعه اتومبیل های عجیب و غریب توسط Enterprise (وسایل نقلیه لوکس) ، اشتراک در Enterprise (اجاره ماهانه اتومبیل) و شرکت مدیریت ناوگان Enterprise مرتبط برای شرکت ها و سازمان ها. ترکیبی ، شرکت Enterprise Holdings و شرکت ناوگان سازمانی Enterprise وابسته به آن اضافه شدند 25.9 هزار دلار میلیون درآمد و مالکیت بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در سراسر جهان در سال مالی 2019. Enterprise Holdings در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی در ایالات متحده رتبه بندی شده است. علاوه بر این ، اگر تجارت عمومی انجام شود ، Enterprise Holdings وارد لیست 500 شرکت بزرگ دولتی در ایالات متحده می شود ثروت.

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1322061/EHI_LatAm_Photo.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/557711/Enterprise_Holdings_Corporate_Brands_Logo.jp

SOURCE Enterprise Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.enterprise.com

SOURCE Enterprise Holdings، Inc.

اخبار مرتبط  HOPA GAME - یک بازی جدید همه در یک بازی برای هر کسی ، هرجای دیگر